Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch + Mario Tennis Aces + NBA 2K18 στα 289 ευρώ (231 με Eurobank Επιστροφή) στο Γερμανό


epsilon753

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ο Γερμανός συνεχίζει τις εξαιρετικές προσφορές στο Nintendo Switch, αυτή τη φορά 20 ευρώ φθηνότερα από την προσφορά στο διπλανό θέμα και μάλιστα με δύο παιχνίδια στο πακέτο (αν και κατά τη γνώμη μου το Crash Bandicoot είναι καλύτερος τίτλος - αλλά γούστα είναι αυτά)

https://www.germanos.gr/product/nintendo-switch-gkri-joy-con-mario-tennis-aces-nba-2k18/20375118/

Η τιμή είναι στα 289 και με Eurobank Επιστροφή 20% βγαίνει 231 - δηλαδή πιο κάτω από το επερχόμενο Switch Lite

Δύο επισημάνσεις

- Στην προσφορά στο διπλανό θέμα είναι σίγουρο πως οι κονσόλες μπορούν να πάρουν Custom Firmware, για αυτό εδώ δεν είναι γνωστό

- Το Σεπτέμβριο θα κυκλοφορήσει μια ελαφρώς καλύτερη έκδοση του Switch με καλύτερη μπαταρία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαν τιμη ειναι ιστορικο χαμηλο αλλα ποσο καιρο να σε κρατησει το τεννις και το μπασκετ δεν εχουν διαρκεια για τα γουστα μου, και εγω crash bandicoot θα επελεγα και ας ειναι +20€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Κόβουμε τιμολόγιο, φεύγει το ΦΠΑ, πάει στα €233. Μείον 20% επιστροφή πάμε στα €187, σκοτώνουμε και τα games για €50-60 και η κονσόλα βγαίνει κοντά στα €130, η καλύτερη τιμή στο σύμπαν.

Ψήνομαι να τσιμπήσω ένα και να σκοτώσω το τωρινό μου στα €130.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα συγκεκριμένα games θέλουν υπερπροσπαθεια να πουληθούν όσο αναφέρεις μαλτθ. Το nba ούτε 5 ευρώ δεν σκοτώνεται όσο για το tennis θεωρείτε στη κοινή γνώμη ένα από τα πιο φθηνά ρηχά παιχνίδια Μάριο. Η τιμή παρολαυτα είναι πολύ καλή. Απλά αν μάθουμε για τη κονσόλα αν ειναι απο τη φουρνιά που σπάει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

58 λεπτά πριν, Malthador είπε

Κόβουμε τιμολόγιο, φεύγει το ΦΠΑ, πάει στα €233. Μείον 20% επιστροφή πάμε στα €187, σκοτώνουμε και τα games για €50-60 και η κονσόλα βγαίνει κοντά στα €130, η καλύτερη τιμή στο σύμπαν.

Ψήνομαι να τσιμπήσω ένα και να σκοτώσω το τωρινό μου στα €130.

Η προσφορά του 20% ισχύει για αγορές από 249€ και άνω. Μήπως υπάρξει πρόβλημα
με την επιστροφή αν κατέβει στα €233;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Προσωπικα δε θα το περνα για τα γκρι joy cons αν και η τιμη των 180 θα αρμοζε πιο πολυ σε μια τετοια κονσολα. Προσωπικα με το wii u επεξα πολυ περισσοτερο απο το xbox one s οποτε για αυτο κατεληξα να το παρω και ας ειναι ακριβο

Επεξ/σία από eklagk
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν νομίζω να μπορείς την συγκεκριμένη  προσφορα να την κόψεις τιμολόγιο και να έχεις κι 20% επιστροφή, γιατί στους όρους ο Γερμανός επισημαίνει με αγορές άνω των 249€. Χωρίς ΦΠΑ βγαίνει κάτι χαμηλότερα απο 234€. Αν κάποιος ενδιαφέρετε ας το προσπαθήσει-ψάξει!!!

Κατά βάση αν κάποιος ασχολείται με ανάπτυξη λογισμικού πρέπει να μπορεί να αγοράσει χωρίς ΦΠΑ γιατί θα τον βοηθήσει στην δουλειά του. Τώρα ο χψ άλλος επιχειρηματίας (πχ σιδεράς κτλ, χωρίς παρεξηγήσεις για το παράδειγμα) δεν γνωρίζω αν μπορεί. Ας ενημερώσουν οι γνώστες για περεταίρω.

 

Επεξ/σία από Lanc3r
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, Lanc3r είπε

Δεν νομίζω να μπορείς την συγκεκριμένη  προσφορα να την κόψεις τιμολόγιο και να έχεις κι 20% επιστροφή, γιατί στους όρους ο Γερμανός επισημαίνει με αγορές άνω των 249€. Χωρίς ΦΠΑ βγαίνει κάτι χαμηλότερα απο 234€. Αν κάποιος ενδιαφέρετε ας το προσπαθήσει-ψάξει!!!

Είναι όντως έτσι όπως τα λες αλλά μπορείς να βάλεις και κάποιο άλλο προϊόν (π.χ των 20€) ώστε να φτάσεις τα 249€ και να πάρεις κανονικά την επιστροφή, ασχέτως αν ζητάς τιμολόγιο ή απόδειξη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...