Προς το περιεχόμενο

[TV 32''] LG 32LV340 32'' LED FULL HD - 179 Ευρώ


enteacher04

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Επειδή ψάχνομαι για τηλεόραση αυτό τον καιρό, έπεσε το μάτι μου σε αυτή την τηλεόραση που την έχει προσφορά στο newsletter του το eshop:

https://www.e-shop.gr/offer.phtml?id=190425ml6020p3ij714v9q0156

 

Δεν ξέρω αν μπορείτε να δείτε την τιμή με την έκπτωση, σε εμένα η έκπτωση εμφανίζεται μόνο αν κλικάρω από το newletter, αλλά όχι από τον παραπάνω σύνδεσμο, και δεν ξέρω πως να το κάνω (συγνώμη για αυτό)

 

image.png.54b3ccbd17703bbe62c615cd5e026cd5.png

 

Επίσης, πέρα από όχι και τόσο σχετικός με υπολογιστές, είμαι και όχι και τόσο σχετικός με τηλεοράσεις, οπότε δεν είμαι 100% σίγουρος για το πόσο καλή είναι η συγκεκριμένη. Πάντως, στο skroutz η τιμή της είναι αρκετά παραπάνω (από 199 ευρώ και πάνω). Αν κάποιος ξέρει περισσότερα για το μοντέλο, ας δώσει μια γνώμη για το αν αξίζει

Επεξ/σία από matrixxx
προσθηκη σωστου λινκ
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 46
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν φαίνεται η τιμή, βάλε αυτό στο λινκ
https://www.e-shop.gr/offer.phtml?id=190425ml6020p3ij714v9q0156

Προσωπικά σε αυτά τα λεφτά προτίμησα μια F&U που ήταν smart tv και με βολεψε με youtube netflix αλλά νομίζω για LG  FHD 1080p τα λεφτά αυτά είναι απλώς καλά κατα τη γνώμη μου.

Επεξ/σία από devaggos
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν παιζει να ειναι Full HD στο σκρουτζ εχει το μοντελο LG 32LV340C που ειναι HD Ready δηλαδη 1366x768, η LG 32LV340A ειναι full hd που με ενα γρηγορο ψαξιμο εχει τελειως διαφορετικη βαση, ρωτα πρωτα γιατι βλεπω πως πανε να σπρωξουν σαπακι ως ευκαιρια

  • Thanks 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
2 ώρες πριν, enteacher04 είπε

Δεν ξέρω αν μπορείτε να δείτε την τιμή με την έκπτωση, σε εμένα η έκπτωση εμφανίζεται μόνο αν κλικάρω από το newletter, αλλά όχι από τον παραπάνω σύνδεσμο, και δεν ξέρω πως να το κάνω (συγνώμη για αυτό)

Παραγραφος 3, πολλα χρονια αλλα πολλοι δεν το εχουν διαβασει ακομα

 

Τυπικα ειναι οριακα προσφορα, 199 η επομενη τιμη, οποτε δεν υπαρχει λογος να κλειδωσει.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Υπάρχει πάντως περίπτωση να είναι πράγματι νέο μοντέλο της ίδιας σειράς με FullHD , όπως π.χ. φαίνεται στο link

(edit: βρήκα και το αντίστοιχο Link για EU καθώς το παραπάνω είναι Hong Kong)

Θα ήθελα να ρωτήσω, αν την έχει πάρει κανείς, να μου επιβεβαιώσει ότι έχει ή δεν έχει έξοδο για ακουστικά.

Μπορεί να γράφει "Headphone out" αλλά δυστυχώς προσφάτως διαπίστωσα σε άλλη LG ότι δεν μπορεί να βγει εύκολα άκρη με τις παραεισαγωγές του eshop όσον αφορά τα ακριβή χαρακτηριστικά. Π.χ. σε αυτή που παρήγγειλα έγραφε έξοδο ακουστικών, αλλά τελικά ήταν παραεισαγωγή από Πολωνία όπου δεν είχε έξοδο ακουστικών (όπως το αντίστοιχο μοντέλο ελληνικής εισαγωγής) αλλά είχε έξοδο optical. Ευτυχώς στο eshop αντελήφθηκαν το λάθος τους και δέχτηκαν την επιστροφή..

