Προς το περιεχόμενο

Καινούρια σε εταιρεία πληροφορικής


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παντως υποψην σε μια δουλεια δεν σε πληρωνουν μονο για να κανεις δουλεια αλλα για να συνεργαζεσαι με τους γυρω. και ειδικα στο προγραμματισμο  δεν ειμαι μια δουλεια που απλα σου δειχνουν πως να συμπληρβνεις χαρτια και τερμα...Προφανως η γνωση και η εμεπιρια θα ερθει απο ρποσωπικο διαβασμα. αλλα χρειαζεται και καθοδηγηση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 52
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επισκέπτης
1 ώρα πριν, Fortistis είπε

Δεν έγραψα ότι αυτό συνδέεται με την ΔΙΚΗ μου προσωπικότητα. Σε παρακαλώ να διαβάζεις καλύτερα αυτά που γράφω. 

Αα... τώρα δεν διαβάζω καλά ε??

Πρώτα επιτίθεσαι στην θεματοθέτρια δηλώνοντας γνώση, απαντάς σε επόμενο σχόλιο δηλώνοντας άγνοια, σ' ένα παρακάτω σχόλιο πιθανολογείς, μετά έρχεσαι σ' εμένα και αρχίζεις την πάρλα, μετά με κατηγορείς για κριτική, μετά από μερικά σχόλια για παραποίηση και προσβολή προσωπικότητας, μετά τα αρνείσαι όλα, και τέλος μου ζητάς να διαβάζω καλύτερα αφού προηγουμένως έχεις προσπαθήσει να μου κάνεις μαθήματα λογικής... άλλα αντ' άλλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, tony_dim_2018 είπε

Αα... τώρα δεν διαβάζω καλά ε??

Πρώτα επιτίθεσαι στην θεματοθέτρια δηλώνοντας γνώση, απαντάς σε επόμενο σχόλιο δηλώνοντας άγνοια, σ' ένα παρακάτω σχόλιο πιθανολογείς, μετά έρχεσαι σ' εμένα και αρχίζεις την πάρλα, μετά με κατηγορείς για κριτική, μετά από μερικά σχόλια για παραποίηση και προσβολή προσωπικότητας, μετά τα αρνείσαι όλα, και τέλος μου ζητάς να διαβάζω καλύτερα αφού προηγουμένως έχεις προσπαθήσει να μου κάνεις μαθήματα λογικής... άλλα αντ' άλλα

Εάν έχεις αντίρρηση σε κάτι, μπορείς να κάνεις παράθεση το ακριβές κείμενο. Εάν δεν μπορείς βρεις κάτι να στηρίξεις τα όσα λες, τότε αυτά που γράφεις είναι λογικές πλάνες ή/και ψέματα. 

Οπότε, εάν δεν είναι ψεύτικα τα όσα γράφεις, μπορείς να παραθέσεις το ακριβές κείμενο όπου δηλώνω γνώση: 

12 λεπτά πριν, tony_dim_2018 είπε

δηλώνοντας γνώση

εκεί που σε κατηγορώ για κριτική: 

13 λεπτά πριν, tony_dim_2018 είπε

με κατηγορείς για κριτική

εκεί που σε κατηγορώ για παραποίηση (LOL) προσωπικότητας:

14 λεπτά πριν, tony_dim_2018 είπε

για παραποίηση

 

Επαναλαμβάνω, θα ήταν συνετό να διαβάζεις καλύτερα τα όσα γράφω. 

Υ.Γ. Δεν τολμώ να ρωτήσω που είναι το κομμάτι για μαθήματα λογικής, μιας και η λογική είναι συγκεκριμένο πεδίο και δεν θέλω να σε κάνω να νιώσεις και άλλο άσχημα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
58 λεπτά πριν, Fortistis είπε

Υ.Γ. Δεν τολμώ να ρωτήσω που είναι το κομμάτι για μαθήματα λογικής, μιας και η λογική είναι συγκεκριμένο πεδίο και δεν θέλω να σε κάνω να νιώσεις και άλλο άσχημα. 

Είμαι έξω από ένα δωμάτιο εντατικής... Μου είναι αδύνατο να νιώσω άσχημα με την κριτική, την ανειλικρίνεια, και τη ρητορική ανικανότητα ημίθεων και λοιπών αργόσχολων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, tony_dim_2018 είπε

Είμαι έξω από ένα δωμάτιο εντατικής... Μου είναι αδύνατο να νιώσω άσχημα με την κριτική, την ανειλικρίνεια, και τη ρητορική ανικανότητα ημίθεων και λοιπών αργόσχολων.

Ό,τι πεις. Μπορείς να συνεχίσεις να χρησιμοποιείς προσωπικές προσβολές. Δυστυχώς, δεν έχω δει κάτι άλλο μέχρι στιγμής. Ασφαλώς τουμπεκί για τις παραθέσεις που σου ζήτησα, το οποίο είναι ευθεία παραδοχή ότι έγραψες ψέματα στο προηγούμενο μήνυμα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
41 λεπτά πριν, Fortistis είπε

Ό,τι πεις. Μπορείς να συνεχίσεις να χρησιμοποιείς προσωπικές προσβολές. Δυστυχώς, δεν έχω δει κάτι άλλο μέχρι στιγμής. Ασφαλώς τουμπεκί για τις παραθέσεις που σου ζήτησα, το οποίο είναι ευθεία παραδοχή ότι έγραψες ψέματα στο προηγούμενο μήνυμα. 

Τα σχόλια που ζητάς να σου παραθέσω,  μπορείς να τα βρεις στις προηγούμενες σελίδες, δεν έχω άλλο χρόνο για την πάρτη σου... είμαι σε νοσοκομείο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 ώρες πριν, tony_dim_2018 είπε

Τα σχόλια που ζητάς να σου παραθέσω,  μπορείς να τα βρεις στις προηγούμενες σελίδες, δεν έχω άλλο χρόνο για την πάρτη σου... είμαι σε νοσοκομείο.

Τα σχόλια που σε συμβουλεύω να παραθέσεις για να αποδείξεις τα ψεύδη που γράφεις, δεν  υπάρχουν. Εάν πιστεύεις το αντίθετο, απόδειξε το με το να τα παραθέσεις. Εσύ ισχυρίζεσαι ψεύδη για εμένα, μένει να τα αποδείξεις. Όπως ήδη έγραψα, εάν δεν το κάνεις τότε τα όσα λες παραπάνω είναι απλά ψεύδη και προσωπικές προσβολές.

Το που είσαι δεν με απασχολεί και το γεγονός ότι το χρησιμοποιείς έτσι, είναι μία ακόμα γνωστή λογική πλάνη που λέγεται «επίκληση στο συναίσθημα». Όπως ήδη σε έχω συμβουλέψει, θα ήταν καλό να αποφεύγεις λογικές πλάνες. 

Επεξ/σία από Fortistis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...