Προς το περιεχόμενο

Wind Vision Full pack (με Novasports) 9.99


Dark-o-phobia

Προτεινόμενες αναρτήσεις

10 λεπτά πριν, hunter01234 είπε

Στο full pack έχει τα 6 κανάλια νόβα sport. Επίσης με την ενεργοποίηση σου δίνουν κωδικό που τον βάζεις στον λογαριασμό που έχεις στο netfix και σου πιστώνει 120 ευρώ τα οποία αντιστοιχούν σε 12 μήνες δωρεάν. Όλα αυτά φυσικά εάν δεν έχεις σαν πάροχο την wind.!!!

Γραφεις εαν δεν εχεις τοτε σου δινουν δωρο το Netflix

Ενω αν εισε στην wind οχι???

Κουλο μου ακουγεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 72
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

1 λεπτό πριν, hondakkias31 είπε

Γραφεις εαν δεν εχεις τοτε σου δινουν δωρο το Netflix

Ενω αν εισε στην wind οχι???

Κουλο μου ακουγεται

Όταν πήγα στην wind φυσικά και μου το δώσανε. Το sport pack όμως μου το χρεώσανε στα 25 ευρώ όχι στα 10 που το έχουν σήμερα. Και φυσικά τους πήρα τηλ και μου είπαν πως η προσφορά αφορά μόνο νέους πελάτες. Οι παλιοί 25 κανονικά. Τουλάχιστον το μηχανάκι τους παίρνει εύκολα το kodi και το τρέχει ικανοποιητικά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Tα πραγματα ειναι πολυ απλα και χωρις λογο τα περιπλεκετε και στο τελος καταληγετε να μη βγαζετε ακρη. Παμε να πουμε τα βασικα:

1. για να βαλεις wind vision και να επωφεληθεις της προσφορας, ΠΡΕΠΕΙ να βαλεις γραμμη wind. Δηλαδη να γινεις συνδρομητης wind σταθερης τηλεφωνιας και ιντερνετ.

2. η προσφορα αφορα νεους πελατες που βαζουν τωρα γραμμη Wind και τη συνδυαζουν προσθετοντας πανω της και το Wind vision.

3. Το Wind Vision ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΕΧΕΙ τα καναλια Novasports. Αυτο ελειπε, να πληρωναμε 25 ευρω το μηνα εμεις οι παλιοι πελατες απλα για να βλεπουμε extreme sports και national geographic.

4. Οι υφισταμενοι πελατες Wind (ειτε σκετη γραμμη ειτε γραμμη με Wind Vision όπως και του λόγου μου) δεν επωφελουνται απο την προσφορα αυτη. Ατυχησαμε κυριοι.

5. να εχετε υπ οψιν σας ολοι εσεις που σκοπευετε να βαλετε Wind Vision κυριως για τα αθλητικα, οτι τα καναλια παιζουν ουσιαστικα σαν streaming μεσω του box που σας δινουν σαν εξοπλισμο, και οχι με πιάτο οπως κανει πχ η Nova στην παροχη των καναλιων της. Αυτο εχει σαν αποτελεσμα να βλεπεις το παιχνιδι ελαφρως καθυστερημενα χρονικα (οσο θα εκανε δηλαδη για να στριμάρει ενα ματς σε ενα πειρατικο σαιτ πανω κατω νομιζω), και επισης ελωχευουν και οι οποιοι κινδυνοι καποιες φορες να τρωει σκαλωματα το box και να θελει επανεκκινηση, καποιες αλλες να κανει downscale στην αναλυση και να μη βλεπεις αυτο που λεμε "τζαμι". Εννοειται δηλαδη οτι δεν παιρνεις την ποιοτητα του πιάτου που θα επαιρνες αντιστοιχα απο Nova και Ote στα καναλια τους. Σημειωνω αυτά ως νεοπαθών και μαθών.

Αυτα πανω κατω αντιλαμβανομαι εγω, και ελπιζω να βοηθησα.

Επεξ/σία από christs
  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγγνώμη αλλά κανεις ένα λαθάκι. 

Είμαι συνδρομητης wind τηλέφωνο + ίντερνετ τους τελευταίους 18 μήνες 

Πήγα σήμερα το απόγευμα και πήρα την προσφορά κανονικά. 

Το νέους συνδρομητές έχω την εντύπωση ότι αφορά τους νέους συνδρομητές στης υπηρεσία wind vision 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, mrfan είπε

Συγγνώμη αλλά κανεις ένα λαθάκι. 

Είμαι συνδρομητης wind τηλέφωνο + ίντερνετ τους τελευταίους 18 μήνες 

Πήγα σήμερα το απόγευμα και πήρα την προσφορά κανονικά. 

