Προς το περιεχόμενο

Final Fantasy VII Remake [PS4][PS5]


Zengar Zombolt

Προτεινόμενες αναρτήσεις

19 λεπτά πριν, Skywalker333 είπε

τι εννοείς φήμες; Εχουν πει ξεκαθαρα οτι το παιχνιδι θα ειναι σε τμήματα, απλα δεν εχουν πει πόσα. Λογικά 3 θα είναι, για να πέσει γέρο αρμεγμα, στα κλασσικα πλαίσια της Square :P

Έχει πολύ καιρό που είχα διαβάσει δεν ξέρω αν είπαν κάτι επίσημα. Κι εγώ πιστεύω 3 θα είναι το καλύτερο ήταν να αγόραζες πχ το δισκάκι και μετα δωρεάν να κατεβαζες τα άλλα αλλιώς 210€ για ένα παιχνίδι είναι πολλα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, dinos234 είπε

Έχει πολύ καιρό που είχα διαβάσει δεν ξέρω αν είπαν κάτι επίσημα. Κι εγώ πιστεύω 3 θα είναι το καλύτερο ήταν να αγόραζες πχ το δισκάκι και μετα δωρεάν να κατεβαζες τα άλλα αλλιώς 210€ για ένα παιχνίδι είναι πολλα. 

210;

 

Για remake και τα 70 πολλα ειναι.

  • Like 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Οσοι το εκαναν pre order μπορουν να αρχισουν να αυτο μουτζωνονται απο τωρα  .Τους δινουν λευκη επιταγη να τα κανουν αυτα .

Και αν γινει μια το 3 Χ 70 - μετα θα το κανουν νορμα .

Επεξ/σία από Mhlogiatros
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περιμένουμε να δούμε, σαφώς και τα 210€ πάντα για day one είναι πολλά χρήματα η 180€. Από ότι είχαν πει το παιχνίδι ίσως να μην έρθει ολόκληρο αυτό μένει να δούμε τώρα τι θα πούνε, είχε χρόνια που είχε ακουστεί, αλλά ακόμη και ένα μέρος του παιχνιδιού να βγει, τα υπόλοιπα μπορούν να τα κάνουν μέσω κάποιας αναβάθμισης πλέον, υπάρχει και χώρος εσωτερικός και σκληρή δίσκοι ανεξάρτητα το ποσό μεγάλο είναι το παιχνίδι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, dinos234 είπε

Περιμένουμε να δούμε, σαφώς και τα 210€ πάντα για day one είναι πολλά χρήματα η 180€. Από ότι είχαν πει το παιχνίδι ίσως να μην έρθει ολόκληρο αυτό μένει να δούμε τώρα τι θα πούνε, είχε χρόνια που είχε ακουστεί, αλλά ακόμη και ένα μέρος του παιχνιδιού να βγει, τα υπόλοιπα μπορούν να τα κάνουν μέσω κάποιας αναβάθμισης πλέον, υπάρχει και χώρος εσωτερικός και σκληρή δίσκοι ανεξάρτητα το ποσό μεγάλο είναι το παιχνίδι. 

Εχουν ηδη ανακοινωσει μεχρι σε ποιο σημειο θα φτασεις στο παιχνιδι που θα βγει τωρα σε λιγο.

Επισης τα επομενα παιχνιδια μην τα περιμενεις τσαμπα για το Ps4.Στις επομενες κονσολες/pc θα βγουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Έτσι και ακριβώς που κοβεται το πλάνο με τη Midgar από 2 στιγμιαίες λήψεις από το τρένο κλπ. Μου άρεσε πολύ αυτό που είδα, στο τέλος ήθελα να πιάσω το gamepad...

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ο,τι καλύτερο το bombing mission

Και η μάχη αρκετά καλή καμιά σχέση με την παρωδία του 15

Και η μουσική πολύ ωραία τελικά και τα γραφικά πολύ σωστά για κονσόλα και ιαπωνικό rpg

Ανυπομονώ για το τελικό παιχνίδι

Επεξ/σία από logistoulis
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...