Προς το περιεχόμενο

[Κάρτα Γραφικών] Sapphire RX 580 Pulse 4GB με 128€ @ amazon.de PRIME [ΤΕΛΟΣ]


mpokwsths

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 100
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στις 19/7/2019 στις 11:32 ΠΜ, moumos είπε

το παιχνίδι πως το λαμβάνουμε? Ζητάμε κάποιον κωδικό με mail?

Εμένα μου ήρθε email με τα σχετικά για το παιχνίδι σήμερα, οπότε κάνε λίγο υπομονή φυσιολογικά θα σου έρθει.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 λεπτό πριν, LaMereda είπε

@panmanr η προσφορά Prime Day έτρεχε μόνο για 2 ημέρες (15-16/7).

Σε ευχαριστώ. Δεν το αντιλήφθηκα. Μου έμεινε ένας δοκιμαστικός μήνας prime Αυγουστιάτικα . Ελπίζω να έχουν ομπρέλες θαλάσσης σε προσφορά 😛

Επεξ/σία από panmanr
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ήρθε και σε εμένα ο κωδικός.

Είναι για το παιχνίδι Devil May Cry 5. Στο youtube όλοι λένε ότι είναι καταπληκτικό αλλά μου φάνηκε σαν τέρμα-action rpg με όλη την ώρα μάχη και πολύ γρήγορη κίνηση (ίσως κάνω λάθος βέβαια, ένα ολιγόλεπτο βιντεάκι είδα μόνο). Αν είναι έτσι δεν υπάρχει περίπτωση να το παίξω ποτέ. Εδώ η 3d κίνηση στα oblivion, skyrim μου φέρνει πονοκέφαλο πόσο μάλλον σε αυτό που είναι τόσο γρήγορο.

Θέλει κάποιος τον κωδικό; Να είναι κάποιος που να θέλει να παίξει το παιχνίδι όμως όχι να το πάρει και να το πουλήσει 😛

Edit: Ξαναγράφω για να πω ότι ήδη με ρώτησαν αρκετοί παιδιά οπότε μην στέλνετε άλλα PM (1ος έστειλε ο takinio).

Για τον φίλο που με ρώτησε αν είναι κωδικός steam, με ένα μικρό ψάξιμο που έκανα, είναι κωδικός για ένα site της AMD. Ίσως μετά από εκεί να σου πετάει άλλον κωδικό για steam, δεν γνωρίζω. Κάτι που δεν περίμενα είναι ότι για να μπορέσεις να μπεις στο site της amd πρέπει να έχεις την κάρτα στο PC σου (ελπίζω να μην υπάρχει θέμα λόγω linux) οπότε θα πρέπει ο παραλήπτης να περιμένει μέχρι να μου έρθει η κάρτα (1η Αυγούστου έχει αναμενόμενη ημερομηνία οπότε με το ταχυδρομείο καλές 3-4 Αυγούστου).

Ζητώ συγγνώμη για την ταλαιπωρία αλλά δεν γνώριζα αυτή τη λεπτομέρεια. Και εγώ για κωδικό steam νόμιζα ότι πρόκειται. Ίσως χρειαστεί να μου δωθεί e-mail και να κάνω register κατευθείαν στον παραλήπτη.

Επεξ/σία από imitheos
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εμένα από τις 19 πετάει :lol:. 10 μέρες έκανε να έρθει ένα cpu από Κίνα με δωρεάν μεταφορικά μέσω ebay. Από Γερμανία με 10€ μεταφορικά δε μπορώ να καταλάβω γιατί θα κάνει παραπάνω. Anyway, δε τη βιάζομαι απλά μου φαίνεται περίεργο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, sir ImPeCaBlE είπε

Και εμένα από τις 19 πετάει :lol:. 10 μέρες έκανε να έρθει ένα cpu από Κίνα με δωρεάν μεταφορικά μέσω ebay. Από Γερμανία με 10€ μεταφορικά δε μπορώ να καταλάβω γιατί θα κάνει παραπάνω. Anyway, δε τη βιάζομαι απλά μου φαίνεται περίεργο.

εδώ εμένα μου την έστειλαν χωρίς tracking number  και όταν τους ρώτησα γιατί που ειπαν το παρακάτω

Αναφορά σε κείμενο

Thank you for contacting Amazon.de.
I'm sorry that you cannot find a tracking number for your order

Shipping methods have changed over time, we constantly expand our network of associates, and in order to provide our customers with the most cost-friendly delivery options, we have introduced a method which does not contain a tracking number for parcels of small dimensions, regardless of the cost of the item.

Even though your parcel does not contain a tracking number, you will never be at a loss, as all of our customers are compensated, should anything go wrong, though we do try our best to prevent this in any way we can.

According to our experience, the delivery time is currently within the expected range and we believe that you'll receive your order.
Would you please mind remaining patient for a while longer. If you have not received the item by 8th August 2019 please contact us again.
 

και δεν ξέρω καν άμα μου το έστειλαν τουλάχιστον συστημένο 🤨

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, AndreasBoo είπε

tracking

Εμένα με κωδικό αποστολής. Νομίζω είναι ο ίδιος τρόπος όπως ειχα παραλάβει τη μητρική μου τον Φλεβάρη. Είχα πάει Ελτα, δεν την είχε στείλει ο ταχυδρόμος σπίτι. Ενώ σε άλλες 2 παραγγελίες χωρίς κωδικό ( RX 570, LOGITECH G305 ) την έφερε σπίτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...