Το νέους συνδρομητές έχω την εντύπωση ότι αφορά τους νέους συνδρομητές στης υπηρεσία wind vision 

δεκτη η παρατηρηση σου και απο τη στιγμη που δινεις θετικο feedback, κρατουμε την πληροφορια σου. Το εγραψα βασει του feedback που υπηρχε ηδη στο νημα απο αλλο/αλλους συμφορουμιτες-υφισταμενους πελατες που τηλεφωνησαν και τους ειπαν οτι δεν ισχυει για εκεινους. Θα κανω αργοτερα edit στο post, ευχαριστω για τη διορθωση, πιστευω οτι καλυψαμε τις βασικες αποριες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, mrfan είπε

Συγγνώμη αλλά κανεις ένα λαθάκι. 

Είμαι συνδρομητης wind τηλέφωνο + ίντερνετ τους τελευταίους 18 μήνες 

Πήγα σήμερα το απόγευμα και πήρα την προσφορά κανονικά. 

Το νέους συνδρομητές έχω την εντύπωση ότι αφορά τους νέους συνδρομητές στης υπηρεσία wind vision 

Δλδ σου ζητήσανε μόλις 9Ε για Wind vision με τα novasports και 25Ε τέλη ενεργοποίησης;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

9.90 ειμαι παλιος πελατης κ πηρα κ γω την προσφορα 

Αναγκαστικα για 24 μηνες αλλιως αν θες ν το κοψεις 49 ευρω

Τωρα αυτο με το Netflix μακαρι να σου δινουν για 12 μηνες αλλα η αντιπροσωπος μου ειπε οτι η πλατφορμα υποστηριζει σαν υπηρεσια εφαρμογη το netflix και ισως αυτο ενοουν ( μακαρι να μην ηξερε κ να ισχυει για 12 μηνες )αλλα ειναι για ενα μηνα δοκιμαστικα και μετα αν θες πληρωνεις  την υπηρεσια εξτρα στην netflix αυτο μου πε αυτο λεω...μακαρι λεω παλι να εχει κανει λαθος

Συνολικα αν εχεις γραμμη σαν εμενα δινω 24. Κατι + 10 παω 35+ ευρω

Δεν ξερω αν συμφερε τελικα να ειμαι πχ σε nova η cosmote

 

Επεξ/σία από hondakkias31
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
16 λεπτά πριν, geodimis είπε

Δλδ σου ζητήσανε μόλις 9Ε για Wind vision με τα novasports και 25Ε τέλη ενεργοποίησης;

Ναι, πήγα, έδωσα τον αριθμό, το σύστημα με έβγαλε δικαιουχο και ότι θέλω άλλο ρουτερ. 

Δεν θα βγάλετε άκρη με τα Call Center.  Στο κατάστημα, το σύστημα, σου λέει αν μπορείς να πάρεις την προσφορά 

Επεξ/σία από mrfan
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, hondakkias31 είπε

9.90 ειμαι παλιος πελατης κ πηρα κ γω την προσφορα 

Αναγκαστικα για 24 μηνες αλλιως αν θες ν το κοψεις 49 ευρω

Τωρα αυτο με το Netflix μακαρι να σου δινουν για 12 μηνες αλλα η αντιπροσωπος μου ειπε οτι η πλατφορμα υποστηριζει σαν υπηρεσια εφαρμογη το netflix και ισως αυτο ενοουν ( μακαρι να μην ηξερε κ να ισχυει για 12 μηνες )αλλα ειναι για ενα μηνα δοκιμαστικα και μετα αν θες πληρωνεις  την υπηρεσια εξτρα στην netflix αυτο μου πε αυτο λεω...μακαρι λεω παλι να εχει κανει λαθος

Συνολικα αν εχεις γραμμη σαν εμενα δινω 24. Κατι + 10 παω 35+ ευρω

Δεν ξερω αν συμφερε τελικα να ειμαι πχ σε nova η cosmote

Τα 25 που δίνεις για το ίντερνετ, για τι ταχύτητα μιλάμε ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, Edel είπε

Τα 25 που δίνεις για το ίντερνετ, για τι ταχύτητα μιλάμε ?

50 αρα VDSL και ειμαι κοντα σε καφαο κ πιανω πολυ καλη ταχυτητα...δε. Ξερω βε αια αν παιζει ρολο στην vdsl

Επεξ/σία από hondakkias31
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τεχνικος της Wind μου ειχε πει κατα τη συνδεση της γραμμης οτι το box λειτουργει σε οποιαδηποτε γραμμη Wind το μεταφερεις. Δεν το δοκιμασα ποτέ γιατι δεν εχω φιλο/γνωστο με Wind γραμμη, αλλά σας το αναφερω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...