Προς το περιεχόμενο

Epic Games Store


Despotas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

9 λεπτά πριν, naruto14 είπε

Τα system requirements που ζητάει 1080 στα recommended δεν θα τα σχολιάζει κανείς; 😝

Εδώ δεν δίνουμε σημασία στα reqs από PC only titles θα δώσουμε σε PS3 ports?! :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

11 λεπτά πριν, naruto14 είπε

Τα system requirements που ζητάει 1080 στα recommended δεν θα τα σχολιάζει κανείς; 😝

Ειναι νωρις ακομα και ασε που μπορει να εννοουν τιποτα μεγαλυτερες αναλυσεις.

Σιγα μην θελει το heavy rain για 1080p gtx 1080.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

Εδώ δεν δίνουμε σημασία στα reqs από PC only titles θα δώσουμε σε PS3 ports?! :D

Θυμάσαι το χάλι του quantum break όμως έτσι; και δεν γνωρίζουμε και τι σόι πορτ μπορούν να φτιάξουν οι τύποι στην quantic dream... 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανένα ενδιαφέρον για τα παιχνίδια μιας κ το heavy rain δεν μου άρεσε, ΑΛΛΑ καλή έκπληξη . Δε το περίμενα. 

 

Τα παιχνίδια αυτά νομίζω έχουν γίνει remake κ σε PS4, οπότε δεν θα υπάρχει θέμα με το τεχνικό τομέα. Τώρα για τις απαιτήσεις απλά δεν ασχολήθηκαν κ έβαλαν ότι να'ναι. Walking simulator είναι ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, nickk0kkav είπε

Κανένα ενδιαφέρον για τα παιχνίδια μιας κ το heavy rain δεν μου άρεσε, ΑΛΛΑ καλή έκπληξη . Δε το περίμενα. 

Τα παιχνίδια αυτά νομίζω έχουν γίνει remake κ σε PS4, οπότε δεν θα υπάρχει θέμα με το τεχνικό τομέα. Τώρα για τις απαιτήσεις απλά δεν ασχολήθηκαν κ έβαλαν ότι να'ναι. Walking simulator είναι ...

Remaster έγιναν. Συγκεκριμένα απλά έγινε η ανάλυση 1080p. Τίποτα το ιδιαίτερο. Αλλά το beyond είχε ούτως ή άλλως εξαιρετικά γραφικά για την εποχή του και το hardware του ps3. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, nickk0kkav είπε

Κανένα ενδιαφέρον για τα παιχνίδια μιας κ το heavy rain δεν μου άρεσε, ΑΛΛΑ καλή έκπληξη . Δε το περίμενα. 

Τα παιχνίδια αυτά νομίζω έχουν γίνει remake κ σε PS4, οπότε δεν θα υπάρχει θέμα με το τεχνικό τομέα. Τώρα για τις απαιτήσεις απλά δεν ασχολήθηκαν κ έβαλαν ότι να'ναι. Walking simulator είναι ...

Αν και αποφεύγω να reply σε τέτοιου είδους post αλλα nvm. Δεν σου άρεσε το HR, that's fine, δεν έχεις κανένα ενδιαφέρον για τα αλλα ενώ δεν τα έχεις παίξει αλλα το χαρακτηρίζεις ως καλή έκπληξη?! What? 🤪

Επίσης γιατί νομίζεις?! Το ανέφερα στην προηγουμενη σελίδα και το google λύνει άμεσα τέτοιου είδους απορίες. Τα games είναι remastered όχι remakes και εννοείτε υπάρχει θέμα στον οπτικό τομέα και πολύ καλύτερα να γινόντουσαν remastered για το PC. Επίσης walking simulator είναι games σαν το Firewatch για παράδειγμα. Δεν ξες κάτι? Google it! ;) Try not take offense plz. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
14 λεπτά πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

Αν και αποφεύγω να reply σε τέτοιου είδους post αλλα nvm. Δεν σου άρεσε το HR, that's fine, δεν έχεις κανένα ενδιαφέρον για τα αλλα ενώ δεν τα έχεις παίξει αλλα το χαρακτηρίζεις ως καλή έκπληξη?! What? 🤪

Επίσης γιατί νομίζεις?! Το ανέφερα στην προηγουμενη σελίδα και το google λύνει άμεσα τέτοιου είδους απορίες. Τα games είναι remastered όχι remakes και εννοείτεαι υπάρχει θέμα στον οπτικό τομέα και πολύ καλύτερα να γινόντουσαν remastered για το PC. Επίσης walking simulator είναι games σαν το Firewatch για παράδειγμα. Δεν ξες κάτι? Google it! ;) Try not take offense plz. :)

Άσχετο, αλλά επειδή επαναλαμβάνεται το συγκεκριμένο λάθος και χτυπάει κάπως, τα ρήματα στον ενεστώτα παθητική φωνή ΄γ πρόσωπο (ενικό ή πληθυντικό), η κατάληξη τους είναι με ΑΙ και όχι Ε (...και (αυτό) εννοείται υπάρχει θέμα... εσείς εννοείτε...). Books are our friends, no offence :)

