Προς το περιεχόμενο

Tα νέα μοντέλα της σειράς Samsung Galaxy S10 θα ανακοινωθούν στις 20 Φεβρουαρίου και το κόστος θα φτάνει τα $1765


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 249
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Έχουνε ξεφύγει τελείως εκεί στην Νότια Κορέα...Τσαμπα είχε πάει ο παππούς μου να πολεμήσει....για να μας πουλάει η Samsung τώρα 1800€ τηλέφωνο "flagship" και 900€ "entry level".....με exynos  όλα αυτά.

  • Like 2
  • Confused 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Αναφορά σε κείμενο

Το κόστος του τελευταίου μοντέλου είναι… απλησίαστο για τους περισσότερους χρήστες, ωστόσο υποθέτουμε ότι θα είναι λίγοι εκείνοι που χρειάζονται χωρητικότητα 1TB στο κινητό τους. Μία εκτίμηση, όπως έχει αναφέρει η Wall Street Journal, είναι να πρόκειται για κάποια ειδική έκδοση με μεγαλύτερη οθόνη 6,7 ιντσών, τετραπλή κύρια κάμερα και διπλή εμπρόσθια κάμερα και υποστήριξη 5G.

Η υποστήριξη 5G θα φέρει και το ανάλογο "καπέλο" στην τιμή. 

5G phones could cost $200 to $300 more, says OnePlus CEO

Επεξ/σία από coffeex
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 minutes ago, Xzidique said:

Έχουνε ξεφύγει τελείως εκεί στην Νότια Κορέα...Τσαμπα είχε πάει ο παππούς μου να πολεμήσει....για να μας πουλάει η Samsung τώρα 1800€ τηλέφωνο "flagship" και 900€ "entry level".....με exynos  όλα αυτά.

Νομίζω πως έχει και με λιγότερα από 900 η Samsung για όποιον θέλει entry level. Θα σου έλεγα και ποιο μοντέλο είναι αλλά δυσκολεύομαι να το βρω ανάμεσα σε άλλα 150.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, BorrowedTime είπε

Tα πράγματα ειναι απλά.

1. Οι τιμές, ισχύει οτι εχουν ξεφύγει. Οτι και να εχει μια συσκευή, τα χρήματα ειναι παρα πολλά. 

2. Εφ΄οσον ομως υπαρχουν τετοιες τιμές, το να συγκρίνουμε το κοστος της Samsung με το τιτανιο R&D, τις καλύτερες μνήμες, οθονες, εναν top επεξεργαστη, που ειναι ολα δικής της κατασκευής, με το καρκίνωμα της τεχνολογίας απο το Κουπερτίνο που πουλάει με 1000 Ευρω συσκευές με οθονες που εχουν χειρότερη αναλυση απο κινέζικα των 200 ευρω, ειναι τουλάχιστον ντροπή. Κράξτε την Samsung οσο θελετε. Μαζί σας. Να την συγκρίνετε ομως με την Apple είναι ιεροσυλία, ειδικά για ανθρώπους που ασχολούνται με τεχνολογία

ο πελάτης έχει πάντα δίκιο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κάθε χρόνο έχουμε και μια νέα μόδα...

Το '18 οι "εταιρίες" βάλανε καπέλο +300 ευρώ στις ναυαρχίδες τους.

Δέν μου αρέσει αυτή η μόδα...☹️

Επεξ/σία από Tenshi
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαγωνησμο κανουν ποιανου η συσκευη θαναι πιο ακριβη??τουλαχηστον με το mate 20 pro παιρνεις κ δωρο αλη μια συσκευη κ σε βαζει κ ολα τα καλωδια μεσα οχι οπως τους γυφτους τους αμερκανους που δηνεις 1200 κ πρεπει να δωσεις κ εξτρα λεφτα για καλωδια.Κανονικα πανω απο 600ευρο δε θαπρεπε να κανει καμια συσκευη εκτος αν εχει πανω κοσμηματα κολημενα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Επίσης αναμένεται να διαθέτουν οθόνες τύπου Infinity-O, δηλαδή με οπή ή οπές για τις εμπρόσθιες κάμερες και τους αισθητήρες."

 

Μου αρέσει όταν μιλάς βρώμικα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...