Προς το περιεχόμενο

Αντί Google


censOred

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χρησιμοποιεί κανείς to Yahoo η το duckduckgo ας πούμε? Επειδή στη βιβλιοθήκη του πανεπιστημίου κάποιες φορές πατάω τον Explorer κατά λάθος και έχει το Yahoo default search engine απορώ με το ποσό διαφορετικά αποτελέσματα βγάζει. Αναφέρομαι σε επιστημονικό ενδιαφέροντος αντικείμενα αλλά και πάλι. Γιαυτό θέλω να μάθω από χρήστες ίσως που το χρησιμοποιούν πως τους φαίνονται εναλλακτικές μηχανές αναζήτησης. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δοκιμαζω και εγω να απεξαρτηθω απο την καταραμενη,με τα δυο που ανεφερες.εντελως αλλα αποτελεσματα.και πως να γινει αλλιως?η καταραμενη ξερει και απο που συνδεομαι ΠΑΝΤΑ ,ακομη και με vpn,και δινει αναλογα αποτελεσματα.ναι μεν δεν το θελουμε,αλλα ελα που απο το τεμπελικι,και εκεινη η παραπανισια διευκρινιστικη πληκτρολογηση στις νεες μηχ.αν. εκνευριζει.........

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, censOred είπε

Χρησιμοποιεί κανείς to Yahoo η το duckduckgo ας πούμε? Επειδή στη βιβλιοθήκη του πανεπιστημίου κάποιες φορές πατάω τον Explorer κατά λάθος και έχει το Yahoo default search engine απορώ με το ποσό διαφορετικά αποτελέσματα βγάζει. Αναφέρομαι σε επιστημονικό ενδιαφέροντος αντικείμενα αλλά και πάλι. Γιαυτό θέλω να μάθω από χρήστες ίσως που το χρησιμοποιούν πως τους φαίνονται εναλλακτικές μηχανές αναζήτησης. 

Οτιδήποτε πλην της google search engine είναι από απλά υποδεέστερο έως εξαιρετικά υποδεέστερο. Όσο για την yahoo, εκτός από σουρωτήρι, είναι απλά τραγική. Άμα είναι να βάλουμε yahoo, κάλυτερα να γυρίσουμε στην lycos και την altavista :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...