Προς το περιεχόμενο

Final Fantasy VII Remake [PS4][PS5]


Zengar Zombolt

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators
3 minutes ago, totomis said:

είσαι σίγουρος πως είναι ανοιχτό το μαγαζί που θέλεις να το προπαραγγείλεις; όλα τα καταστήματα του χώρου είναι κλειστά λόγω της καραντίνας...

Όλα είναι κλειστά αλλά πολλά λειτουργούν ως e-shops.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εφαγα ακυρο απο το μαγαζι που παραγγειλει την Deluxe edition, και τωρα την ψαχνω και δεν την βρισκω πουθενα φυσικα. Ξερει καποιος αν ειναι πουθενα διαθεσιμη η Deluxe?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 λεπτά πριν, Prospector8 είπε

Εφαγα ακυρο απο το μαγαζι που παραγγειλει την Deluxe edition, και τωρα την ψαχνω και δεν την βρισκω πουθενα φυσικα. Ξερει καποιος αν ειναι πουθενα διαθεσιμη η Deluxe?

Από Ελλάδα δεν ξέρω αλλά το έχει το αγγλικό GAME στις 80 λίρες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
16 ώρες πριν, Prospector8 είπε

Εφαγα ακυρο απο το μαγαζι που παραγγειλει την Deluxe edition, και τωρα την ψαχνω και δεν την βρισκω πουθενα φυσικα. Ξερει καποιος αν ειναι πουθενα διαθεσιμη η Deluxe?

Βαλε στο eshop της SE το mail σου στο waiting list και περιμενε να σου στείλουν, δεν νομιζω να υπαρχει κατι αλλο atm.

https://store.eu.square-enix-games.com/en_EU/product/564482/final-fantasy-vii-remake-deluxe-edition-ps4 

Editi: Επισης να προσθεσω οτι οποιος ενδιαφερεται να το παιξει "αμεσα" καλο θα ηταν να προτιμησει την digital edition μιας και η κατασταση εχει επηρεάσει τα καναλια διανομης της SE οπως λενε και οι ιδιοι. 

https://square-enix-games.com/en_GB/news/final-fantasy-vii-remake-release-update

Επεξ/σία από ADHD
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ ο κακομοίρης θέλω ένα physical απλό να το είχα στο ράφι ελπίζω να βρω, αλλιώς με κόβω για ψηφιακούρα

 

αν και μου έχει φύγει η όρεξη για gaming αυτές τις μέρες.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
7 minutes ago, logistoulis said:

εγώ ο κακομοίρης θέλω ένα physical απλό να το είχα στο ράφι ελπίζω να βρω, αλλιώς με κόβω για ψηφιακούρα

αν και μου έχει φύγει η όρεξη για gaming αυτές τις μέρες.. 

Η φάση είναι online παραγγελία και όποτε σου έρθει, μπορεί να είναι 13 Απριλίου μπορεί και 25. Ή digital day1. Εγώ το ήθελα day1 αλλά και να το πουλήσω όταν το τερματίσω, πράγμα που απ' ό,τι βλέπω δεν γίνεται. Άρα τώρα δουλεύω μέσα μου αν αξίζει τα 70€ day1 and forever ή αν αξίζει μόνο 20-25€ (60 physical - 35~40 πούλημα νωρίς) και όχι day1...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει πιθανότητα να μας έρθουν τα physical copies νωριτερα apparently.

"Far earlier" λεει. Σε κάνα δύο μέρες θα καλέσω δύο-τρία μαγαζιά να ρωτήσω αν περιμένουν κανένα πακέτο νωρίτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
34 minutes ago, Angelargi said:

Υπάρχει πιθανότητα να μας έρθουν τα physical copies νωριτερα apparently.

"Far earlier" λεει. Σε κάνα δύο μέρες θα καλέσω δύο-τρία μαγαζιά να ρωτήσω αν περιμένουν κανένα πακέτο νωρίτερα.

To είδα αυτό, μάλλον εννοεί τις προπαραγγελίες από το site της Square.

Αν έχεις κάποιο νέο ενημέρωσέ μας σε παρακαλώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου ηρθε mail σημερα οτι η παραγγελία εφυγε απο το eshop της SE, με ενα "περίεργο" καπως μήνυμα οτι ελπίζουν να τη λάβω μεχρι 10 (εγω θα ελεγα γενικα).. :P Επισης να πω οτι πλήρωσα extra για tracking και tracking δεν βλέπω..

Αναφορά σε κείμενο

We will endeavour for you to receive your order by the 10th of April.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 1/4/2020 στις 12:09 ΜΜ, GeorgeMan είπε

To είδα αυτό, μάλλον εννοεί τις προπαραγγελίες από το site της Square.

Αν έχεις κάποιο νέο ενημέρωσέ μας σε παρακαλώ.

Πήρα 4 αρνητικές απαντήσεις μεχρι στιγμης, so no luck.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

1 ώρα πριν, Angelargi είπε

Πήρα 4 αρνητικές απαντήσεις μεχρι στιγμης, so no luck.

 Κάπου είχα δει ένα σχόλιο που έλεγε ότι η ελληνική αντιπροσωπία δεν θα επιτρέπεται το παιχνίδι να βγει πιο νωρίς γιατί τα μαγαζιά υπόγραψαν ρήτρα για να το πάρουν.

Φυσικά αυτό γίνεται εδώ ενώ στην αυστραλια το έχουν είδη το παιχνίδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 hour ago, Angelargi said:

Πήρα 4 αρνητικές απαντήσεις μεχρι στιγμης, so no luck.

Ρώτησα 3 μαγαζιά, 10 του μήνα θα το έχουν μου είπαν όλα. Απλά οι κουριερ είναι μπουκωμενες, συνεπώς μπορεί να μην το φέρουν σε 1 μέρα αλλά σε 3. Δεν είναι και τραγικά τα πράγματα, φυσικό θα το πάρω κι όταν έρθει.

Επεξ/σία από GeorgeMan
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...