Προς το περιεχόμενο

Far Cry New Dawn [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, d4ydr33m3r είπε

Ολο προβλημα δεν εχεις εσυ και οποια πετρα και να σηκωσουμε απο κατω σε βρισκουμε ρε φιλε. Αποψη επι παντος επιστητου.. :D

Ετσι λενε και οι κουτσομπολες στα χωρια.. Εμενα δεν μου πεφτει λογος αλλα να δεις... μπλα μπλα.. Αν δεν σου πεφτει λογος δεν χρειαζεται να ρωτας τον αλλο 10 φορες με στυλ ειρωνικο αληθεια τωρα σου αρεσει ή οχι.. 

Κάπου το έχεις χάσει το θέμα. Με μπερδεύεις μάλλον. Ίσως με τον Arkin που αυτός απαντάει στα πάντα (και καλά κάνει δικαίωμα του).  

Αυτ παθαίνει ομως οποίος δεν διαβάζει όλα τα κείμενα και βιάζεται. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 184
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αυτή τη λεπτή γραμμή την έχουν περάσει αρκετές φορές. Τελευταία δεν ασχολούμαι και πολύ. Γράφω αυτό που είναι να γράψω και τέλος. Απλά με τον μιλανεζο έχουμε συζητήσει αρκετές φορές σωστά και δεν θέλω να τον αγνοώ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, Acmilangr2 είπε

Κάπου το έχεις χάσει το θέμα. Με μπερδεύεις μάλλον. Ίσως με τον Arkin που αυτός απαντάει στα πάντα (και καλά κάνει δικαίωμα του).  

Αυτ παθαίνει ομως οποίος δεν διαβάζει όλα τα κείμενα και βιάζεται. 

1. Εσυ απαντησες στο ποστ μου χωρις να σε αναφερω καν. Αρα μαλλον εσυ το εχεις χασει το θεμα και εσυ πειραχτηκες προφανως γιατι θιχτηκες.

2. Μια χαρα διαβαζω εγω και μια χαρα ξερω τι παιζει με τους περισσοτερους. Προφανως αν υπηρχε καλυτερο moderation τα μισα και παραπανω ποστ καποιων θα πηγαιναν στον καλαθο των αχρηστων αλλα δεν εχει νοημα να το συζηταμε.

3. Αν δεν σου αρεσει η αποψη μου να την προσπερνας ειδικα αν δεν αναφερομαι στο ατομο σου προσωπικα. Και αν εισαι τοσο μεγαλος χαβαλες να δεχεσαι και τον χαβαλε. Αμφιδρομη ειναι η διαδρομη.

4. Ο Arkin τουλαχιστον απο τα ποστ που εχω δει δεν προσπαθει να επιβαλλει την αποψη του σαν δεδομενη και σαν την αδιαμφισβητητη αληθεια. Κατι που δεν μπορω να πω για καποιους αλλους.

Επεξ/σία από d4ydr33m3r
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, Acmilangr2 είπε

Κάπου το έχεις χάσει το θέμα. Με μπερδεύεις μάλλον. Ίσως με τον Arkin που αυτός απαντάει στα πάντα (και καλά κάνει δικαίωμα του).  

Αυτ παθαίνει ομως οποίος δεν διαβάζει όλα τα κείμενα και βιάζεται. 

Εγώ δεν ασχολούμαι με το τι κάνει ο άλλος. Άλλοι ασχολούνται με μένα αν το παρατηρήσεις και απαντάω. Εγώ στο 99% βοήθεια δίνω και γράφω για ότι αφορά εμένα. Ποτέ δεν θα ειρωνευτώ. 

6 λεπτά πριν, d4ydr33m3r είπε

1. Εσυ απαντησες στο ποστ μου χωρις να σε αναφερω καν. Αρα μαλλον εσυ το εχεις χασει το θεμα και εσυ πειραχτηκες προφανως γιατι θιχτηκες.

2. Μια χαρα διαβαζω εγω και μια χαρα ξερω τι παιζει με τους περισσοτερους. Προφανως αν υπηρχε καλυτερο moderation τα μισα και παραπανω ποστ καποιων θα πηγαιναν στον καλαθο των αχρηστων αλλα δεν εχει νοημα να το συζηταμε.

