Προς το περιεχόμενο

Far Cry New Dawn [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 184
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πένα το παιχνιδι με HDR στην 55άρα και διασκεδαστικό πολύ!  Με διασκεδαζει περισσοτερο απο το 5 για καποιο λόγο, επισης θα προτιμουσα λιγοτερα τυχαια "ντου" στο δρομο απο κακούς αλλα και απο ζωα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιτελους τερματισα :) ηταν πολυ διασκεδαστικο game! ειδικα στο τελος μου αρεσε πολυ! τους .......  ολους xaxaxax

αν δεν εχετε κανει σχεδον ολα τα upgrades  δυσκολα τα πραγματα μονο αυτο σας λεω (δεν νομιζω αυτο να ειναι spoiler).

Oπως ολα τα παιχνιδια της Ubisoft ετσι κ εδω σε υποχρεωνει να κανεις καποια πραγματα για να προχωρησεις κ ειναι απιστευτα σπαστικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Θα γραψω λιγο offtopic να με συνχωρεσετε.επειδη διαβαζα για tv και μονιτορ.εχω ενα λαπτοπ απο τα τελευταια της msi με πολυ ωραια χρωματα και 144hz.μπροστα στην tv ομως δεν μετραει μια...συνδεσα το λαπτοπ στην sony xf9005 που εχω και εβαλα το apex legends σε 4κ 60fps.οχι μου επεσε το σαγονι...αυτο που εβλεπα δεν πιστευα στα ματια μου.πραγματικα λες και πηγα σε τεχνολογια 10 χρονια μπροστα. Το one x που εχω δεν μετραει μια μπροστα σε αυτο που ειδα.και μετα καταλαβα γιατι ακομα και ενα απλο ps4 εχει ωραια γραφικα σε μια τετια tv.και ακομα καταλαβα γιατι ο κουνιαδος μου που εχει ενα ps4 προ συνδεμενο προσφατα πανω σε ενα μονιτορ 4k γιατι ακομα ψαχνεται τι φταει και δεν δειχνει καλα.η δουλεια που κανουν αυτες οι τβ ειναι εκπληκτικη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 8 μήνες μετά...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...