Προς το περιεχόμενο

The Batman - Matt Reeves new movie


gnsX

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 λεπτά πριν, Thresh είπε

24 Μαΐου θα βγει σε BR.

Μέχρι τότε το 4Κ 10Bit HDR/DV του HBOmax είναι μια χαρά.

Συνήθως δύο βδομάδες πριν την επίσημη κυκλοφορία σκάει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
13 minutes ago, liakinen said:

Συνήθως δύο βδομάδες πριν την επίσημη κυκλοφορία σκάει.

‘The Batman’ Premiere Dates Set for HBO Max, Digital, and Home Video | Animation World Network (awn.com)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Thresh είπε

Βρε το κατάλαβα ότι βγαίνει τότε απλά όπως όλα τα Blu-ray σκάνε σε γνωστά μέρη λίγο νωρίτερα. Έχουν τον τρόπο τους οι γνωστοί άγνωστοι που ασχολούνται με το θέμα. Σε αρκετές περιπτώσεις συμβαίνει γιατί κάποια έχουν άλλη ημερομηνία κυκλοφορίας σε διάφορες χώρες. Χρόνια τώρα ασχολούμαι με το θέμα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 ώρες πριν, Speculoos είπε

image.png.1465e1ab8bda6896164bf016866463df.png

Mια χαρά είναι η ποιότητα του στριμ πάντως.

Αντίθετα αυτό που δεν είναι τόσο καλό όσο περίμενα είναι ο ήχος.

Αυτο που εχω παρατηρησει (στην LG CX, δεν εχω εξωτερικα ηχεια) ειναι οτι ο ηχος ΣΕ ΟΛΕΣ τις HBOMax ταινιες ειναι χαλια (σε σχεση με τις BluRay εκδοσεις). Αλλο κλασικο παραδειγμα το Godzilla vs Kong που πραγματικα χανεται ΟΛΗ η εμπειρια στην HBOMax εκδοση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, john2gr είπε

Αυτο που εχω παρατηρησει (στην LG CX, δεν εχω εξωτερικα ηχεια) ειναι οτι ο ηχος ΣΕ ΟΛΕΣ τις HBOMax ταινιες ειναι χαλια (σε σχεση με τις BluRay εκδοσεις). Αλλο κλασικο παραδειγμα το Godzilla vs Kong που πραγματικα χανεται ΟΛΗ η εμπειρια στην HBOMax εκδοση.

Έχω δει ελάχιστες ταινίες στο ΗΒΟΜax, ένα μήνα το έχω εξάλλου, και να πω την αλήθεια δεν έχω μπει στη διαδικασία να κατεβάσω βρω κάποιο αντίστοιχο BR rip. Σε σειρές πάντως όπως το Succession ή το Tokyo Vice ο ήχος είναι εκπληκτικός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, john2gr είπε

Αυτο που εχω παρατηρησει (στην LG CX, δεν εχω εξωτερικα ηχεια) ειναι οτι ο ηχος ΣΕ ΟΛΕΣ τις HBOMax ταινιες ειναι χαλια (σε σχεση με τις BluRay εκδοσεις). Αλλο κλασικο παραδειγμα το Godzilla vs Kong που πραγματικα χανεται ΟΛΗ η εμπειρια στην HBOMax εκδοση.

Καλά τα speakers της TV δεν είναι για τέτοιες ταινίες. Αυτές οι ταινίες θέλουν ηχοσύστημα με μπάσα κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...