Επεξ/σία από batatoudis
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μόλις παρέλαβα δοκίμασα σε pc και την βλέπει FHD αυτή είναι https://www.lg.com/global/business/information-display/commercial-tv/lg-32LV340C-EU και έχει στο πλάι H/P out ... έξοδο για ακουστικά...

Επεξ/σία από labakis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
16 ώρες πριν, batatoudis είπε

Υπάρχει πάντως περίπτωση να είναι πράγματι νέο μοντέλο της ίδιας σειράς με FullHD , όπως π.χ. φαίνεται στο link

(edit: βρήκα και το αντίστοιχο Link για EU καθώς το παραπάνω είναι Hong Kong)

Θα ήθελα να ρωτήσω, αν την έχει πάρει κανείς, να μου επιβεβαιώσει ότι έχει ή δεν έχει έξοδο για ακουστικά.

Μπορεί να γράφει "Headphone out" αλλά δυστυχώς προσφάτως διαπίστωσα σε άλλη LG ότι δεν μπορεί να βγει εύκολα άκρη με τις παραεισαγωγές του eshop όσον αφορά τα ακριβή χαρακτηριστικά. Π.χ. σε αυτή που παρήγγειλα έγραφε έξοδο ακουστικών, αλλά τελικά ήταν παραεισαγωγή από Πολωνία όπου δεν είχε έξοδο ακουστικών (όπως το αντίστοιχο μοντέλο ελληνικής εισαγωγής) αλλά είχε έξοδο optical. Ευτυχώς στο eshop αντελήφθηκαν το λάθος τους και δέχτηκαν την επιστροφή..

αυτη που έχεις στο λινκ είναι και έχει εξοδο για ακουστικα

Επεξ/σία από labakis
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αν μπορέσεις φίλε @labakis να δοκιμάσεις ότι μπορείς να αυξομειώνεις κανονικά τον ήχο από το τηλεκοντρολ όταν ακούς με τα ακουστικά συνδεδεμένα θα με υποχρεώσεις. Προορίζεται βλέπεις για άτομο 3ης ηλικίας και η συγκεκριμένη δυνατότητα είναι η πιο βασική για να μην ξεκουφαίνει όλο το σπίτι :)

Ευχαριστώ σε κάθε περίπτωση για την ενημέρωση που παρείχες!

Επεξ/σία από batatoudis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δυστυχώς αμπαλαρίστηκε για το εξοχικό πάντως λογικό είναι ότι αυξομειώνει η ένταση των ακουστικών μέσω του τηλεκοντρολ ,,, πως αλλιώς?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Συμφωνώ μαζί σου. Απλώς είχα δει σε LG και την περίπτωση εξόδου με ονομασία Speaker out, η οποία μοιάζει με αυτή των ακουστικών, αλλά αναφέρει ότι δεν είναι κατάλληλη για χρήση ακουστικών καθώς υποτίθεται ότι η ένταση ρυθμίζεται από εξωτερικά ηχεία (άρα απαιτεί ενεργά ηχεία?). 

Νομίζω ότι είμαι οκ με την περιγραφή σου πάντως, σε ευχαριστώ και πάλι για τις άμεσες πληροφορίες. Άλλωστε, αν πράγματι είναι αυτή του link αναφέρει και Headphone Out (side) και External Speaker Out (rear).

Επεξ/σία από batatoudis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά παρέλαβα κι εγώ σήμερα. Το μοντέλο όντως φαίνεται να είναι αυτό που αναφέραμε παραπάνω, ενώ η πλαϊνή έξοδος για ακουστικά υπάρχει κανονικά και δουλεύει όπως θα έπρεπε, σύμφωνα και με την αρχική ενημέρωση του @labakis τον οποίο και πάλι ευχαριστώ (κι εγώ αλλά και ο πατέρας μου που χαίρεται πλέον την τηλεόραση!)

Δυστυχώς δεν σκέφτηκα να βγάλω μια φώτο από την πίσω και πλαϊνή όψη με τις δυνατότητες σύνδεσης, αν κανείς ενδιαφέρεται θα το φροντίσω στην πρώτη ευκαιρία..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...