Προς το περιεχόμενο

Sapphire VGA Radeon RX 580 Nitro+ 8GB 179.90 ΠΛΑΙΣΙΟ


tjole7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα, για προσθήκη σε ένα σύστημα με Ryzen 5 2400g και αντικατάσταση της ενσωματωμένης του επεξεργαστη αξίζει?

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 160
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

1 minute ago, _wise_ said:

Καλημέρα, για προσθήκη σε ένα σύστημα με Ryzen 5 2400g και αντικατάσταση της ενσωματωμένης του επεξεργαστη αξίζει?

κωλο-αξίζει!

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και στην δική μου αξίζει αλλά μας απαυτοωσε το πλαίσιο, βγάλτε την σε προσφορά μια εβδομάδα μετά να έχει πέσει και το μαρούλι ιμαρτον δλδ

  • Sad 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αν έχεις 570 περίμενε για καμιά προσφορά σε ισχυρότερη  Υπάρχει και η 1660ΤΙ τωρα .  H Sapphire RX 580 Nitro+ είναι χρονισμένη στα 1411 MHz η παλιά 480 στα 1306 /2000 Mhz 

Επεξ/σία από Mhlogiatros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω την τσιμπησα γιατι καιρος ηταν να αναβαθμισω την παλια μου 7850. Εχει ακομα μια στο καταστημα του Περιστεριου αν καποιος θελει να παραλαβει ο ιδιος.

Οσον αφορα τα παιχνιδια, επειδη δεν θελω να τα κρατησω αλλα να τα πουλησω υπαρχει καποια συγκεκριμενη διαδικασια που πρεπει να κανω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

52 λεπτά πριν, _wise_ είπε

Καλημέρα, για προσθήκη σε ένα σύστημα με Ryzen 5 2400g και αντικατάσταση της ενσωματωμένης του επεξεργαστη αξίζει?

ναι ρε φίλε
η 580 είναι πολλαπλάσια καλύτερη από την ενσωματωμένη του 2400g δεν υπάρχει σύγκριση μεταξύ τους.... 
 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, _wise_ είπε

Καλημέρα, για προσθήκη σε ένα σύστημα με Ryzen 5 2400g και αντικατάσταση της ενσωματωμένης του επεξεργαστη αξίζει?

Οπως ηδη σου προταθηκε, προχωρας χωρις δισταγμο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, jgeorgiou είπε

οριακή προσφορά , αυτή είναι η δίκαιη τιμή για 580/8GB αφού είναι 2-3 σκαλιά ποιο κάτω από την 1660ΤΙ

Ποσο επαιζε μια τετοια (του θεματος) απο αμαζον οταν πριν 2-3 μηνες ειχαμε βροχη θεματων και αγορων απο εκει;

Εντιτ προσθηκη: Τις βρηκα, 200-220-236€ κλπ. Νομιζω οι ιδιες ηταν. Οποτε οποιος περιμενε, κερδισε.

Επεξ/σία από matrixxx
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερχονται οι νεες  RX, και λογικο να πεφτουν οι τιμες. Αλλα εφοσον μιλαμε για το πλαισιο, δεν θα την επερνα απο εκει ακομα και 10 παιχνιδια δωρο να μου καναν. 

6 λεπτά πριν, vairass είπε

i5 2500k

Χαλαρα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...