Προς το περιεχόμενο

Crucial MX500 250GB - 29.90€ Κωτσόβολος [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ]


TrevieL

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 87
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Με τα 34 ευρω όμως είναι καλή αγορά? Έλεγα να πάρω σε κανένα 9μηνο γιατί μπαίνω στρατό αλλά μου φαίνεται καλή τιμούλα. Πως θα πάνε οι τιμές να περιμένω λέτε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
14 λεπτά πριν, andreas2128 είπε

Με τα 34 ευρω όμως είναι καλή αγορά? Έλεγα να πάρω σε κανένα 9μηνο γιατί μπαίνω στρατό αλλά μου φαίνεται καλή τιμούλα. Πως θα πάνε οι τιμές να περιμένω λέτε?

Σε 9 μηνες παρε.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, andreas2128 είπε

Με τα 34 ευρω όμως είναι καλή αγορά? Έλεγα να πάρω σε κανένα 9μηνο γιατί μπαίνω στρατό αλλά μου φαίνεται καλή τιμούλα. Πως θα πάνε οι τιμές να περιμένω λέτε?

Πέφτουν καθημερινά οι τιμές. Αν τον χρειάζεσαι περνεις τωρα δεν θα σωθείς με τα 10 20 ευρώ φθηνότερα αν τον πάρεις 10 μήνες μετά. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πρεπει να χτυπησα τον τελευταιο για αποστολη με courier απο Κορινθο.
Μπηκα στο καπακι να παρω εναν 2ο για ενα φιλο και πλεον το προϊον δεν ειναι διαθεσιμο για αποστολη.

PS: Thanks TS!

Επεξ/σία από lephleg
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, lephleg είπε

Πρεπει να χτυπησα τον τελευταιο για αποστολη με courier απο Κορινθο.
Μπηκα στο καπακι να παρω εναν 2ο για ενα φιλο και πλεον το προϊον δεν ειναι διαθεσιμο για αποστολη.

PS: Thanks TS!

Με τι τροπο τον παρειγγειλες online ή με τηλεφωνο; Πως διαλεγεις καταστημα; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
1 ώρα πριν, livaspy είπε

Μόνο Κόρινθο...

Το συστημα τους (τον; ) παιζει... ; Μολις φευγει η "διαθεσιμοτητα" απο το τελευταιο καταστημα ξαναγεμιζουν ολα; 2η φορα που εγινε σε λιγες ωρες το ιδιο σκηνικο.

Τωρα παλι σε ολα σχεδον. 

 :rolleyes:

 

32 λεπτά πριν, Arkin είπε

Πέφτουν καθημερινά οι τιμές. Αν τον χρειάζεσαι περνεις τωρα δεν θα σωθείς με τα 10 20 ευρώ φθηνότερα αν τον πάρεις 10 μήνες μετά. 

Τι ασχετα λετε στον ανθρωπο; Λεει οτι θα μπει φανταρος και θα τον χρειαστει σε 9 μηνες. Δεν ειναι αν θα γλυτωσει 10 ευρω οπως λετε μερικοι και γελατε, αλλα οτι με τα λεφτα που παιρνει τωρα 250 θα παιρνει 500 που θα ειναι πολυ καλυτερα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, andreas2128 είπε

Με τα 34 ευρω όμως είναι καλή αγορά? Έλεγα να πάρω σε κανένα 9μηνο γιατί μπαίνω στρατό αλλά μου φαίνεται καλή τιμούλα. Πως θα πάνε οι τιμές να περιμένω λέτε?

Ανέμενε για έρευνα αγοράς όταν απολυθείς :) 

Δεν υπάρχει λόγος να πάρεις κάτι τώρα. Έως τότε και τεχνολογικά ενδέχεται να έχουν αλλάξει τα δεδομένα αλλά και σίγουρα οι τιμές θα έχουν διαφοροποιηθεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ δεν παρήγγειλα ενώ μπορούσα το μεσημέρι επειδή πήρα αυτόν https://www.skroutz.gr/s/11825334/Kingston-A400-480GB.html από e-shop crazy sunday στα 50 ευρώ. Φαντάζομαι πως έχουν αρκετή διαφορά σε ταχύτητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτή την ώρα  δείχνει (αν δεν είναι λάθος) ότι έχει διαθέσιμους σε αρκετά καταστήματα (12).

Ελπίζω να προλάβω αύριο πρωί αυτόν που δείχνει στην Πάτρα 😉 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...