Προς το περιεχόμενο

Σε αυξήσεις τιμών των συνδρομητικών του πακέτων προχωράει το Netflix στις ΗΠΑ


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φταίει δε φταίει, εμένα πλέον που είμαι νομιμοτατος πελάτης τους, μου απαγορεύει να δω, εκτός κι αν αρχίσω πάλι να ψάχνω για πειραγμενες εκδόσεις κλπ οι οποίες υστερούν σε ποιότητα εικόνας.

Οπότε καλύτερα kodi, cyberflix και debrid.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 97
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Χωρις το netflix θα ειχαμε ενα πολυ πιο φτωχη γκαμα σειρων. Στις ταινιες απλα δεν το εχει με καποιες εξαιρεσεις. Στις σειρες δινει ρεσιταλ. Δεν ειναι τιποτα τα 2 ευρω το μηνα παραπανω για καθε συνδρομη πραγματικα. Εμενα με πειραζει η ελλειψη αρκετων σεζον σε σειρες εκτος του netflix. Στις δικες του εχει και τα παντα απο αλλα καναλια ειναι παρα πολυ πισω και καταληγεις στο τελος να την κατεβαζεις ωστε να δεις την επομενη σεζον και να μην περιμενεις ποτε θα την βαλει το netflix. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
14 ώρες πριν, pournaras είπε

Φταίει δε φταίει, εμένα πλέον που είμαι νομιμοτατος πελάτης τους, μου απαγορεύει να δω, εκτός κι αν αρχίσω πάλι να ψάχνω για πειραγμενες εκδόσεις κλπ οι οποίες υστερούν σε ποιότητα εικόνας.

Οπότε καλύτερα kodi, cyberflix και debrid.

Δεν είσαι νόμιμος πελάτης από την στιγμη που χρησιμοποιείς συσκευή που δεν πληρεί τα κριτήρια ασφαλείας.

Επεξ/σία από Retromaniac
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Retromaniac είπε

Δεν είσαι νόμιμος πελάτης από την στιγμη που χρησιμοποιείς συσκευή που δεν πληρεί τα κριτήρια ασφαλείας.

 

Ειμαι νομιμοτατος, απο τη στιγμη που τη συσκευη την αγορασα απο την εποχη που μου επετρεπε να δω την υπηρεσια τους. Αλλιως δε θα μπορουσα εκ των πραγματων να γινω συνδρομητης τους. 

Τελος παντων το θεμα ειναι οτι, και εμενα και εκατομμυρια αλλους που εχουν κινεζικες ή ρουταρισμενες συσκευες, μας πεταει απ εξω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 16/1/2019 στις 4:30 ΜΜ, Plapoutas είπε

Ένας ακόμα λόγος να μην σταματήσω να πληρώνω την συνδρομή του Netflix μέσω Τουρκίας.  6,50€ για UHD x4 συσκευές. 

Ναί αλλά μπορείς να βλέπεις με ελληνικούς υπότιτλους;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, fasolasi2 είπε

Ναί αλλά μπορείς να βλέπεις με ελληνικούς υπότιτλους;

Αυτες οι τεχνικες (οπως και το vpn ωστε να βλεπεις το αμερικανικο περιεχομενο), ειναι για οσους δεν εχουν προβλημα με τα αγγλικα τους και μπορουν να παρακολουθησουν χωρις υποτιτλους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...
Στις 16/1/2019 στις 4:44 ΜΜ, oraiustepe είπε

ξέρεις free vpn για τουρκια: γτ οταν το ψαχνα ολα ηταν επι πληρωμη

https://www.urban-vpn.com/locations/turkey-vpn/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...