Προς το περιεχόμενο

Με τιμή από €449, το Xiaomi Mi 9 προσγειώνεται στην Ευρώπη


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Διάβασα μέχρι 5η σελίδα και πραγματικά είναι να κλαίω από τους πολίτες αυτής της χώρας που βάφονται στα χρώματα του πολέμου και υποστηρίζουν μέχρι τέλους απαρχαιωμένες απόψεις και πατροπαράδοτα ήθη κ έθιμα επειδή απλώς έτσι έμαθαν. Από ποτέ σε ένα τεχνολογικό φόρουμ μιλάμε συναισθηματισμούς και όχι με στοιχεία και χαρακτηριστικά δε ξέρω. 

Μάθαμε ότι μετά από 1 χρόνο κολλάνε τα xiaomi και γίνονται 2 πυρήνα , ότι είναι κινέζικα και δεν έχουν support . Νομίζω ότι θα κάνατε ορισμένοι χρυσές δουλειές σε ΜΜΕ κιτρινου τύπου και στη Ναζιστική Γερμανία με τον Γκαίμπελς.

 

Αν το φέρεις σε αυτή τη τιμή η infoquest θα χαρώ πολύ να κλείσουν τα σκρουυζομαγαζα

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, fg9000 είπε

Και μετα απο αυτην την ειδηση οι ziaomi lovers, τα xiaomi trols και οι μαγαζατορες αλληλοσυγχαιρωνται μεταξυ τους 🤡😎🤡👏👏👏👏

Με 450€ παιρνετε το note 8 που θα σας βγαλει και 5 χρονια. Ειναι και τηλεφωναρα!!!!

Μην γραφεις τετοια, μαπα ειναι αν δεν παρεις flagship του 2019, τα προηγουμενα flagship ειναι μονο για να πατας την στιβα απο χαρτια στο γραφειο😂

Ειναι και κουβαρδαδες οι κινεζοαγοραστες, αλλαζουν τα κινεζοflagships των 500ευρων σαν τα πουκαμισα🤣

Επεξ/σία από Pwpwpw
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, Pwpwpw είπε

Aν δεν ηταν προβλημα το οικονομικο δεν θα οδηγουσα, καν σοφερ θα ειχα να με πηγαινοφερνει και σιγουρα οχι με χουνται🤣

Τεμπέλης?

6 λεπτά πριν, fg9000 είπε

Και μετα απο αυτην την ειδηση οι ziaomi lovers, τα xiaomi trols και οι μαγαζατορες αλληλοσυγχαιρωνται μεταξυ τους 🤡😎🤡👏👏👏👏

Με 450€ παιρνετε το note 8 που θα σας βγαλει και 5 χρονια. Ειναι και τηλεφωναρα!!!!

Έπεσε 450?τζαμπα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, Istros είπε

Τεμπέλης?

Οχι σε ενα παραλληλο κοσμο που μου ειπε οτι θα ημουν υποθετικα πλουσιος τι θα κανα.

Ο πλουσιος δεν κανει να πηγαινοερχεται στην δουλεια οδηγωντας, ποσο μαλλον χουνται, ειναι μπαναλ.

Εσυ κινεζοφτωχαδακι?

Επεξ/σία από Pwpwpw
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, fg9000 είπε

Και μετα απο αυτην την ειδηση οι ziaomi lovers, τα xiaomi trols και οι μαγαζατορες αλληλοσυγχαιρωνται μεταξυ τους 🤡😎🤡👏👏👏👏

Με 450€ παιρνετε το note 8 που θα σας βγαλει και 5 χρονια. Ειναι και τηλεφωναρα!!!!

;έγω θά παιρνα ενα n8....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Pwpwpw είπε

Μην γραφεις τετοια θα αρχισουν να σου λενε για εκρηξεις, μαπα ειναι αν δεν παρεις flagship του 2019, τα προηγουμενα flagship ειναι μονο για να πατας την στιβα απο χαρτια στο γραφειο😂

Ειναι και κουβαρδαδες οι κινεζοαγοραστες, αλλαζουν τα κινεζοflagships των 500ευρων σαν τα πουκαμισα🤣

Χαχαχα και δεν πα να λένε τα τρολς οτι θέλουν αιφονακιας ειμαι αλλα το σωστο να λεγεται.

Βγαζει η ξιαομαρα κινεζια 500€ και θα παω να τα αγορασω; 350€ κανει το s8 καινουργιο, 450€ το note 8 

Τι να συγκρινουμε ; Η μια εταιρια φτιαχνει τηλεφωνα και η αλλη αντιγραφει με χαλια ποιοτητα.

6 λεπτά πριν, Istros είπε

Τεμπέλης?

Έπεσε 450?τζαμπα!

Για την ποιοτητα κατασκευης, την ταχυτητα αλλα και την οθονη του τσαμπα ειναι.

το ιδιο ειναι να δινεις 450€ για κινεζια που θα χαλασει σε 8 μηνες; Με το να δινεις 450€ για flagship?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, fg9000 είπε

Χαχαχα και δεν πα να λένε τα τρολς οτι θέλουν αιφονακιας ειμαι αλλα το σωστο να λεγεται.

