Προς το περιεχόμενο

Πρώτο τρέιλερ για το Star Wars: Episode IX – The Rise of Skywalker


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πλάκα θα έχει ο Abrams να αντιγράψει απλά το Επεισόδιο 6 όπως έκανε με το 4. Απλά θα είναι πιο πολιτικά ορθή αυτή τη φορά σε σχέση με τα 80ς. Μετά τις γυναίκες ηρωίδες, τον Λατίνο, το μαύρο, την Ασιάτισσα προτείνω να βάλουμε κι ένα νάνο, ένα μονόχειρα, έναν transgender κι ενα non-binary για να ολοκληρωθεί σωστά το καστ. Και προφανώς θα είναι απέναντι στους κακούς Caucasian males. 

Μακάρι να ακολουθήσουν διαφορετική πορεία απο τα 7-8 γιατί προς το παρόν πήραν ένα brand name που έβγαζε ταινίες που προσπαθούσαν να πουν μια ιστορία, να προβληματίσουν το κοινό και το κατάντησαν αφίσα της Benetton για να πουλάνε λούτρινα κοτόπουλα σε παιδάκια. 

  • Like 6
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Απογοήτευση απλά. Όχι μόνο για την επερχόμενη ταινία αλλά για το σύνολο της νέας τριλογίας. Ας βγει να τελειώνουμε και ας προσποιηθουμε πως δεν έγινε ποτέ. Σαν το τέλος του Lost, του Matrix, του Dexter κτλ.

Επεξ/σία από gpgalanis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ το είχα ξαναγράψει πάντως .Ο Ford ,σαράντα χρόνια και βάλε στη δουλειά, βλέποντας που πάει το πράγμα , έβαλε τον ατάλαντο μυτόγκα να τον σκοτώσει ,και να γλυτώσει από το μαρτύριο. Η τύπισα στο "τρείλερ" έχει ένα ύφος  οργής ,του στυλ "μου φαγες το σάντουιτς  , θα σου δείξω εγώ " .

Ηθοποιία άλλου επιπέδου .Και μη χειρότερα …...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kick ass woman character

Αυτό βρήκαν οι δημοσκοπήσεις ότι πουλάει

Τα κοθωνια τα χουμε ,πρέπει να φέρουμε κσι γυναίκες στο παιχνίδι

Άντε και σε ανώτερα ,λίγο musical, λίγο 500 αποχρώσεις του ροζ

Άσε μας κουκλιτσα μου

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ανελαβε η Disney τα υπολοιπα ειναι περιττα. Δεν αποκλειεται να δω τον Σκρουντζ Μακ Ντακ, να χρηματοδοτει με πενταροδεκαρες το X-Wing.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, kirileman είπε

Έλειπε αυτή η κωλοτούμπα από το Star Wars...

Να φανταστώ ότι αγκαλιάζει τη μάνα της;

Την πεθερά της... Skywalker for Emperor! Ψηφιστε τωρα: Ray η Kylo ... ή ζευγαράκι (most probable)... Ακόμα και στο SW όλα για το...κανείς δεν ξεφεύγει από τη φύση!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Loinen είπε

Το ανελαβε η Disney τα υπολοιπα ειναι περιττα. Δεν αποκλειεται να δω τον Σκρουντζ Μακ Ντακ, να χρηματοδοτει με πενταροδεκαρες το X-Wing.

Στο επόμενο kingdom hearts μην αποκλειεις τίποτα:p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αν είχα καμιά κλινική ψυχολογικής / ψυχιατρικής "ίασης" θα την έβγαζα άνετα διαφήμιση στο insomnia. Το κράξιμο που πέφτει σε κάθε τόπικ και τα ψυχολογικά που βγάζει ο καθένας έχουν πάει σε άλλο επίπεδο. Κάτι σαν τους οπαδούς που πάνε γήπεδο να βγάλουν τη χολή τους. Χαλαρώστε, ταινία είναι, όποιου αρέσει τη βλέπει, όποιος δε γουστάρει την αποφεύγει, και όποιος έχει κολλήσει με την 1η τριλογία, ας βάλει να δει αυτήν. Τέσσερις σελίδες κραξίματος λες και η Disney πρόκειται να κάνει κάποιο έγκλημα. Με εξαίρεση την ταινία του Solo μια χαρά πουλάει και ετοιμάζει και άλλες δύο τριλογίες (μεταξύ άλλων). Χαλαρώστε και όσοι δεν γουστάρετε απλά μην τις δείτε.

Επεξ/σία από Paladin-}LoA{-
  • Like 3
  • Thanks 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, dimtsef είπε

άντρααα ειμαι.. οχι απλά δεν έτυχε να δω κανένα απο τα προηγούμενα..

Η γνωμη μου είναι να δεις , την κλασικη Τριλογια τα παλια … και να το αφησεις εκει .

8 ώρες πριν, Evangelos Anagnostou είπε

Τι ειχε το τελος της τριλογιας του ματριξ? Αψογο ήταν.

Ελα ντε , εννοείτε και ηταν αψογο ….  Θα σου πω τι συμβαινει  με το Matrix ένα μεγαλο ποσοστο απλα ΔΕΝ καταλαβε το τελος και τι ακριβος ηταν ο NEO και ο Smith , η καταλαβαν και περιμεναν ότι θα δουν ένα τελος  να κερδιζει το καλο η το κακο όπως ολες οι ταινιες  .

Αν ειχαν δει και τα second renaissance θα καταλάβαιναν ότι το τελος όχι μονο ηταν αψογο για το σεναριο , Αλλα είναι και αψογο γενικοτερα για το κινηματογράφο, η ζωη δεν είναι ασπρο η μαυρο ετσι ηταν και το τελος , μια συμφωνία αναγκαστική .    

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...