Επεξ/σία από Brandtobrand
  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

Αν και αποφεύγω να reply σε τέτοιου είδους post αλλα nvm. Δεν σου άρεσε το HR, that's fine, δεν έχεις κανένα ενδιαφέρον για τα αλλα ενώ δεν τα έχεις παίξει αλλα το χαρακτηρίζεις ως καλή έκπληξη?! What? 🤪

Επίσης γιατί νομίζεις?! Το ανέφερα στην προηγουμενη σελίδα και το google λύνει άμεσα τέτοιου είδους απορίες. Τα games είναι remastered όχι remakes και εννοείτε υπάρχει θέμα στον οπτικό τομέα και πολύ καλύτερα να γινόντουσαν remastered για το PC. Επίσης walking simulator είναι games σαν το Firewatch για παράδειγμα. Δεν ξες κάτι? Google it! ;) Try not take offense plz. :)

Ναι σωστά το firewatch είναι walking simulator αυτα είναι ... interactive movies...  Καταλαβαίνω ότι το κομμάτι αυτό ήταν ασαφές . Ήθελα να καταλήξω ότι δεν έχουν κάτι για να απαιτεί ιδιαίτερη υπολογιστική ισχύ/ απαιτήσεις. 

 

Τέλος ότι υποκειμενικά δεν μου άρεσε το Heavy rain δε σημαίνει κάτι. Είναι αποκλειστικότητα που σπάει. Κοινό για τα παιχνίδια αυτά σίγουρα υπάρχει κ στο PC κ το περνει (προς το παρόν ) το Epic store.

 

ΥΓ : μην ανησυχείς δε τσιμπάω κ δε παρεξηγουμαι εύκολα. Με το forum του insomnia ασχολούμαι λίγους μήνες, αλλά είμαι παλιά καραβανα σε forum. Επίσης το αρχικό μου post δεν είχε σκοπό το flame... 

 

  • Like 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, Brandtobrand είπε

Άσχετο, αλλά επειδή επαναλαμβάνεται το συγκεκριμένο λάθος και χτυπάει κάπως, τα ρήματα στον ενεστώτα παθητική φωνή ΄γ πρόσωπο (ενικό ή πληθυντικό), η κατάληξη τους είναι με ΑΙ και όχι Ε (...και (αυτό) εννοείται υπάρχει θέμα... εσείς εννοείτε...). Books are our friends, no offence :)

Είναι απίθανο να take offense online πια buddy οποτε μην ανησυχείς, όπως και ο φίλος από πάνω ;) Το θέμα είναι ότι έχω να γράψω Ελληνικά από το σχολειό οποτε θα απευθύνω στο http://speech.ilsp.gr/greeklish/ για το λάθος ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιλάμε για παιχνιδαρες!!Ειδικά το beyond two souls!!

Κρίμα που βγαίνουν ΜΟΝΟ σε epic store και δε θα τα πάρω ποτέ! Θα συνεχίσω να τα χαίρομαι στο ps4 όμως.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, xtrmsnpr είπε

Μιλάμε για παιχνιδαρες!!Ειδικά το beyond two souls!!

Κρίμα που βγαίνουν ΜΟΝΟ σε epic store και δε θα τα πάρω ποτέ! Θα συνεχίσω να τα χαίρομαι στο ps4 όμως.

Για μένα το B2S ήταν το χειρότερο γιατί ήταν πολύ πιο "linear" σε σχέση με τα αλλα games της εταιρίας. Από εκεί και πέρα άμα θα είναι απλά ports τότε δεν βρίσκω λόγο για κάποιον που έχει PS4.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά οκ, μούφα client o epic αλλά όπως και να χει την ζημιά του στο steam την κάνει, που προσωπικά μόνο σε καλό μπορεί να βγει όλο αυτό σε μας τους καταναλωτές. Οπότε όσοι κράζουν για τις αποκλειστικότητες και λοιπά, ας κάνουν και λίγο υπομονή, όλο αυτό που γίνεται μας συμφέρει. Έχουμε γεμίσει μούφα clients και κανείς δεν κατάφερε να ανταγωνιστεί το steam, και τώρα που κάτι πάει να γίνει θα πέσουμε να το φάμε σαν αρπαχτικά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι πρεπει καθε μα καθε φορα να διαβαζουμε για ανταγωνισμο οταν γινεται με λαθος τροπο?

Πως μας συμφερει εμας σαν καταναλωτες το timed exclusive παιχνιδι για 1χρονο σε κατωτερη πλατφορμα?

Επισης ναι τον ειδα τον ανταγωνισμο τωρα που και οι αλλες εταιρειες πανε με αυτη την νοοτροπια οπως η Bethesda με την δικη της πλατφορμα που θα βγαλει το Rage 2 και ισως και το νεο Doom.

Τα καλα του ανταγωνισμου ειπαμε...τι οχι???

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...