Προς το περιεχόμενο

The Umbrella Academy (Netflix, 2019)


star12

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 113
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Super Moderators

Yay, άλλος ένας χαρακτήρας που ερμηνεύει ο https://www.imdb.com/name/nm1588066/ και σπάει μπάλες μέχρι αηδίας...

  • Sad 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, ThReSh είπε

Yay, άλλος ένας χαρακτήρας που ερμηνεύει ο https://www.imdb.com/name/nm1588066/ και σπάει μπάλες μέχρι αηδίας...

πλακα κανεις ετσι? Τον παω απειρα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Just now, najinblue3 said:

πλακα κανεις ετσι? Τον παω απειρα

Κακά τα ψέματα και στο Μisfits κι εδώ, θα έπρεπε στην καλύτερη να έχει μόνιμα ένα μπουκέτο κολλημένο στη μούρη, στη χειρότερη να ήταν νεκρός από το πρήξιμο @@ των υπολοίπων. 😛

Σαν ηθοποιός το να καταφέρνει να βγάζει τόσο μίσος, σημαίνει ότι η ερμηνεία των χαρακτήρων του ήταν spot on ασφαλώς. Kudos...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, ThReSh είπε

Κακά τα ψέματα και στο Μisfits κι εδώ, θα έπρεπε στην καλύτερη να έχει μόνιμα ένα μπουκέτο κολλημένο στη μούρη, στη χειρότερη να ήταν νεκρός από το πρήξιμο @@ των υπολοίπων. 😛

Σαν ηθοποιός το να καταφέρνει να βγάζει τόσο μίσος, σημαίνει ότι η ερμηνεία των χαρακτήρων του ήταν spot on ασφαλώς. Kudos...

Πραγματικα στο misfits ηταν παρα πολυ καλος. Του εβγαινε τοσο φυσικο το κακο. Μαζι του φυσικα και ο Iwan Rheon!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
2 minutes ago, Vangelis_D9 said:

Δεν διάβαζες τόση ώρα τι έγραφα, άστο καλύτερα μην τρολάρουμε άλλο το νήμα.

Τι trollάρουμε ρε συ, απλά ρώτησα τον λόγο για τον οποίο υποψιάζεσαι ότι βγάζω χολή για τον ηθοποιό. Δεν έχεις γράψει κάτι παραπάνω, οπότε τι να καταλάβω από προηγούμενο post?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο σιχαν ειναι εξαιρετικος, γενικα ολο το καστ καλο, εκτος απο την αλισον που δεν μου αρεσει στο ρολο της , τιμιο δειχνει, καλες μουσικες ακουω, για να δουμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, xavier είπε

ο σιχαν ειναι εξαιρετικος, γενικα ολο το καστ καλο, εκτος απο την αλισον που δεν μου αρεσει στο ρολο της , τιμιο δειχνει, καλες μουσικες ακουω, για να δουμε...

δεν θα το ελεγα απλα τιμιο, μου αρεσει παρα πολυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέχρι τώρα τρία επεισόδια, μου αρέσει. Γιατί αντιμετωπίζουν το θέμα και το είδος με σοβαρότητα και σεβασμό κι όχι χαζομαρίτσες τύπου Arrow και Flash. Ο Σίχαν είναι με διαφορά ο καλύτερος αλλά όλοι δίνουν τον καλό τους εαυτό, το σάουντρακ δε είναι απολαυστικό που αναμειγνύει διάφορα είδη χωρίς να γίνεται κουραστικό. Το συνεχίζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...