 

Αλλαξε αμεσως νημα, θα σε λιθοβολησουν ηλεκτρονικα εδω μεσα μην λες τετοια😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Pwpwpw είπε

Αλλαξε αμεσως νημα, θα σε λιθοβολησουν ηλεκτρονικα εδω μεσα μην λες τετοια😂

Ποιοι να λιθοβολισουν; Οι μισοι ειναι xiaomi trols, οι αλλοι μισοι εχουν καταστηματα και φοβουνται μην τους μεινει το στοκ. 

Διαβασε τις αρνητικες αξιολογισεις στο σκεουτζ (που ειναι και οι πραγματικες ) και θα καταλαβεις χοχοχ

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, Pwpwpw είπε

Οχι σε ενα παραλληλο κοσμο που μου ειπε οτι θα ημουν υποθετικα πλουσιος τι θα κανα.

Ο πλουσιος δεν κανει να πηγαινοερχεται στην δουλεια οδηγωντας, ποσο μαλλον χουνται, ειναι μπαναλ.

Εσυ κινεζοφτωχαδακι?

Φτώχια καταραμένη.Εγω θα αγόραζα μια bugatti veyron θα την οδηγούσα μόνος μου.Μπαναλ το Hyundai είπε ο κάτοχος s7 edge

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, Istros είπε

Φτώχια καταραμένη.Εγω θα αγόραζα μια bugatti veyron θα την οδηγούσα μόνος μου.Μπαναλ το Hyundai είπε ο κάτοχος s7 edge

Χαχαχαχχαχα μετα τα κινεζο-υπερτουμπανα, βγαλε μας τωρα και τα χουνται οτι εχουν πρεστιζ και ειναι αυτοκινητα πλουσιων😂😂

Οσα δεν φτανει η αλεπου...μασταρια οχι κρεμασταρια τα κανει🤣

Επεξ/σία από Pwpwpw
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, what_if είπε

 

3 ώρες πριν, what_if είπε

εεεετσι xiaomαρα σιγα σιγα ,αργα αργα σκαψε τους ταφους τους

Ακυρο. Απαντησα 

3 ώρες πριν, what_if είπε

 

3 ώρες πριν, what_if είπε

 

3 ώρες πριν, what_if είπε

 

Επεξ/σία από pacahontas III milagros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, paragontikos είπε

ντροπη αλητες πουλανε flagships σε μιση τιμη, οι αλλες εταιρειες κλεφτες θα γινουν;;😤

Μην ανησυχείς και οι Κινέζοι της huawei τα ίδια έκαναν . Μόλις φτάσουν και αυτοί στο σημείο που θέλουν οσον αφορα την συνείδηση του καταναλωτή αλλά και την διείσδυση στην αγορά εκτός Κίνας τα ίδια θα κάνουν . 

Εταιρεια είναι , κάποιο πλανο έχουν και ακολουθούν. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, what_if είπε

εεεετσι xiaomαρα σιγα σιγα ,αργα αργα σκαψε τους ταφους τους

Πηρες και τοσα like για αυτό το μνμ...  Πραγματικά η κατάσταση με εσας τα xiaomi fan έχει ξεφύγει

 

 

Ολοι εχουμε περάσει φάση να μην έχουμε λεφτά αλλα δεν αποθεώναμε τοσο μια εταιρία

Επεξ/σία από pacahontas III milagros
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, fg9000 είπε

Για την ποιοτητα κατασκευης, την ταχυτητα αλλα και την οθονη του τσαμπα ειναι.

το ιδιο ειναι να δινεις 450€ για κινεζια που θα χαλασει σε 8 μηνες; Με το να δινεις 450€ για flagship?

Είναι πολύ καλή συσκευη ειδικά στα 450€.Δεν χαλάνε τα Xiaomi είναι σκυλια και το mi9 έχει καλά specs.

5 λεπτά πριν, Pwpwpw είπε

Χαχαχαχχαχα μετα τα κινεζο-υπερτουμπανα, βγαλε μας τωρα και τα χουνται οτι εχουν πρεστιζ και ειναι αυτοκινητα πλουσιων😂😂

Οσα δεν φτανει η αλεπου...μασταρια οχι κρεμασταρια τα κανει🤣

Αξιοπρεπέστατα αυτοκίνητα και αξιόπιστα.Τα μπαναλ είναι για τους κομπλεξικους.τι δεν φτάνουμε το s7?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Istros είπε

Αξιοπρεπέστατα αυτοκίνητα και αξιόπιστα.Τα μπαναλ είναι για τους κομπλεξικους.τι δεν φτάνουμε το s7?

Δηλαδη θες να πας πεις αμα ησουν πλουσιος θα πηγαινες να αγορασεις χουνται εσυ, 🤣

Δεν ανεφερομουν προφανως στο s7 edge 3ετιας, που θα το κραταγα και αλλο αν δεν μου επεφτε κανω τις προαλες και δεν εσπαγε η οθονη, θα παρω το υπερτουμπανο xiomi τωρα να ανεβω κατηγορα πια apple πια sammy😂

Οσο για το μπαναλ πηγαινε στο υποθετικο σεναριο ενος πλουσιου κυριου, αλλα μαλλον μετα απο 2-3 μυνηματα δεν μπορει ακομα να καταλαβεις τι γραφουμε🤣

Οσο για τα περι κομπλεξισμου, το παρον νημα εχει αφθονους τετοιους..η αλεπου που λεγαμε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...