3. Αν δεν σου αρεσει η αποψη μου να την προσπερνας ειδικα αν δεν αναφερομαι στο ατομο σου προσωπικα. Και αν εισαι τοσο μεγαλος χαβαλες να δεχεσαι και τον χαβαλε. Αμφιδρομη ειναι η διαδρομη.

4. Ο Arkin τουλαχιστον απο τα ποστ που εχω δει δεν προσπαθει να επιβαλλει την αποψη του σαν δεδομενη και σαν την αδιαμφισβητητη αληθεια. Κατι που δεν μπορω να πω για καποιους αλλους.

Συνηθως γραφω για μένα και το τι εμπειρίες έχω. Κάποιους τους ενοχλεί αυτό. 3 άτομα έχουν φύγει ignore και έχει ηρεμισει το κεφάλι μου. Άτομα που δεν μπορούν να δεχτούν τι αρέσει στον άλλο και τρώγονται με τα ρούχα τους δεν ευχαριστούνται τίποτα. 

Επεξ/σία από Arkin
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, d4ydr33m3r είπε

Τι φαση και αυτη ξεχασε να ρωτησει κιολας  τι πρεπει να του αρεσει την αστυνομια του insomnia δεν θα ξανασυμβει.. Ειναι trend η φαση ομαδικη σαν τις ιωσεις εδω μεσα και εξαπλωνεται γρηγορα.. 

Κανεις δεν ειπε οτι δρεπουν δαφνες gameplay και πρωτοτυπιας αλλα ανετα προσφερουν αρκετες ωρες ευχαριστου παιχνιδιου και δικαιολογουν τα λεφτα τους εν αντιθεσει με κατι αστειοτητες δηθεν του 10ωρου που τις πληρωνεις αδρα και μεχρι να καταλαβεις τι παιζει εχουν τελειωσει.. 

Αλλα συνηθως αυτοι που σχολιαζουν ουτε καν τα αγοραζουν τα φερνει ο θειος ή περιμενουν κανα χρονο τις εκπτωσεις. Τζαμπα μαγκες δηλαδη ενα πραμα.. Παμε παρακατω..

Συγνωμη αλλα δεν μπορει να υπαρχει και αντιθετη αποψη δηλαδη...? Ειπε κανεις εδω να μην ασχοληθει καποιος με τον τιτλο...? Αλλα πρεπει να υπαρχει και αντικειμενικοτητα. Οταν βλεπουμε παραγωγες σαν το rdr2, witcher3, horizon δεν μπορουμε να βαζουμε στην ιδια κλιμακα τα far cry...και για σενα μαγκας ειναι οποιος αγοραζει day one δηλαδη...? καποιος που περιμενει να πεσει η τιμη για διαφορους λογους ειναι χαζος και δεν κανει να σχολιαζει...?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, d4ydr33m3r είπε

 

4. Ο Arkin τουλαχιστον απο τα ποστ που εχω δει δεν προσπαθει να επιβαλλει την αποψη του σαν δεδομενη και σαν την αδιαμφισβητητη αληθεια. Κατι που δεν μπορω να πω για καποιους αλλους.

Έχει προσπαθήσει άπειρες φορές. 

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, mtifosi είπε

Συγνωμη αλλα δεν μπορει να υπαρχει και αντιθετη αποψη δηλαδη...? Ειπε κανεις εδω να μην ασχοληθει καποιος με τον τιτλο...? Αλλα πρεπει να υπαρχει και αντικειμενικοτητα. Οταν βλεπουμε παραγωγες σαν το rdr2, witcher3, horizon δεν μπορουμε να βαζουμε στην ιδια κλιμακα τα far cry...και για σενα μαγκας ειναι οποιος αγοραζει day one δηλαδη...? καποιος που περιμενει να πεσει η τιμη για διαφορους λογους ειναι χαζος και δεν κανει να σχολιαζει...?

Άλλο άποψη άλλο ειρωνεία όμως. Την άποψη όλοι την δεχόμαστε την ειρωνεία κανείς. 

3 λεπτά πριν, Acmilangr2 είπε

Έχει προσπαθήσει άπειρες φορές. 

Ίσως σε ένα παράλληλο σύμπαν. Γιατι μέχρι στιγμής αρκετοί δεν δέχονται τις απόψεις των άλλων ούτε τις σέβονται προφανώς και προσπαθούν να επιβάλλουν τις αντίθετες απόψεις τους. Ευτυχώς υπάρχει το ignore για τα συγκεκριμένα μέλη. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Arkin είπε

Άλλο άποψη άλλο ειρωνεία όμως. Την άποψη όλοι την δεχόμαστε την ειρωνεία κανείς. 

