Προς το περιεχόμενο

eFootball Pro Evolution Soccer 2020 [PC]


_Xistenze

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 152
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πρωτη ενασχοληση με το game σημερα και εχω να πω πως τα γραφιακ σε 4K με το DSR της nvidia που παιζω ειναι απλα επος, και μαλιστα 60αρι σταθερο με καποιες υποχωρησεις στα settings, το optimization ειναι επισης επος. Σε 1080p ημερα με τη νυχτα κυριολεκτικα αλλο game, λες και παιζεις σε last gen κονσολα. Το συγκεκριμενο game φτιαχτηκε αποκλειστικα για 4K και γενικα ποδοσφαιρακι κατω απο 4K δεν αξιζει κατα τη γνωμη μου.

Το fast sync κι εδω broken απο τοτε που το χαλασε η nvidia κριμα γιατι ηταν μεγαλο point για καποιους.

Το μονο κακο ειναι οτι δε μπορω να κανω τα cutscenes 30 fps σταθερα γιατι σερνονται σε 4K, τα επιλεγω στα settings αλλα δε μου το δεχεται παροτι το εχω τικαρει, λογικα bug, ελπιζω να το διορθωσουν σε μελλοντικο patch.

Επισης εχουν θεμα οι servers αποψε? Αργει πολυ να βρει παιχνιδι και κολλαει.. Υπαρχει καποιος τροπος να βρισκει πιο γρηγορα παιχνιδια?

Επεξ/σία από giorgosmcmc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Hiddenite είπε

Πάντως είναι τραγικό οτι σχετικά με τον κωδικό sgjc0014 που υπάρχει σε όλο τον κόσμο η Konami δεν έχει πάρει επίσημη θέση.

Δεξί κλικ στο executable -> properties -> compatibility -> τίκαρε το 'run this program as an administrator' και μετά Ok. Έτσι λύθηκε το πρόβλημα σε μένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα. Εγώ έκανα μεταφορά του φακέλου και δούλεψε. Το θέμα είναι οτι οι λύσεις είναι απο διάφορους χρήστες και όχι απο την εταιρεία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρόλο που με ενοχλεί ακόμα ο τρόπος που κινούνται κάποιες φορές οι παίκτες και ενώ ήμουν προκατειλημμένος με το ΦΙΦΑ εξαρχής ..... Τελικά μου αρέσει αρκετά περισσότερο τόσο που έχω γράψει κάποιες ώρες στο demo. Πολυ πιο στιβαρή αίσθηση φέτος και η διαφορά δεν ήταν αισθητή μέχρι να ανοίξω το demo του fifa.

Δύσκολα αγοράζω ποδοσφαιρικά πλέον αλλά το πρό τελικά αφήνει μια απολαυστική αίσθηση 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 ώρες πριν, Hiddenite είπε

Καλημέρα. Εγώ έκανα μεταφορά του φακέλου και δούλεψε. Το θέμα είναι οτι οι λύσεις είναι απο διάφορους χρήστες και όχι απο την εταιρεία.

Κλασσική konami..

3 ώρες πριν, kti23 είπε

Παρόλο που με ενοχλεί ακόμα ο τρόπος που κινούνται κάποιες φορές οι παίκτες και ενώ ήμουν προκατειλημμένος με το ΦΙΦΑ εξαρχής ..... Τελικά μου αρέσει αρκετά περισσότερο τόσο που έχω γράψει κάποιες ώρες στο demo. Πολυ πιο στιβαρή αίσθηση φέτος και η διαφορά δεν ήταν αισθητή μέχρι να ανοίξω το demo του fifa.

Δύσκολα αγοράζω ποδοσφαιρικά πλέον αλλά το πρό τελικά αφήνει μια απολαυστική αίσθηση 

Αν και φιφάκιας και εμένα μου άρεσε πολύ

3 ώρες πριν, giorgosmcmc είπε

Τι ειναι αυτο το sgjc0014 που λετε τοση ωρα?

Είναι ένα error που έχει να κάνει με το live update

Επεξ/σία από gregpec2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Γιατι οταν παιζω quickmatch στο online μου κατεβαζει τη ταχυτητα απο το 2 που εχω στο 0? Επισης κανει 50 χρονια να βρει αντιπαλο χωρις να βαζω κριτηρια, ρυθμιζεις κατι απο τα online settings?

 

Επεξ/σία από giorgosmcmc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα δεν με αφηνει να κανω μεταφορα σε κανεναν φακελο τα εγγραφα μου. δοκιμασα να το τρεξω με admin αλλα και παλι τιποτα. εκανα unistall το onedrive που λενε μερικοι οτι αυτο φταιει αλλα τιποτα. εδωσα δικαιοματα σε ολους τους χρηστες, τζιφος. περιμενω την κοναμι για λυση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 15/9/2019 στις 7:08 ΜΜ, adi32 είπε

Μετα απο χρονια στο fifa (αφου το online απο το pes 2016 που αγορασα τελευταια ηταν κοροιδια) κατεβασα το demo στο αρχαιο pc μου και παιζει αρκετα καλα 

Απο οτι βλεπω παιζεις και Online στο demo και παει πολυ καλα (πως και το εχουν επιτρεψει?)

Παιζει να το αγορασω ξανα μετα απο χρονια 

Όταν λες αρχαίο;

Υπάρχει περίπτωση να παίξει σε amd 6420k με 8gb ram και gtx 750; Εννοείται μέχρι 720p.

Επειδή διαβάζω πολλά καλά και σκέφτομαι να ξαναπαίξω ποδοσφαιράκι μετά από χρόνια αλλά δεν έχω κονσόλα πλέον ούτε και δυνατό μηχάνημα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, zio10 είπε

Όταν λες αρχαίο;

Υπάρχει περίπτωση να παίξει σε amd 6420k με 8gb ram και gtx 750; Εννοείται μέχρι 720p.

Επειδή διαβάζω πολλά καλά και σκέφτομαι να ξαναπαίξω ποδοσφαιράκι μετά από χρόνια αλλά δεν έχω κονσόλα πλέον ούτε και δυνατό μηχάνημα...

Operating System
    MS Windows 64-bit
CPU
    Intel Core 2 Quad Q6600  @ 2.40GHz   
    Kentsfield 65nm Technology
RAM
    6,00 GB Dual-Channel DDR2 @ 400MHz (5-5-5-18)
Motherboard
    Gigabyte Technology Co., Ltd. EP43-UD3L (Socket 775)  
Graphics
    SAMSUNG (1920x1080@50Hz)
    AMD Radeon HD 5700 Series (ATI)  
Hard Drives
    125GB INTENSO (SATA)

 

Γιατί δεν βάζεις το demo να δεις πως πάει? 

Επεξ/σία από adi32
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, adi32 είπε

Operating System
    MS Windows 64-bit
CPU
    Intel Core 2 Quad Q6600  @ 2.40GHz   
    Kentsfield 65nm Technology
RAM
    6,00 GB Dual-Channel DDR2 @ 400MHz (5-5-5-18)
Motherboard
    Gigabyte Technology Co., Ltd. EP43-UD3L (Socket 775)  
Graphics
    SAMSUNG (1920x1080@50Hz)
    AMD Radeon HD 5700 Series (ATI)  
Hard Drives
    125GB INTENSO (SATA)

Γιατί δεν βάζεις το demo να δεις πως πάει? 

Γιατί μόλις μετακόμισα, δεν έχω στήσει ακόμα το pc και δεν μου έχει έρθει και το internet :)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...