Προς το περιεχόμενο

Borderlands 3


xtrmsnpr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εντάξει είναι τραγικοί. ακόμα κλειδί γιοκ... 😕 

Εδώ βλεπω γράφουν εχει θέματα το παιχνίδι https://www.enternity.gr/Article/Games/News/Σημαντικά-προβλήματα-για-το-Borderlands-3-στην-έκδοση-για-το-PC/55460.html

το κορυφαίο βεβαια ειναι αυτό: 

Παραδόξως έχει παρατηρηθεί ότι κλείνοντας τον launcher του Epic Games Store βοηθάει με τα προβλήματα επιδόσεων που παρατηρούνται 😂

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 223
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

3 ώρες πριν, LEFteriz είπε

Εντάξει είναι τραγικοί. ακόμα κλειδί γιοκ... 😕 

Εδώ βλεπω γράφουν εχει θέματα το παιχνίδι https://www.enternity.gr/Article/Games/News/Σημαντικά-προβλήματα-για-το-Borderlands-3-στην-έκδοση-για-το-PC/55460.html

το κορυφαίο βεβαια ειναι αυτό: 

Παραδόξως έχει παρατηρηθεί ότι κλείνοντας τον launcher του Epic Games Store βοηθάει με τα προβλήματα επιδόσεων που παρατηρούνται 😂

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, starmanwarz είπε

Το τσιμπησα απο Voidu τελικα. Με τον κωδικο claptrap30 (ληγει σημερα) βγαινει στα 42 ευρω για οποιον ενδιαφερεται.

Και εγώ από το site που έδωσες. Στα 41,99. Ούτε το ήξερα αυτό το site. Στα γνωστά κλειδαδικα το έβρισκα 46-48 ευρώ. Και το κλειδί άμεσα. 

Ευχαριστώ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, ADHD είπε

Τίγκα στα hiccups και στο stuttering, είναι σχεδόν unplayable σε εμένα..

Δεν είσαι ο μονος και έχει ήδη αρχίσει το κράξιμο. Δεν ήταν καθόλου τυχαίο ότι στείλαν σε ελαχιστους review codes.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τσίμπησα χτες για το ps4 και έπαιζα split screen με έναν φίλο όλο το βράδυ, έμενα αν και πρώτο fps στο ps4 ever μου άρεσε πολύ παρόλο που δυσκολευόμουν να σημαδέψω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, panoc είπε

Εχω παιξει πανω απο 2 ωρες γιατι προσπαθουσα να κανω troubleshoot αυτη την τραγωδια game.. :P Τεσπα το ιδιο κανει και το steam οποτε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, syban είπε

Το τσίμπησα χτες για το ps4 και έπαιζα split screen με έναν φίλο όλο το βράδυ, έμενα αν και πρώτο fps στο ps4 ever μου άρεσε πολύ παρόλο που δυσκολευόμουν να σημαδέψω 

Μην ανησυχείς με τον καιρό, ΔΕ θα το συνηθίσεις. 😂 Ή θα ανεβάσεις το aim assist για να το κάνει  από μόνο του το game για σένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aim assist και ξεχνας το ρεαλισμο τελειως. Μολις πας κοντα στο προσωπο πηγαινει αυτοματα ο στοχος στο κεφαλι. Γενικα controller και first person παιχνιδια δεν πανε μαζι. Οπως δεν πανε μαζι simulator οπως motosport με πληκτρολογιο. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ρεαλισμος και borderlands δεν πανε μαζι.

Δεν μιλαμε για counter strike για να γινεται debate αν αξιζει να παιξεις με controller ή ποντικι,ελεος δηλαδη.

Μια χαρα παιζεις single player 1ου προσωπου παιχνιδια με controller. Στο competitive multiplayer ειναι το θεμα.

Επεξ/σία από Fulgore
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...