Προς το περιεχόμενο

Αγορά Tablet


Timoroc_

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ψάχνω ένα τάμπλετ για σερφάρισμα, ταινίες και κυρίως σημειώσεις. Είμαι ανάμεσα στο iPad 2018 και το S5e. Θα αναγκαστώ να αγοράσω γραφίδα αφού κανένα δεν διαθέτει out of the box. Το iPad με προβληματίζει διότι έχει μικρότερη οθόνη, δεν δέχεται κάρτα μνήμης και είναι σχεδόν 2 ετών αλλά έχω ακούσει ότι για εργασίες τα iPad είναι μονόδρομος. Εσεις τι θα μου προτείνατε; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω να προτείνω αφού δεν έχω χρησιμοποιήσει ποτέ ipad. Απλώς να αναφέρω ότι το Ipad έχει αναλογία οθόνης 4:3 ενώ το samsung 16:10.

Άρα η διαφορά στο μέγεθος οθόνης είναι μικρότερη απ' ότι αν και το ipad είχε αναλογία 16:10.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, Timoroc_ είπε

Ψάχνω ένα τάμπλετ για σερφάρισμα, ταινίες και κυρίως σημειώσεις. Είμαι ανάμεσα στο iPad 2018 και το S5e. Θα αναγκαστώ να αγοράσω γραφίδα αφού κανένα δεν διαθέτει out of the box. Το iPad με προβληματίζει διότι έχει μικρότερη οθόνη, δεν δέχεται κάρτα μνήμης και είναι σχεδόν 2 ετών αλλά έχω ακούσει ότι για εργασίες τα iPad είναι μονόδρομος. Εσεις τι θα μου προτείνατε; 

Η απάντηση σου είναι εδώ 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θέλει γραφίδα κ θεωρείται αγορά της δεδομένη, το S5e θα τον καλύψει;; Γτ δεν υποστηρίζει γραφίδα για να την αγοράσεις απλά χωριστά. Μπορείς βέβαια να πάρεις από τις generic γραφίδες, αλλά θα κάνουν τόσο καλή δουλειά αν λέμε πως οι σημειώσεις είναι βασικό ζητούμενο; Δεν είναι καλύτερα σε αυτήν την περίπτωση το S4, φυσικά αν βγαίνει ο φίλος οικονομικά μιας κ είναι ακριβότερο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...