Προς το περιεχόμενο

Formula 1 2019


greg4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν ξέρω αν είδατε ένα trailer της F1 στην ΕΡΤ. Παίζει εδώ και 7-8 λεπτά, στο repeat ο anthem της F1 και όταν δείχνει προσπεράσεις ή πανηγυρισμούς παίζει ένα "εεεε" από πίσω.

Με διαφορά ότι πιο κιτς έχω δει..

Τι μας περιμένει φέτος. Ευτυχώς πήρα το f1 tv pro..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Για πειτε πως τα βλεπετε ταπραγματα φετος ? Σε 1 βδομαδα το αγαπημενο μας σπορ ξεκιναει ξανα. 

Χθες διαβασα και οτι ο γρηγοροτερος γυρος του αγωνα αναμεσα στους πρωτους 10, θα προσφερει 1 ποντο. Λετε να σταματησουμε να βλεπουμε διατηρηση ελαστικων με αυτο το νεο συστημα ?  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μακαρι να γινει αυτο. Και μην σου πω να δινονται 5 βαθμοι στον 1ο,4 στον 2ο κοκ μεχρι και την 5η θεση. Θα γινει πιο πικαντικο.

Απο προετοιμασια πριν την εναρξη παντως, χθες ξεκινησα το ντικομαντερ του νετφλιξ για την περσινη σεζον. Τα 3 πρωτα επεισοδια ειναι πολυ καλοφτιαγμενα και μαθαινεις πολυ ενδιαφεροντα πραγματα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Αλεξανδρος A.92 είπε

Μακαρι να γινει αυτο. Και μην σου πω να δινονται 5 βαθμοι στον 1ο,4 στον 2ο κοκ μεχρι και την 5η θεση. Θα γινει πιο πικαντικο.

Απο προετοιμασια πριν την εναρξη παντως, χθες ξεκινησα το ντικομαντερ του νετφλιξ για την περσινη σεζον. Τα 3 πρωτα επεισοδια ειναι πολυ καλοφτιαγμενα και μαθαινεις πολυ ενδιαφεροντα πραγματα!

Α βγηκε στο νετφλιξ ? Ειναι ευκολο να μου πεις πως λεγεται ? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Μάκαρος είπε

Α βγηκε στο νετφλιξ ? Ειναι ευκολο να μου πεις πως λεγεται ? 

Formula 1: Drive to Survive

Netflix link

Imdb link

Καλό μεν, promo-spot δε. Υπερβολικά ωραιοποιημένο-δραματοποιημένο, τουλάχιστον στα 2 επεισόδια που είδα.

---------------------------------------------------------------------------

Θεωρητικά οι αλλαγές στους κανονισμούς είναι προς τη σωστή κατεύθυνση.

Μεγαλώνουν τα μπροστινά φτερά μπας και μπορούν να ακολουθούν ευκολότερα τα μονοθέσια. Έχουν buff-άρει το DRS (με αυτό δε πολυ-συμφωνώ). 3 Γόμες σε κάθε πίστα (Μαλακή-Μέση-Σκληρή). Θα δούμε μέσα στη πίστα πως θα δείξουν!

Ανυπομονώ να δω Red Bull Honda,  Leclerc στη Ferrari, Ric με Renault & Kimi να παλεύει για best of the rest!

Επεξ/σία από Diinekis21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, Diinekis21 είπε

Formula 1: Drive to Survive

Netflix link

Imdb link

Καλό μεν, promo-spot δε. Υπερβολικά ωραιοποιημένο-δραματοποιημένο, τουλάχιστον στα 2 επεισόδια που είδα.

Εκατσα και το ειδα ολο σερι. Νταξει δεν με τρελανε ιδιαιτερα αλλα το βλεπεις ευχαριστα. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μας άφησε και ο Charlie Whitting λοιπόν 😐

R.i.p.

Btw, εχει καταλάβει κανεις αν δείχνει τον αγώνα στην Αυστραλία ζωντανά η ΕΡΤ και αν ναι τι ώρα; 

Επεξ/σία από TheGrisGrisMan
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, TheGrisGrisMan είπε

Btw, εχει καταλάβει κανεις αν δείχνει τον αγώνα στην Αυστραλία ζωντανά η ΕΡΤ και αν ναι τι ώρα; 

Κανονικα θα επρεπε να τον δειχνει, αλλα στο πρόγραμμα της δεν βλεπω να αναφερει κατι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Αλεξανδρος A.92 είπε

Κανονικα θα επρεπε να τον δειχνει, αλλα στο πρόγραμμα της δεν βλεπω να αναφερει κατι.

Ολόκληρη περιπέτεια να δούμε τελικα αν και ποτε το δείχνει, ζωντανά ή οχι... ΕΡΤ φορέβα!!!

 

Κάπου άκουσα ότι το δείχνει ζωντανά στο Ert Sports 03:00 αλλά δεν μπορώ να το επιβεβαιώσω, στο Sports HD δεν αναφέρει τίποτα στα Info...

Επεξ/σία από TheGrisGrisMan
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαι εγώ , ψάχνω απο το πρωί να δω τι ωρα θα το δείξει η ερτ , αλλα τίποτα !!!!!!!!

ο αγώνας ειναι 7.15 το πρωί της Κυριακής , που θα το δούμε ??? Τόσο καιρό ήμουν ήσυχος οτι θα το δείχνει η ερτ , αφου έκλεισε έλεγε για 3 χρόνια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...