Προς το περιεχόμενο

[Ηλεκτρική σκούπα] Hoover TX62ALG 011 Telios Extra 133.05€ @ Kotsovolos [ΤΕΛΟΣ]


DownUNDERground

Προτεινόμενες αναρτήσεις

33 λεπτά πριν, bfc είπε

Δεν είχε μέσα.  Ήταν κενό και μου έκανε εντύπωση πως ήταν κλειστό το καπάκι αφού δεν κλείνει χωρίς σακούλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • Απαντ. 65
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ξανά σε προσφορά με παζάρι αλλά 0.12€ ακριβότερη 133.17€

Το link παραμένει το ίδιο με το αρχικό.

https://www.kotsovolos.gr/site/small-home-appliances/vacuum-cleaners/cylinder-vacuum-cleaners/192483-hoover-tx62alg-011-telios-extra

Επεξ/σία από pankostas
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
23 λεπτά πριν, gapostolidis είπε

Σακούλες για την δική μου Hoover, τις H60, τις πήρα από Κωτσόβολο με παζάρι 5,68 ευρώ.

Ωραίος! Οι H81 αυτής του τόπικ στα 5,74€!

https://www.kotsovolos.gr/site/small-home-appliances/vacuum-cleaners/consumables/180012-hoover-h81-microfiber-pure-epa

  • Thanks 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, DownUNDERground είπε

Η καλύτερη τιμή που έχει βρεθεί μέχρι τώρα, ειδικά αν είσαι κοντά σε κατάστημα που τα έχει διαθέσιμα.  Δυστυχώς σε αυτό που είναι 100 μέτρα από εμένα δεν έχει οπότε είναι +€4 έξοδα αποστολής.

Θεωρώ πάντως το κόστος της σακούλας μεγάλο μειονέκτημα για το συγκεκριμένο μοντέλο.  Η απλή telios δέχεται τις ίδιες με τις FJM της miele που έχουν 50 λεπτά η μία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

48 λεπτά πριν, pankostas είπε

Πάντως δεν έχει την απορροφητικότητα που έχει η Bosch 2000w, αλλά νομίζω ότι αρκεί η δύναμη που έχει. Θα δείξει...

Και ο λόγος που ακόμα την έχω στο κουτί της ...  Μία Miele 2500W που έχει τραβήξει τα πάνδεινα δεν συγκρίνεται - από την άλλη πλευρά όμως η διαφορά στην κατανάλωση και στον θόρυβο είναι χαώδης και δικαιολογεί την διαφορά δύναμης αναρρόφησης -που όμως είναι άνευ σημασίας για οικιακή χρήση - μια χαρά και παραπάνω κάνει την δουλειά της.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
23 ώρες πριν, papars είπε

Ξανά πάλι σε παζάρι στα €134,22 όπως και οι σακούλες στα €5,83

Ευχαριστώ γιατί ήθελα σακούλες . Απλώς δεν είχε στο κατάστημα της πόλης , και έβαλα παράδοση σπίτι. Ακόμα και με τα μεταφορικά συμφέρουν οι σακούλες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, pankostas είπε

Ευχαριστώ γιατί ήθελα σακούλες . Απλώς δεν είχε στο κατάστημα της πόλης , και έβαλα παράδοση σπίτι. Ακόμα και με τα μεταφορικά συμφέρουν οι σακούλες.

Το ίδιο και εδώ.  3 ευρώ με χρέωσε και πήρα μερικά πακέτα να υπάρχουν.  Περισσότερα θα πλήρωνα σε βενζίνη.  Αναρωτιέμαι αν θα βγάλουν ποτέ μαϊμού σακούλες για αυτό το μοντέλο. Για το σκέτο telios (όχι extra) υπάρχουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Υπάρχουν φίλε μου κάτι σακούλες , οι οποίες είναι για όλες τις σκούπες . Είναι με αυτοκόλλητα, και πρέπει να χρησιμοποιήσεις το χαρτόνι που έχει η γνήσια σακούλα . Αλλά δεν ξέρω κατά πόσο είναι αποτελεσματικές και δεν έχουν απώλεια σκόνης . Τις πουλάνε σε super market.

Επεξ/σία από pankostas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιοτικά οι hoover είναι μάπα. Αν θέλετε σκούπα μόνο Miele...Και μην αρχίζετε με τα db και τα A++. Πηγαίντε σε ένα μαγαζί ζητήστε να τις βάλουν και τις 2 στο ρεύμα να τις ακούσετε και να τις πιάσετε και θα καταλάβετε. Hoover σε 2 χρόνια που θα την έχετε δεν θα τραβάει ούτε τα μισά. Miele δεν χαλάει με τίποτα και δν πέφτει με τίποτα η δύναμη της. Σάκουλες προτιμήστε αυθεντικές οι περισσότεροι δεν χαλάνε πάνω από ένα κουτί σακούλες το χρόνο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...