Προς το περιεχόμενο

GeForce vs Radeon : The Battle Of The Eternity


nikos5800

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 λεπτό πριν, billeiros είπε

τι εγινε ρε παιδια ?κανενας με 2080?

Αν δεν βάλει κανείς τότε βγάζω την 2080 απών και νικητή την radeon με 100% διαφορά :P

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
32 λεπτά πριν, Acmilangr2 είπε

Αν δεν βάλει κανείς τότε βγάζω την 2080 απών και νικητή την radeon με 100% διαφορά :P

Χαχαχαχα. Αυτό είναι σωστό. Να μην πετούσαν ρολο μέσα στον αγωνιστικό. Νίκη χωρίς αγώνα...

Επεξ/σία από billeiros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
26 λεπτά πριν, billeiros είπε

Χαχαχαχα. Αυτό είναι σωστό. Να μην πετούσαν ρολο μέσα στον αγωνιστικό. Νίκη χωρίς αγώνα...

Νομίζω αν το κάνω με την μέθοδο των τριών θα γίνει ισοπαλία.... 

Περιμένω απάντηση στο forum του HDR. Ίσως σε βγάλω νικητή μετά.... 

Επεξ/σία από Acmilangr2
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Acmilangr2 είπε

Νομίζω αν το κάνω με την μέθοδο των τριών θα γίνει ισοπαλία.... 

Περιμένω απάντηση στο forum του HDR. Ίσως σε βγάλω νικητή μετά.... 

Μπήκα assasin αλλά δεν βρήκα κάτι τέτοιο. Μόλις βάλω το may cry!!! Αμα μου το στείλει επιτέλους η amd... 

Σοβαρά τώρα ένας με 2080 για fc5 4k ultra????? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, BabisTs είπε

Σε 1080p πως τα πάει η VII oc έτσι από περιέργεια ?

Μια χαρά απ ότι έχω δει στο. Shadow. Αλλά σε 1440p και 4κ είναι καλυτερη

1 ώρα πριν, BabisTs είπε

Σε 1080p πως τα πάει η VII oc έτσι από περιέργεια ? 

Θα τρέξεις ένα fc5? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, billeiros είπε

Μια χαρά απ ότι έχω δει στο.

Τι ακριβώς κατάλαβες δηλαδή για 4Κ?Ήδη είχα ποστάρει 66fps με παλιό driver ......τωρινός driver και πουσάρισμα ελαφρύ σε gpu ακόμα λίγο σε σχέση με το παλαιότερό μου run ..........τσάκωσε ένα new run με ακόμα στα 5,1ghz (daily clocks) να έχω τον cpu καθώς και στα daily την ram.....68fps

1.png.d0e829df2b3431a15c5cdaba5df62c13.png

 

 

 

Με παίρνει ακόμα να σηκώσω κλόκια σε Gpu & Ram & Cpu?Έχουμε αέρα παντού ακόμα.......Οπότε πάμε και για καλύτερο score σίγουρα αργότερα.....Σε 1080P δεν έχω δει την Vii ακόμα στο FC5?

Να σου θυμίσω ότι stock στην rtx 2080 στα 1080P βρίσκομαι στα 154fps ......το run εδώ (  https://www.insomnia.gr/forums/topic/699022-geforce-vs-radeon-the-battle-of-the-eternity/?do=findComment&comment=57078996  )

 

Επεξ/σία από BabisTs
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, BabisTs είπε

Τι ακριβώς κατάλαβες δηλαδή για 4Κ?Ήδη είχα ποστάρει 66fps με παλιό driver ......τωρινός driver και πουσάρισμα ελαφρύ σε gpu ακόμα λίγο σε σχέση με το παλαιότερό μου run ..........τσάκωσε ένα new run με ακόμα στα 5,1ghz (daily clocks) να έχω τον cpu καθώς και στα daily την ram.....68fps

1.png.d0e829df2b3431a15c5cdaba5df62c13.png

Με παίρνει ακόμα να σηκώσω κλόκια σε Gpu & Ram & Cpu?Έχουμε αέρα παντού ακόμα.......Οπότε πάμε και για καλύτερο score σίγουρα αργότερα.....Σε 1080P δεν έχω δει την Vii ακόμα στο FC5?

Να σου θυμίσω ότι stock στην gpu στα 1080P βρίσκομαι στα 154fps ......το run εδώ (  https://www.insomnia.gr/forums/topic/699022-geforce-vs-radeon-the-battle-of-the-eternity/?do=findComment&comment=57078996  )

Απο το πρωί ξεκίνησε ο Μιλανέζος κ μετα κι εγώ. Κ ουδείς απάντησε. Κ η vii έχει ακόμη χώρο για oc το νου σου. Κ ο 9700 στα 5.1 είναι 24/7...επίσης έχει.... 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

3 λεπτά πριν, billeiros είπε

Απο το πρωί ξεκίνησε ο Μιλανέζος κ μετα κι εγώ. Κ ουδείς απάντησε.

Χώρια ότι έχω πεί ότι δεν παίζω σε 4Κ και πρέπει να βάζω - βγάζω dsr /μετά ξερυθμίζονται τα hz στην οθόνη και γενικά μανούρα.....Και γενικά λίγο βαριεμάρα η όλη διαδικασία....Υπάρχουν και άλλοι εδώ συμφορουμίτες που τρέχουν σε 1440P/4K οθόνες με rtx 2080........

 

6 λεπτά πριν, billeiros είπε

Κ η vii έχει ακόμη χώρο για oc το νου σου. Κ ο 9700 στα 5.1 είναι 24/7...επίσης έχει.... 

 

Προφανώς και έχει.....αναμένω αντεπίθεση.......Σε 1080P δεν έχεις ποστάρει ακόμα.......

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, BabisTs είπε

Χώρια ότι έχω πεί ότι δεν παίζω σε 4Κ και πρέπει να βάζω - βγάζω dsr /μετά ξερυθμίζονται τα hz στην οθόνη και γενικά μανούρα.....Και γενικά λίγο βαριεμάρα η όλη διαδικασία....Υπάρχουν και άλλοι εδώ συμφορουμίτες που τρέχουν σε 1440P/4K οθόνες με rtx 2080........

Προφανώς και έχει.....αναμένω αντεπίθεση.......Σε 1080P δεν έχεις ποστάρει ακόμα.......

Μα δε ζήτησε σονι και καλα  κανεις από σένα να το τρεξεις... Παρεξηγησες. Ειδικά από τη στιγμή που σε δυσκολεύει τόσο. Εννοείται πως θα ποσταρω σε 1080.αν και σιγουρα θα με τρως λάχανο. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...