Προς το περιεχόμενο

overshop


babis2523

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 43
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ναι και δεν προκειταί ξανά. Σε ετοιμοπαράδοτο μετά από μεγάλη ιστορία παρέλαβα μετά από 13 μέρες με παραλαβή από κατάστημα. Επίσης κάνουν τα αδύνατα δυνατά για να μην ανεβάσεις κριτική στο σκρουτζ. Εγώ προσωπικά δεν θα ξαναπροτιμήσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, babis2523 είπε

εχω δει καλες κριτικες  για τo kaizerstore δεν ξερω αμα εχει αγορασει καποιος απο εκει

Εγώ μητρική και είχε freezes στο BIOS και τα Windows έβλεπαν 1 λιγότερο DIMM Slot αλλά ο εξωτερικός τεχνικός δεν έβρισκε τίποτα και μάλιστα με ειρωνία μου λέει ό,τι και να δοκιμάσω το ίδιο πρόβλημα θα παρουσιάσει (με τα δικά μου εξαρτήματα). Αφου του ειπα δε δέχομαι τη μητρικη πισω πρότεινε υπαναχώρηση. Πήρα από άλλο κατάστημα και δεν είχα θέμα

Περαστικά τους. 

Επεξ/σία από thetiesthatbind
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ΜΑΚΡΥΑ ΑΠΟ ΤΟ ΚΩΛΟΜΑΓΑΖΟ...

Ειχα παρει το cpu μ απο εκει,μετα απο ενα χρονο χαλασε..Το πηγαινω στο μαγαζι μιας κ ηταν κοντα μου κ μετα απο 2 μηνες πηγα το πηρα κ το εστειλα εγω στην intel..Τους ειχα παρει αρκετα τηλεφωνα,εκτος οτι περιμενα μιση με μια ωρα στο τηλεφωνο μου ελεγαν το εχουν στειλει στον προμηθευτη..Καποια μερα ξυπναω στραβωμενος κ παω απο καταστημα στα Σπατα να μιλησω με τον υπευθυνο κ εκει μου λεει ο καθυστερημενος ο υπευθυνος οτι το cpu καθοταν 2 μηνες στο μαγαζι χωρις να το εχουν κανει τπτ..Ηθελα να του τραβηξω ενα κουτουλιδι να του τα ματωσω ολα αλλα κρατηθηκα.. 

Τελος εκανα τικετ στην ιντελ κ μετα απο 4-5 εργασιμες ειχα καινουριο cpu σπιτι μου..

Κ ΠΑΛΙ ΜΑΚΡΥΑ...Δν αξιζουν τετοια μαγαζια ουτε πινεζες να αγοραζεις...

Επεξ/σία από aOUaS88
  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, aOUaS88 είπε

ΜΑΚΡΥΑ ΑΠΟ ΤΟ ΚΩΛΟΜΑΓΑΖΟ...

Ειχα παρει το cpu μ απο εκει,μετα απο ενα χρονο χαλασε..Το πηγαινω στο μαγαζι μιας κ ηταν κοντα μου κ μετα απο 2 μηνες πηγα το πηρα κ το εστειλα εγω στην intel..Τους ειχα παρει αρκετα τηλεφωνα,εκτος οτι περιμενα μιση με μια ωρα στο τηλεφωνο μου ελεγαν το εχουν στειλει στον προμηθευτη..Καποια μερα ξυπναω στραβωμενος κ παω απο καταστημα στα Σπατα να μιλησω με τον υπευθυνο κ εκει μου λεει ο καθυστερημενος ο υπευθυνος οτι το cpu καθοταν 2 μηνες στο μαγαζι χωρις να το εχουν κανει τπτ..Ηθελα να του τραβηξω ενα κουτουλιδι να του τα ματωσω ολα αλλα κρατηθηκα.. 

Τελος εκανα τικετ στην ιντελ κ μετα απο 4-5 εργασιμες ειχα καινουριο cpu σπιτι μου..

Κ ΠΑΛΙ ΜΑΚΡΥΑ...Δν αξιζουν τετοια μαγαζια ουτε πινεζες να αγοραζεις...

Έπρεπε να τους πατήσεις και μια περιποιημένη καταγγελία 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Παιδιά έκλεισε το overshop.

Δεν απαντάει τα τηλέφωνα. είχα στείλει ένα ρολόι garmin και μου είπαν το έστειλαν έξω. Πάει το ρολόι.

Προσοχή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, ni0ni0s είπε

Παιδιά έκλεισε το overshop.

Δεν απαντάει τα τηλέφωνα. είχα στείλει ένα ρολόι garmin και μου είπαν το έστειλαν έξω. Πάει το ρολόι.

Προσοχή.

Μίλα με ΓΓΚ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...