Έλα τώρα. Μην. Μου πεις ότι δεν έχεις ειρωνευτει ποτέ. Ακόμα και εμένα.... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, mtifosi είπε

Συγνωμη αλλα δεν μπορει να υπαρχει και αντιθετη αποψη δηλαδη...? Ειπε κανεις εδω να μην ασχοληθει καποιος με τον τιτλο...? Αλλα πρεπει να υπαρχει και αντικειμενικοτητα. Οταν βλεπουμε παραγωγες σαν το rdr2, witcher3, horizon δεν μπορουμε να βαζουμε στην ιδια κλιμακα τα far cry...και για σενα μαγκας ειναι οποιος αγοραζει day one δηλαδη...? καποιος που περιμενει να πεσει η τιμη για διαφορους λογους ειναι χαζος και δεν κανει να σχολιαζει...?

Δεν έγραψα τίποτα από όλα αυτά.. Ούτε να μην έχει (αρκεί να την εκφράσει χωρίς ειρωνεία) ούτε οτι δρεπουν δάφνες ΑΑΑ τίτλων (το ανέφερα παραπάνω μάλιστα) ούτε ότι είναι μάγκας οποίος αγοράζει μόνο day 1 (είπα συνήθως τζάμπα μάγκες τα λένε αυτά και δεν τα αγοράζουν καν κιόλας). 

Και όταν η αντικειμενιμοτητα υπόκειται σε υποκειμενικα κριτηρια τύπου universal truth ένα πράμα χάνει το νόημα της. 

Προσωπικά έχω σαν αρχή όταν δεν μου αρέσει κάτι να μην το σχολιάζω καν. Αλλά εγώ δεν λέω αυτό καν, λέω προσπαθείτε να μην γίνεστε ειρωνικοι και να δέχεστε τις απόψεις όλων χωρίς ειρωνεία ακόμη και αν απέχουν από την αλήθεια.. 

Τέλος εάν παίζαμε μόνο τις ΑΑΑ παραγωγες τα 3/4 του χρόνου θα βαραγαμε μύγες ή θα παίζαμε μόνο φιφα και κάνα cs.. 

Αυτά τα ολίγα και sry από τους υπόλοιπους για το μεγάλο OT.. 

Συνηθως όταν συμμετέχω προσπαθώ να είμαι ουσιαστικός και να μην ξεφύγω από το νήμα αλλά κάποιες φορές δεν το καταφέρνω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Acmilangr2 είπε

Έλα τώρα. Μην. Μου πεις ότι δεν έχεις ειρωνευτει ποτέ. Ακόμα και εμένα.... 

Το αν ανταποδωσα την ειρωνεία η φέρθηκα άσχημα ενώ πριν εκανε το ίδιο ο άλλος είναι άλλη ιστορία. Αλλά ποτέ δεν θα ειρωνευτώ πρώτος ούτε θα κρίνω μια άποψη εφόσον ο άλλος είναι σωστός απέναντι μου. Και σε προκαλώ να μου δείξεις ποστ μου που ξεκινάω εγώ την ειρωνεία από το πουθενά. Δεν θα βρεις κανένα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
31 λεπτά πριν, Arkin είπε

Άλλο άποψη άλλο ειρωνεία όμως. Την άποψη όλοι την δεχόμαστε την ειρωνεία κανείς. 

Ίσως σε ένα παράλληλο σύμπαν. Γιατι μέχρι στιγμής αρκετοί δεν δέχονται τις απόψεις των άλλων ούτε τις σέβονται προφανώς και προσπαθούν να επιβάλλουν τις αντίθετες απόψεις τους. Ευτυχώς υπάρχει το ignore για τα συγκεκριμένα μέλη. 

 

 

Τι να πω... Αν ειρωνευτηκα σε βαθμό τοσο ενοχλητικό ζητώ συγνώμη... Να τελειώνει το θέμα. 

Επεξ/σία από Acmilangr2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Acmilangr2 είπε

Σε παράλληλο σύμπαν επέμενες συνεχώς πως HDR600=reshade; 

Δεν επέβαλα σε κανέναν αυτή την άποψη. Απλά έγραψα αυτό που πιστεύω εγώ και μόνο από αυτά που έχω δει. Σεβασου την και πάνε παρακάτω μην κάνεις σαν τους άλλους. 

