Προς το περιεχόμενο

Final Fantasy VII Remake [PS4][PS5]


Zengar Zombolt

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 642
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Που ειναι το ντεμο ; Οποιος θελει jap να κανει jap account εκει να δεις γλεντια να ψαχνεις να βρεις . http://gamstat.com/games/tracker/

Επεξ/σία από Mhlogiatros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά από 1 ώρα παιχνιδιού στο demo έχω να γράψω τα καλύτερα.Οπτικοακουστικο υπερθέαμα, τα μοντέλα των χαρακτήρων και ο mako reactor απίστευτα αλλά αυτό το soundtrack  όσοι έχουν παίξει το  original θα καταλάβουν.Στο σύστημα μάχης έχει γίνει δουλειά πχ ο cloud είναι καθαρά close combat χαρακτήρας και ο barret πυροβολεί και είναι αναγκαίος για εχθρούς που είναι μακριά και δεν τούς φτάνει ο cloud. Οταν διαλέγεις skill, item & magic το παιχνίδι πάει σε slow motion και έχεις χρόνο να σκεφτείς την κίνηση σου. Γενικά απ' ότι είδα ο κάθε χαρακτήρας θα είναι εντελώς διαφορετικός στην μάχη από τους άλλους και αυτό πιστεύω θα κάνει το παιχνίδι να ξεχωρίσει καθώς οι μάχες με τους εχθρούς και ειδικά τα bosses θα θέλουν συγκεκριμένους χαρακτήρες και skills.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
33 λεπτά πριν, sironoui είπε

Μετά από 1 ώρα παιχνιδιού στο demo έχω να γράψω τα καλύτερα.Οπτικοακουστικο υπερθέαμα, τα μοντέλα των χαρακτήρων και ο mako reactor απίστευτα αλλά αυτό το soundtrack  όσοι έχουν παίξει το  original θα καταλάβουν.Στο σύστημα μάχης έχει γίνει δουλειά πχ ο cloud είναι καθαρά close combat χαρακτήρας και ο barret πυροβολεί και είναι αναγκαίος για εχθρούς που είναι μακριά και δεν τούς φτάνει ο cloud. Οταν διαλέγεις skill, item & magic το παιχνίδι πάει σε slow motion και έχεις χρόνο να σκεφτείς την κίνηση σου. Γενικά απ' ότι είδα ο κάθε χαρακτήρας θα είναι εντελώς διαφορετικός στην μάχη από τους άλλους και αυτό πιστεύω θα κάνει το παιχνίδι να ξεχωρίσει καθώς οι μάχες με τους εχθρούς και ειδικά τα bosses θα θέλουν συγκεκριμένους χαρακτήρες και skills.

υπάρχει ντεμο; πού ζω;

Επεξ/σία από logistoulis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, sironoui είπε

Έγινε leak απο το playstore δεν ξέρω εαν παιζει σε κανονικό ps4, εγω το έπαιξα σε cfw ps4. 

όχι κανονικά δεν υπάρχει ακόμα , δυστυχώς 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Moderators

Έχει αρκετές αλλαγές στην ιστορία απ' ό,τι φαίνεται. Leviathan πριν φύγεις απ τη Midgar? Sephiroth όχι μόνο σε ανάμνηση?

Η μουσική pure nostalgia ❤️ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...