Προς το περιεχόμενο

Crucial MX500 250GB - 29.90€ Κωτσόβολος [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ]


TrevieL

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 87
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)


Τον είχαν και πριν λίγες μέρες μαζί με τον Kingston fury X και είχα μετανιώσει που δεν τον πήρα.
Να σαι καλά TS.

Επεξ/σία από matrixxx
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
43 λεπτά πριν, Lazorik είπε

Όσοι θέλετε παραλαβή απ'το κατάστημα δοκιμάστε τηλεφωνική παραγγελία, εμένα με εξυπηρέτησαν παρόλο που δεν υπήρχε απόθεμα.

Αυτα ειναι. Χωρις αποθεμα κλεινουν κομματια;

Tωρα το δειχνει διαθεσιμο σε 24 καταστηματα οπως ηταν μολις ανοιξε το θεμα και μετα απο λιγα λεπτα εφευγαν τα διαθεσιμα κομματια μεχρι που ειχαν φυγει απο ολα τα υποκαταστηματα. Θα τρεχουν ολοι αυριο ή σημερα να παρουν τα κομματια που κλειστηκαν νωριτερα με παραγγελιες και εξαντληθηκαν; Θα τους τα δωσουν κι ολας οταν ειναι κλεισμενα σε παραγγελια ή οχι; Μηπως ερχεται μπαχαλο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, p_under είπε

μόλις πήρα τηλέφωνο για παραλαβή από κατάστημα που τον έχει. Όλα εκθεσιακά μου είπε. 

Πολυ λογικο μου φαινεται..30% κατω απο σκρουτζ ειναι η τιμη..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
2 λεπτά πριν, fastnq2 είπε

Πολυ λογικο μου φαινεται..30% κατω απο σκρουτζ ειναι η τιμη..

Καθολου λογικο. Αν ειχε σημανση "Εκθεσιακο" τοτε θα ηταν λογικο. Εχουμε αγορασει χιλιαδες πραγματα σε προσφορες μεχρι και 70% και περισσοτερο κατω και σφραγισμενα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πήγα απο το κατάστημα στην Κέρκυρα αφού είχα επιβεβαιώσει τηλεφωνικά οτι υπήρχε απόθεμα. Ηταν κανονικά σφραγισμένος αν και στο ράφι η τιμή έλεγε 39.90€. Στο ταμείο μου επιβεβαίωσαν οτι η τιμή του είναι στα 29.90€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...