Προς το περιεχόμενο

Δερμάτινο μπουφάν


Stef Papa

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας παιδιά, ψάχνω εδώ και καιρό μαγαζί για να πάρω ένα ποιοτικό και όσο πιο οικονομικό δερμάτινο μπουφάν, έχετε κάποιο μαγαζί να μου προτείνετε που να έχει ποικιλία και καλές τιμές; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
5 hours ago, Stef Papa said:

Γεια σας παιδιά, ψάχνω εδώ και καιρό μαγαζί για να πάρω ένα ποιοτικό και όσο πιο οικονομικό δερμάτινο μπουφάν, έχετε κάποιο μαγαζί να μου προτείνετε που να έχει ποικιλία και καλές τιμές; 

Τι budget έχεις για «ποιοτικό και όσο πιο οικονομικό» δερμάτινο μπουφάν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Stef Papa είπε

Γεια σας παιδιά, ψάχνω εδώ και καιρό μαγαζί για να πάρω ένα ποιοτικό και όσο πιο οικονομικό δερμάτινο μπουφάν, έχετε κάποιο μαγαζί να μου προτείνετε που να έχει ποικιλία και καλές τιμές; 

Δερματινα ποιοτικα και σε ωραια σχεδια εχει το massimo dutti  sto Golden Hall ,ειδικα αν θες bomber   σχεδιο  εχει πολυ καλα.Εχω παρει ενα απο εκει εδω και 5 χρονια και ειμαι απολυτα ευχαριστημενος .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάνω σε αυτό το θέμα, έχω ένα μπουφάν δερματίνη το οποίο μου αρέσει πάρα πολύ σα σχέδιο αλλά δεν έχω καταφέρει να το βρω σε δερμάτινο, παίζει να μπορεί να μου το φτιάξει κανένας ράφτης κτλ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, paredwse είπε

Τι budget έχεις για «ποιοτικό και όσο πιο οικονομικό» δερμάτινο μπουφάν;

Μέχρι 150 μπορώ να δώσω. Υπάρχουν αρκετά που μπορείς να αγοράσεις και σε χαμηλότερη τιμή, το ξέρω, απλά όσα έχω βρει δεν μου αρέσουν σαν σχέδιο για αυτό τόνισα το μαγαζί να έχει όσο το δυνατόν μεγαλύτερη ποικιλία γίνεται.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Stef Papa είπε

Μέχρι 150 μπορώ να δώσω. Υπάρχουν αρκετά που μπορείς να αγοράσεις και σε χαμηλότερη τιμή, το ξέρω, απλά όσα έχω βρει δεν μου αρέσουν σαν σχέδιο για αυτό τόνισα το μαγαζί να έχει όσο το δυνατόν μεγαλύτερη ποικιλία γίνεται.  

Ξεκίνα με lapel αλλά δεν ξέρω αν έχει εκεί που βρίσκεσαι. Έχει πολύ μεγάλη ποικιλία και σε καλές τιμές. Δες αν έχεις στην περιοχή σου και είμαι σίγουρος ότι θα σε καλύψει κάτι. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δοκιμασε ονλαιν. Το dress-for-less εχει επιπλεον 20% αυτες τις μερες και οι τιμες ειναι περιπου το μπατζετ σου. Δερμα, οχι δερματινη. Εχω αγορασει πολλες φορες απο εκει, χωρις κανενα προβλημα. Νομιζω εχει 9-10 ευρω μεταφορικα για Ελλαδα.

πχ https://www.dress-for-less.com/mishumo-leather-jacket-721424-1\

https://www.dress-for-less.com/pepe-jeans-leather-jacket-3622564-1

Επεξ/σία από doctorkostis
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 minutes ago, nbtz89 said:

Με 150 ευρω πας σε δερματινη και όχι δερμα.

Wrong. Πας ΚΑΙ σε δέρμα. Απλα θελει ερευνα αγορας. (Με λιγοτερα απο 150€ έχω παρει τα δικα μου δερματινα μπουφαν απο λαπελ.)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για δερμάτινη με 150 και λιγότερα βρίσκεις άνετα στον όμιλο ιντιτεξ(pull bear,zara, massimo κτλ) . Είναι τίμια και vfm. Για κανονικό δέρμα ούτε για αστείο 

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε κυνηγα σε σαιτ οπως mr porter και ssense οταν κανουν end of season sales, ριχνουν μεχρι και 80% τις τιμες και μπορεις να παρεις δερμα κανονονικο hugo boss με 250-300 , περνεις ρουχο που με φροντιδα θα κρατησει και μια ζωη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...