Προς το περιεχόμενο

Αυξηση παγιου λογω vodafoneTV


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δε μπορώ να καταλάβω με ποια λογική ενώ έχεις συμβόλαιο, σου ζητάνε αύξηση. Ας περιμένουν να ληξει το συμβόλαιο και ας ζητήσουν ό,τι αύξηση θέλουν.

Αν δηλαδή εσύ πήγαινες και ζητούσες μείωση ή να διακόψεις θα σου λέγανε, μεγάλε έχεις συμβόλαιο και αν το σπάσεις πληρώνεις ποινή. Τώρα γι αυτούς δε μετράει το συμβόλαιο;

τι καραγκιοζιλίκια είναι αυτά.

Υ.Γ τζάμπα η τιμή που έκλεισες πάντως. σα να σου έκαναν δώρο την τηλεόραση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 31
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

47 λεπτά πριν, user63040 είπε

Λέει ότι ο δικός μου αποκωδικοποιητής δεν έχει να γυρίζει 24ώρες μέχρι 1εβδομαδα να βλέπεις κανάλια. Δεν συνδέεις το κινητό tablet να βλέπεις vodafonetv (ψέμα καθώς έχω κωδικούς να βλέπω εδώ και μήνες) και το λογισμικό του είναι παλιό (ψέμα καθώς έχει την δυνατότητα να κάνει αναβάθμιση) και ρούτερ καθώς δεν υποστηρίζει το το καινούργιο αποκωδικοποιητή. Πόσα άλλα ρουτερ θα έχω. Έχω 4 της hol και 2 της vodafone

Από ποιο νούμερο σε καλεσανε ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
53 λεπτά πριν, user63040 είπε

Λέει ότι ο δικός μου αποκωδικοποιητής δεν έχει να γυρίζει 24ώρες μέχρι 1εβδομαδα να βλέπεις κανάλια. Δεν συνδέεις το κινητό tablet να βλέπεις vodafonetv (ψέμα καθώς έχω κωδικούς να βλέπω εδώ και μήνες) και το λογισμικό του είναι παλιό (ψέμα καθώς έχει την δυνατότητα να κάνει αναβάθμιση) και ρούτερ καθώς δεν υποστηρίζει το το καινούργιο αποκωδικοποιητή. Πόσα άλλα ρουτερ θα έχω. Έχω 4 της hol και 2 της vodafone

Απλά μάλλον έχεις κουτάκι της hol, πλέον δεν θέλουν να το υποστηρίζουν οπότε σου λέει θα του πω ότι πρέπει να το αλλάξω με το δικό μου που θα γράφει και Vodafone επάνω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Inuyasha είπε

Απλά μάλλον έχεις κουτάκι της hol, πλέον δεν θέλουν να το υποστηρίζουν οπότε σου λέει θα του πω ότι πρέπει να το αλλάξω με το δικό μου που θα γράφει και Vod8afone επάνω

Πρίν ένα χρόνο έβαλα vodafone tv.

Στην εξυπηρέτηση πελατών μου είπαν ότι μπορώ να σταματήσω να έχω vodafone tv χωρίς χρέωση (δεν μπορώ να φύγω απο την vodafone χωρίς πρόστιμο) αλλάζω πρόγραμμα αφού η προσφορά που δικαιόμουν ήταν και για το vodafonetv και θα πάω στα 23 με την έκπτωση του ebill στα 22 και θα έχω ίντερνετ και σταθερό (απεριόριστα σταθερά + 300' κινητά) και θα είμαι ελεύθερος τον Μάρτιο του 20

1 ώρα πριν, Γιαούρτι είπε

Δε μπορώ να καταλάβω με ποια λογική ενώ έχεις συμβόλαιο, σου ζητάνε αύξηση. Ας περιμένουν να ληξει το συμβόλαιο και ας ζητήσουν ό,τι αύξηση θέλουν.

Αν δηλαδή εσύ πήγαινες και ζητούσες μείωση ή να διακόψεις θα σου λέγανε, μεγάλε έχεις συμβόλαιο και αν το σπάσεις πληρώνεις ποινή. Τώρα γι αυτούς δε μετράει το συμβόλαιο;

τι καραγκιοζιλίκια είναι αυτά.

Υ.Γ τζάμπα η τιμή που έκλεισες πάντως. σα να σου έκαναν δώρο την τηλεόραση

Έγω θα συνεχίσω να είμαι πελάτης γιατί:

1. Η wind δεν είναι διαθέσιμη

2. H nova δεν αξίζει σε ιντερνετ καθώς στην ίδια πολυκατοικία μένει η αδελφή μου που έχει και σέρνεται

 

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
1 ώρα πριν, user63040 είπε

Πρίν ένα χρόνο έβαλα vodafone tv.

Στην εξυπηρέτηση πελατών μου είπαν ότι μπορώ να σταματήσω να έχω vodafone tv χωρίς χρέωση (δεν μπορώ να φύγω απο την vodafone χωρίς πρόστιμο) αλλάζω πρόγραμμα αφού η προσφορά που δικαιόμουν ήταν και για το vodafonetv και θα πάω στα 23 με την έκπτωση του ebill στα 22 και θα έχω ίντερνετ και σταθερό (απεριόριστα σταθερά + 300' κινητά) και θα είμαι ελεύθερος τον Μάρτιο του 20

Έγω θα συνεχίσω να είμαι πελάτης γιατί:

