Προς το περιεχόμενο

[Aκουστικά/Bluetooth] Meizu EP51 Preorder @Banggood $14.39 [ΤΕΛΟΣ, πλέον $19.99]


hpdra

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 22/8/2019 στις 4:25 ΜΜ, lefstef είπε

Παρέλαβα σήμερα τα ακουστικά, δεν μπορώ να πω ότι έμεινα ευχαριστημένος.

ο ήχος είναι σαν να ακούς από τρανζίστορ. έχει πολύ πρίμα και δεν έχει μπάσα 

Και εγώ έχω την ίδια εντύπωση με σένα. Έψαξα λίγο και μερικοί έλεγαν ότι με αλλαγή στα πλαστικά μαξιλαράκια βελτιώθηκε η κατάσταση. Το δοκίμασα και εγώ, πήγα από τα medium στα large και πράγματι τα μπάσα λίγο βελτιώθηκαν. Δοκιμασε το και εσύ. Πάντως τα δικαυμιυ ήρθαν με σκισμένο το αυτοκόλλητο της συσκευασίας. Όλο το περιεχόμενο ανέπαφο και σφραγισμένο, ίσως κάποιος τα δοκίμασε και τα γύρισε... 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επιβεβαιώνω και εγώ, με τα large pads βελτιώθηκαν αισθητά τα μπάσα και τα πρίμα δεν τσιρίζουν τώρα 

Στις 24/8/2019 στις 8:24 ΠΜ, akisgd είπε

Και εγώ έχω την ίδια εντύπωση με σένα. Έψαξα λίγο και μερικοί έλεγαν ότι με αλλαγή στα πλαστικά μαξιλαράκια βελτιώθηκε η κατάσταση. Το δοκίμασα και εγώ, πήγα από τα medium στα large και πράγματι τα μπάσα λίγο βελτιώθηκαν. Δοκιμασε το και εσύ. Πάντως τα δικαυμιυ ήρθαν με σκισμένο το αυτοκόλλητο της συσκευασίας. Όλο το περιεχόμενο ανέπαφο και σφραγισμένο, ίσως κάποιος τα δοκίμασε και τα γύρισε... 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηρθαν και σε μενα τα ακουστικά . Αρκετα καλός ο ήχος για bt και πολυ γρήγορη παράδοση τελικα δεν περιμέναμε μηνες. Οσο για τα μπασα ναι έχουν μια έλλειψη όπως ολα αυτου του τύπου . Νομίζω κάποια  Huawai που ήταν σε προσφορα πάλι , ήταν καλύτερα με διπλάσια βεβαια τιμή τα τελευταία .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H συσκευασία ήταν όντως ανοιχτή και δεν έχει σχέση με τη συσκευασία που τα έστελναν πέρσι. Ενα τμήμα του κουτιού ήταν διαφανές και έβλεπες τα ακουστικά.

Επιπλέον τα earplugs πέρσι ήταν σε θήκες, όπως υπήρχε και θήκη αποθήκευσης για τη μεταφορά τους. 

Ο ήχος είναι ο ίδιος με τα περσινά. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα μου ήρθαν τις προάλλες, αλλά έχω άλλο θέμα. Στην μία συσκευή μου (Galaxy Note 3 με Custom ROM 8.1) ενώ συνδέεται, μουσική ακούω κανονικά αλλά το δοκίμασα κανά 2 φορές σε κλήσεις και δεν άκουγα ούτε με άκουγαν, ακουγόταν ένα επαναλαμβανόμενο παράσιτο (σαν κύμα, δεν μπορώ να το περιγράψω καλύτερα, κάτι σαν ηχώ που ξεκινούσε δυνατά και έσβηνε σιγά-σιγά, για να επαναληφθεί αμέσως μετά). Σε άλλη συσκευή (Xperia ZX1) δεν το βλέπει καν.

Έπεσα σε ελαττωματικό; Ή μπορώ να δοκιμάσω κάτι άλλο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

Στις 22/8/2019 στις 4:25 ΜΜ, lefstef είπε

Παρέλαβα σήμερα τα ακουστικά, δεν μπορώ να πω ότι έμεινα ευχαριστημένος.

ο ήχος είναι σαν να ακούς από τρανζίστορ. έχει πολύ πρίμα και δεν έχει μπάσα 

Ακυρα αυτά που έγραψα πριν. Αφού είναι αυτοενισχυόμενα. Μου κάνει εντύπωση πάντως που αναφέρουν τέτοια specs, γιατί δεν χρειάζονται.

Επεξ/σία από pirmen56
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...