Προς το περιεχόμενο

Σπασιμο συμβολαιου


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα παιδια 31 μαιου ληγει το συμβολαιο μου απο βονταφον, θελω να παω σε αλλη εταιρεια μπορω να φυγω τωρα η να περιμενω 2 μηνες μην πληρωσω καμια ρητρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, Mr_Terror είπε

αμα φυγεις πριν τις 31 μαιου θα πληρωσεις πεναλτι.Οποτε κανε υπομονη να ληξει το συμβολαιο σου.

Α ναι , μπορώ νά κάνω αίτηση και να πάω σε άλλη εταιρεία και νά πω να ξεκινήσει τό συμβόλαιο από 1 Ιούνιου ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Hi guys.. Είδα στην περιοχή μου πως Wind και Cosmote έχουν πλέον Fiber ως 200 mbps. Πήρα τη Vodafone κια μου είπαν πως δεν υπάρχει ακόμα κάλυψη παρά μόνο σε 24 mbps. 

 

Έχω συμβόλαιο ως Οκτώβριο του 2020. Ξέρει κανείς αν μπορώ να πατήσω στο ότι ο παροχος μου δεν έχει ακόμα fiber ή vdsl, παρόλο που αν το λέω καλά μπορεί να αγοράσει σε τιμή χονδρικής από τους άλλους παροχους και να πουλήσει τη σύνδεση σε εμένα;; Να γλυτώσω το αναποσβεστο ποσό για port out?? 

Επεξ/σία από kgliat
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Γιατί δεν περιμένεις λίγο παραπάνω μέχρι να δώσει διαθεσιμότητα για 50/100/200αρι η Vodafone? 

Επεξ/σία από ThReSh
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αν είχαν από την Vodafone ενα συγκεκριμένο πλάνο για την ενεργοποίηση θα το έκανα.. Κανένα τμήμα δεν ξέρει το πότε θα γίνει αυτό. Περίμενα δύο χρόνια να ενεργοποιηθεί η καμπίνα δίπλα στο σπίτι μου... 

Επεξ/σία από kgliat
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...