Η αποδοχή κάποιων απόψεων ακόμα και λανθασμένων είναι αρετή. Η μη παραδοχή και επιβολή δεν προϊδεάζει μια γόνιμη συζήτηση. Περισσότερο με είχε ενοχλήσει που με είχες ειρωνευτει με ένα ποστ στυλ το είπε ο guru κτλ παρά σε αυτό το θέμα. Ενώ έχουμε συζητήση αρκετές φορές σοβαρά. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, d4ydr33m3r είπε

Δεν έγραψα τίποτα από όλα αυτά.. Ούτε να μην έχει (αρκεί να την εκφράσει χωρίς ειρωνεία) ούτε οτι δρεπουν δάφνες ΑΑΑ τίτλων (το ανέφερα παραπάνω μάλιστα) ούτε ότι είναι μάγκας οποίος αγοράζει μόνο day 1 (είπα συνήθως τζάμπα μάγκες τα λένε αυτά και δεν τα αγοράζουν καν κιόλας). 

Και όταν η αντικειμενιμοτητα υπόκειται σε υποκειμενικα κριτηρια τύπου universal truth ένα πράμα χάνει το νόημα της. 

Προσωπικά έχω σαν αρχή όταν δεν μου αρέσει κάτι να μην το σχολιάζω καν. Αλλά εγώ δεν λέω αυτό καν, λέω προσπαθείτε να μην γίνεστε ειρωνικοι και να δέχεστε τις απόψεις όλων χωρίς ειρωνεία ακόμη και αν απέχουν από την αλήθεια.. 

Τέλος εάν παίζαμε μόνο τις ΑΑΑ παραγωγες τα 3/4 του χρόνου θα βαραγαμε μύγες ή θα παίζαμε μόνο φιφα και κάνα cs.. 

Αυτά τα ολίγα και sry από τους υπόλοιπους για το μεγάλο OT.. 

Συνηθως όταν συμμετέχω προσπαθώ να είμαι ουσιαστικός και να μην ξεφύγω από το νήμα αλλά κάποιες φορές δεν το καταφέρνω. 

Συμφωνω για την ειρωνια. Οσο για τα υπολοιπα προσωπικα προτιμω να ασχοληθω με τις AAA παραγωγες για μενα και στον υπολοιπο ελευθερο χρονο μου να κανω κατι αλλο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Να ξερεις  ότι διαφερω από πολλούς (και να το θυμασαι αυτό) στο ότι δεν ξεχωρίζω τους ανθρώπους εδώ μέσα σαν να είναι  κόμματα". Με κάποιον που διαφωνώ και "μαλωνω" για κάποια θέματα, στο επόμενο του post θα το  διαβάσω σαν να το έγραψε ο οποιοδήποτε. θα του πω ότι μου αρέσει η έχει δίκιο η θα τον ευχαριστήσω για την βοήθεια. Ισχύει και το αντίθετο. 

 

Τεσπα όλο το πρόβλημα βλεπω ξεκίνησε για την ειρωνεία. Δεκτό.

Ας τελειώσει εδώ. 

 

Επεξ/σία από Acmilangr2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, Acmilangr2 είπε

Να ξερεις  ότι διαφερω από πολλούς (και να το θυμασαι αυτό) στο ότι δεν ξεχωρίζω τους ανθρώπους εδώ μέσα σαν να είναι  κόμματα". Με κάποιον που διαφωνώ και "μαλωνω" για κάποια θέματα, στο επόμενο του post θα το  διαβάσω σαν να το έγραψε ο οποιοδήποτε. θα του πω ότι μου αρέσει η έχει δίκιο η θα τον ευχαριστήσω για την βοήθεια. Ισχύει και το αντίθετο. 

Τεσπα όλο το πρόβλημα βλεπω ξεκίνησε για την ειρωνεία. Δεκτό.

Ας τελειώσει εδώ. 

Εγώ το έχω καταλάβει και κάποιες φορές αναρωτιέμαι αν τα γράφεις ο ίδιος τα ποστ. Επίσης όταν είμαστε σε ενα φόρουμ χρόνια και μιλάμε με κάποια άτομα συχνά έχουμε διαμορφωσει κάποια άποψη για τον άλλο. Δεν είμαστε απρόσωπα ρομπότ και ούτε πρέπει να συζητάμε έτσι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...