Προς το περιεχόμενο

[Aκουστικά/Bluetooth] Meizu EP51 Preorder @Banggood $14.39 [ΤΕΛΟΣ, πλέον $19.99]


hpdra

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

https://www.banggood.com/Original-MEIZU-EP51-Magnetic-bluetooth-Sports-Earphone-HiFi-Stereo-Apt-X-Waterproof-Headset-for-Xiaomi-Huawei-p-1539167.html

Expected on August 30, 2019

Coupon code: BGTWS20

*Τα ακουστικά τα έχω και για τέτοια τιμή είναι εξαιρετικά. (Εγώ τα πήρα 35,7 ευρώ 🙄) (Μόνο το fit στο αυτί μου δεν μου έκατσε καλά και έκανα πατέντα για να κάτσει)

*Edit: Η τιμή ανέβηκε πλέον στα $19.99

Επεξ/σία από hpdra
  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

46 λεπτά πριν, hpdra είπε

https://www.banggood.com/Original-MEIZU-EP51-Magnetic-bluetooth-Sports-Earphone-HiFi-Stereo-Apt-X-Waterproof-Headset-for-Xiaomi-Huawei-p-1539167.html

Expected on August 30, 2019

Coupon code: BGTWS20

*Τα ακουστικά τα έχω και για τέτοια τιμή είναι εξαιρετικά. (Εγώ τα πήρα 35,7 ευρώ 🙄) (Μόνο το fit στο αυτί μου δεν μου έκατσε καλά και έκανα πατέντα για να κάτσει)

Παραγγειλα και εγώ , καλή τιμή , δείχνουν και καλά τα ακουστικά , πες μας για την πατέντα εαν μπορείς !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα έχω και γω και σκέφτομαι να τα ξαναπάρω. Εγώ δεν εχω κανένα πρόβλημα με το fit. Κάθονται εξαιρετικά. Μεγάλη αυτονομία, πολύ καλός ήχος. Το μόνο που θα ήθελα θα ήταν ελάχιστα καλύτερα μικρόφωνο. Όχι πως το υπάρχων δεν είναι ικανοποιητικό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έφυγε και από εμένα παραγγελία , ελπίζω να βρουν τόπο στον ζόρικο αδερφό μου που ήθελέ earbuds να ακούει μουσική , να μην φεύγουν από το αυτί ... να να να ... Άλλος τύπος αλλά σίγουρα θα τον ικανοποιήσει στα υπόλοιπα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά.

Προσωπικά θα προτιμούσα να αγοράσω τα παρακάτω αν έψαχνα για τέτοια ακουστικά.

https://www.banggood.com/Blitzwolf-BW-BTS2-Sport-Earhook-Wireless-Bluetooth-Earphone-Dynamic-Driver-IPX7-Waterproof-Headset-p-1300469.html?rmmds=detail-bottom-viewalsoview__2&cur_warehouse=CN#jsReviewsWrap

Η Blitzwolf σαν μάρκα ότι και να έχω πάρει είναι άκρως ποιοτικό. 

Δείτε λοιπόν και το παραπάνω σαν επιλογή και χωρίς να περιμένετε μέχρι 30 Αυγούστου(που θα παραλάβετε τέλη Σεπτέμβρη κοντα..)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sports ακουστικά χωρίς σοβαρό ip rating δεν είναι σοβαρά sports ακουστικά. Είτε είναι των 200 ευρώ Bose , είτε κινεζιες του δεκάευρου.

Επισης 2019 προς 2020 θα ήθελα τα ακουστικά που αγοράζω να είναι ΒΤ 5.0 εκτός αν μιλούσαμε για κάποια ευκαιρία σε ποιότητα ήχου που δε μπορείς να πεις όχι..

 

 

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα ακουστικά είναι τρομερά. Ήταν τα βασικά μου ακουστικά πριν τα χάσω. Τα αντικυεστησα με τα Samsung u flex, τα οποία πέραν του ότι είχαν κατώτερο ήχο το καλώδιο άρχισε να ξεχαρβαλωνει από τον 1ο μήνα μέχρι που σταμάτησε να λειτουργεί το δεξί ακουστικό (το οποίο η Samsung θεώρησε ότι είμαι ο αποκλειστικός υπαίτιος παρότι τα πρόσεχα περισσότερα από τα ep51 που ήταν το 1/3 της τιμής), ξαναπηρα τα ep51 και ησύχασα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...