Προς το περιεχόμενο

WD Red NAS 6ΤB 3.5" - 125€ (Public) [TEΛΟΣ]


Tomahawk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

O Western Digital Red NAS 6TB WD60EFRX σε πολύ καλή τιμή στα Public.

WD Red NAS 6TB - Public

Στον ανταγωνισμό ξεκινάει απο 177€

https://www.skroutz.gr/s/5240284/Western-Digital-Red-NAS-6TB.html

Επεξ/σία από Tomahawk
  • Like 6
  • Thanks 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 174
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators
2 λεπτά πριν, Dark-o-phobia είπε

Ευχαριστούμε! Κατόπιν παραγγελίας λέει αλλά δεν νομίζω ότι θα υπάρξει θέμα.

Εγω παλι συμφωνα με το παρελθον με το μαγαζι σε ιδιες περιπτωσεις, το αντιθετο νομιζω, ακυρο θα ερθει, αλλα ποτε δεν ξερεις.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πρόλαβα παραγγελία όσο ήταν διαθέσιμος, αλλά και αυτό δεν λέει κάτι. 

Και το ps classic είχα κάνει παραγγελία όσο ήταν διαθέσιμο, και τελικά έφαγα άκυρο μετά από 20 μέρες αναμονής 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, jchatz είπε

Γνωρίζετε τον πιο εύκολο/οικονομικό τρόπο να μετατρέψεις τον συγκεκριμένο σε εξωτερικό για σύνδεση με λάπτοπ?

https://www.skroutz.gr/c/667/thikes-sklhrwn-diskwn/f/597478/3-5.html?from=catspan&keyphrase=enclosure&o=enclosure+3.5

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αλήθεια είναι ότι έχω πάρα πάρα πολλούς σκληρούς. Επειδή όμως ποτέ δεν είναι αρκετά τα backup..... έβαλα κι εγώ παραγγελία για ένα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ το playstation classic το λέγαν διαθέσιμο, το παραγγείλα , μετά από μερικές μέρες μου στείλανε email ότι θα καθυστερήσει κ μετά από πολλές μέρες ότι δεν βρέθηκε, οπότε στο κατόπιν παραγγελίας ποιο πολλές οι πιθανότητες να μην παραλάβει κάποιος πιστευω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Mr_Terror είπε

επειδη ειναι φτιαγμενος για συστηματα Νas.Δεν ξερω τι συμπεριφορα εχουν τετοιοι δισκοι για απλη χρηση.

Μια χαρά κάνει, απλά σε σύγκριση με τους blue-green είναι πιο θορυβώδης αλλά όχι όσο ο black.

42 λεπτά πριν, PETRITIS13 είπε

Εδώ το playstation classic το λέγαν διαθέσιμο, το παραγγείλα , μετά από μερικές μέρες μου στείλανε email ότι θα καθυστερήσει κ μετά από πολλές μέρες ότι δεν βρέθηκε, οπότε στο κατόπιν παραγγελίας ποιο πολλές οι πιθανότητες να μην παραλάβει κάποιος πιστευω

Το ps classic το "σκότωσε" η Sony στα 30Ε για να φύγουν τα αποθέματα. Πλέον η διαθεσιμότητα είναι ελάχιστα skrutzoμαγαζα και αν το έχουν και αυτά. Για τον σκληρό τι δικαιολογία μπορούν να βρουν ? Δεν υπάρχει διαθέσιμος ενώ κυκλοφορεί κανονικά ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...