Προς το περιεχόμενο

Gigabyte RX Vega 64 457.30 euro με μεταφορικά @ amazon.es [ΤΕΛΟΣ]


DsLmAnIaC

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, billeiros είπε

Λοιπόν παιδιά. Μια καλή υλοποίηση της vega 64  με το σωστό uv /oc hbm παίζει με την 1080 και σε ορισμένα είναι αρκετά πάνω. Βέβαια σε κάτι gta, origins, odyssey υπολείπεται. Καμία σχέση με 1070ti

Το θέμα είναι να το δούμε γιατί μέχρι στιγμής βλέπω ότι η 1080 είναι αρκετά πιο πάνω με πολύ μικρότερη κατανάλωση και εγώ είμαι 2fps πίσω από 1080.

Επεξ/σία από Arkin
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 195
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Επειδη βγηκαμε πολυ off αν θελουν ο arkin με τον billeiros να ανοιξουν νεο θεμα και να ανεβασουν bench η οποιος αλλος θελει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, patsakos. D είπε

Επειδη βγηκαμε πολυ off αν θελουν ο arkin με τον billeiros να ανοιξουν νεο θεμα και να ανεβασουν bench η οποιος αλλος θελει 

Αυτό θα κάνουμε τέλος το ot από μένα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, billeiros είπε

 Μια καλή υλοποίηση της vega 64  με το σωστό uv /oc hbm παίζει με την 1080 

Αυτος ειναι ο μονος λογος που πολλοι δεν προτεινουν ευκολα vega σε αλλους,και που κακως ειδικα οι κατοχοι δεν το εχετε γραψει γενικα στα διαφορα θεματα.

Οτι αλλη καταναλωση και θερμικη συμπεριφορα εχει η καρτα πχ του τιτλου για την πλειοψηφια του κοσμου που παιζει Plug and play την καρτα και αλλη για τους λιγους που ξερουν και θα κανουν undervolt.

Περαν τουτου μπορει καποιος να μου πει που ακριβως κολλαει η 1070ti στο θεμα αυτο που εχει γυρισει σε vs με την Vega?Παιζει καμια καλη 1070ti στα χρηματα αυτα?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Fulgore είπε

Αυτος ειναι ο μονος λογος που πολλοι δεν προτεινουν ευκολα vega σε αλλους,και που κακως ειδικα οι κατοχοι δεν το εχετε γραψει γενικα στα διαφορα θεματα.

Οτι αλλη καταναλωση και θερμικη συμπεριφορα εχει η καρτα πχ του τιτλου για την πλειοψηφια του κοσμου που παιζει Plug and play την καρτα και αλλη για τους λιγους που ξερουν και θα κανουν undervolt.

Περαν τουτου μπορει καποιος να μου πει που ακριβως κολλαει η 1070ti στο θεμα αυτο που εχει γυρισει σε vs με την Vega?Παιζει καμια καλη 1070ti στα χρηματα αυτα?

Ναι έπαιζε στα 340 πριν λίγες μέρες για αυτό την ανέφερα. Η vega στα 470 δεν είναι προσφορά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Arkin είπε

Ναι έπαιζε στα 340 πριν λίγες μέρες για αυτό την ανέφερα. Η vega στα 470 δεν είναι προσφορά. 

Οπότε κάποιος που θέλει σήμερα κάρτα θα γυρίσει στο πριν λίγες μέρες να αγοράσει?

α) Έχεις μηχανή του χρόνου ? 

β) Νομίζω ήταν απλή 1070 (δεν θυμάμαι σίγουρα με τοσες προσφορες κάθε μερα)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, billeiros είπε

Οι κάρτες που έχουν νόημα ύπαρξης για μένα πάνω από τα 250 ευρώ ειναι η 56 στα 350 400 ευρώ, η 64 στα μέχρι 500.κι από κει και πάνω 2080.τιποτε αλλο

Στα 350 παίζει η 1070 που είναι καλύτερη της 56 στα 450 1070ti που είναι καλύτερη της 64 και στα 500 η 2070. 600 και πάνω 2080. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Arkin είπε

Εδώ bill αυτή ήταν προσφοραρα 

Κοίτα. Εγώ θα αγόραζα από Αμερική αλλά το 99% της Ελλάδας δε νομίζω. Μη βάζετε για να βάζετε. Επίσης παπαλα. Τελείωσε 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, billeiros είπε

1070 πλέον παλιά κ νικιεται από 56. Ti τα ίδια πάνω κάτω. 1080 τέλος στοκ. 2070 ακριβή για αυτά που προσφέρει όταν με 670 ξεκινάνε οι 2080.αυτα

Η ti είναι 15% πάνω από 1070 και 20% πάνω από vega 56. 3% κάτω από 1080.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...