1. Η wind δεν είναι διαθέσιμη

2. H nova δεν αξίζει σε ιντερνετ καθώς στην ίδια πολυκατοικία μένει η αδελφή μου που έχει και σέρνεται

Να πεις της αδερφής σου να κοιτάξει την καλωδίωση του σπιτιού της

εκτός αν το σέρνετε το εννοεί ότι βλέπουμε 3 κινητά, 2 λαπτοπ youtube/Netflix και ο 3ος υπολογιστής δεν ανοίγει ούτε Google

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Inuyasha είπε

Να πεις της αδερφής σου να κοιτάξει την καλωδίωση του σπιτιού της

εκτός αν το σέρνετε το εννοεί ότι βλέπουμε 3 κινητά, 2 λαπτοπ youtube/Netflix και ο 3ος υπολογιστής δεν ανοίγει ούτε Google

Έχει έρθει τεχνικός έχει κοιτάξει την καλωδίωση δεν βρήκε πρόβλημα. Η αδελφή μου έχει 1λαπτοπ και 1 κινητό και πιάνει 5mbps. Εγώ πιάνω 22mbps και μας χωρίζει η μεσοτοιχία!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
2 ώρες πριν, user63040 είπε

Έχει έρθει τεχνικός έχει κοιτάξει την καλωδίωση δεν βρήκε πρόβλημα. Η αδελφή μου έχει 1λαπτοπ και 1 κινητό και πιάνει 5mbps. Εγώ πιάνω 22mbps και μας χωρίζει η μεσοτοιχία!!!

Ο τεχνικος δηλαδη μετρησε 5 Mbps και στην εισοδο της οικοδομης? αν οχι κατι δεν σου ειπαν καλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
14 λεπτά πριν, Inuyasha είπε

Ο τεχνικος δηλαδη μετρησε 5 Mbps και στην εισοδο της οικοδομης? αν οχι κατι δεν σου ειπαν καλα

Εγώ και η αδελφή μου μένουμε στην ίδια πολυκατοικία αλλά ενοικιάζουμε άλλα διαμερίσματα. Εμένα είχαν έρθει τεχνικοί λίγο μετά απο την μεταφορά της γραμμής μου και μέτρησαν ακριβως 24 στην είσοδο 22 στο σπίτι και στο σπίτι της αδελγφης μου τώρα δεν ξέρω τι ακριβώς έπιανε στην είσοδο αλλά στο σπίτι 5 πιάνει.

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, user63040 είπε

Εγώ και η αδελφή μου μένουμε στην ίδια πολυκατοικία αλλά ενοικιάζουμε άλλα διαμερίσματα. Εμένα είχαν έρθει τεχνικοί λίγο μετά απο την μεταφορά της γραμμής μου και μέτρησαν ακριβως 24 στην είσοδο 22 στο σπίτι και τώρα δεν ξέρω τι ακριβώς έπιανε στην είσοδο αλλά στο σπίτι 5 πιάνει.

Ξεκάθαρα τεχνικό πρόβλημα μέσα στην πολυκατοικία σας. Ξανακαλέστε να έρθει διαφορετικός τεχνικός για να εξακριβωθεί τι φταίει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, user63040 είπε

Εγώ και η αδελφή μου μένουμε στην ίδια πολυκατοικία αλλά ενοικιάζουμε άλλα διαμερίσματα. Εμένα είχαν έρθει τεχνικοί λίγο μετά απο την μεταφορά της γραμμής μου και μέτρησαν ακριβως 24 στην είσοδο 22 στο σπίτι και στο σπίτι της αδελγφης μου τώρα δεν ξέρω τι ακριβώς έπιανε στην είσοδο αλλά στο σπίτι 5 πιάνει.

Για τόσο μεγάλη διαφορά ξανά δηλώστε βλάβη αντε όχι 22 αλλά 18 θα το σου έλεγα διαφορετικές ρυθμίσεις κτλ αλλά 5 κάτι πάει πολύ στραβά

και για να μιλάς για 24 (αν μιλάμε για adsl) τότε μένεις σχεδόν πάνω από το ΑΚ

Επεξ/σία από Inuyasha
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

51 λεπτά πριν, Inuyasha είπε

Για τόσο μεγάλη διαφορά ξανά δηλώστε βλάβη αντε όχι 22 αλλά 18 θα το σου έλεγα διαφορετικές ρυθμίσεις κτλ αλλά 5 κάτι πάει πολύ στραβά

και για να μιλάς για 24 (αν μιλάμε για adsl) τότε μένεις σχεδόν πάνω από το ΑΚ

adsl έχει η περιοχή. Αυτό είναι θέμα της αδελφής μου και αν τις πω κάτι τσαντίζεται άρα δεν ασχολούμαι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
35 λεπτά πριν, user63040 είπε

adsl έχει η περιοχή. Αυτό είναι θέμα της αδελφής μου και αν τις πω κάτι τσαντίζεται άρα δεν ασχολούμαι!

Άρα επειδή τσατίζεται η αδελφή σου και δεν θέλει να δηλώσει βλάβη δεν φτάνει η nova και κάθε nova

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

55 λεπτά πριν, user63040 είπε

adsl έχει η περιοχή. Αυτό είναι θέμα της αδελφής μου και αν τις πω κάτι τσαντίζεται άρα δεν ασχολούμαι!

 

για να εχεις 24 στη ρεγκλετα χωρις vdsl στην περιοχη πρεπει να εισαι, χωρις υπερβολη, μεσοτοιχια με το Αστικο Κεντρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To συμβόλαιο που λήγει το Μάρτιο του 20, περιλαμβάνει και vodafone tv; Ή η vodafone tv λήγει στα κοντινά;

Αν και τα δύο λήγουν το 20, δε σε κουνάει κανείς. Αν πάλι η vodafone tv λήγει τώρα, έχουν κάθε δικαίωμα να ανεβάσουν την τιμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...