Προς το περιεχόμενο

Microsoft Office Home and Student 2019- 2016 -59.95E- και 29.95


avacan23

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Απόδειξη ή τιμολόγιο σου στείλανε;

Αν όχι είναι από τις κλασικές άδειες που μεταπουλούν και ανά πάσα ώρα και στιγμή μπορεί να μπλοκαριστεί.

Και φυσικά το λογισμικό είναι τόσο παράνομο όσο και να το κατέβαζες σπασμένο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 68
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, mikegad είπε

Απόδειξη ή τιμολόγιο σου στείλανε;

Αν όχι είναι από τις κλασικές άδειες που μεταπουλούν και ανά πάσα ώρα και στιγμή μπορεί να μπλοκαριστεί.

Και φυσικά το λογισμικό είναι τόσο παράνομο όσο και να το κατέβαζες σπασμένο.

Απόδειξη ή τιμολόγιο έχει.

Να μπλοκαριστεί, παίρνεις άλλο.

Παράνομο δεν είναι.

Λέγοντας, όμως όλα τα παραπάνω, να πούμε πως συνήθως όλες οι άδειες που πουλιούνται είναι από κλεμμένες πιστωτικές, από ιδρύματα που της αγόρασαν και δεν τις χρησιμοποιούν πια κλπ. Γενικά είναι συνήθως (99%) προϊόντα παρανομίας. Καλύτερα η λύση της ενοικίασης από ηθικής πλευράς τουλάχιστον. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, fytotech είπε

Παράνομο δεν είναι.

 

14 λεπτά πριν, fytotech είπε

Γενικά είναι συνήθως (99%) προϊόντα παρανομίας

τελικά αποφάσισε, είναι η δεν είναι παράνομο

Επίσης αν έχεις κάποιο τιμολόγιο που να αναφέρει καθαρά το προιόν αγοράς "π.χ. Office 2019 professional plus" ,το κλειδί του, αριθμό vat και τα λοιπά στοιχεία της επιχείρησης με κόστος 1 ευρώ θα ήθελα πολύ να το δω.

Στείλε μου και link να αγοράσω άμεσα....και δεν κάνω πλάκα

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, mikegad είπε

Απόδειξη ή τιμολόγιο σου στείλανε;

Αν όχι είναι από τις κλασικές άδειες που μεταπουλούν και ανά πάσα ώρα και στιγμή μπορεί να μπλοκαριστεί.

Και φυσικά το λογισμικό είναι τόσο παράνομο όσο και να το κατέβαζες σπασμένο.

 

19 λεπτά πριν, fytotech είπε

Απόδειξη ή τιμολόγιο έχει.

Να μπλοκαριστεί, παίρνεις άλλο.

Παράνομο δεν είναι.

Λέγοντας, όμως όλα τα παραπάνω, να πούμε πως συνήθως όλες οι άδειες που πουλιούνται είναι από κλεμμένες πιστωτικές, από ιδρύματα που της αγόρασαν και δεν τις χρησιμοποιούν πια κλπ. Γενικά είναι συνήθως (99%) προϊόντα παρανομίας. Καλύτερα η λύση της ενοικίασης από ηθικής πλευράς τουλάχιστον. 

Οι αδειες ειναι απο μηχανηματα που εχουν ηδη αδειες πχ windows ή Office ,αγοραζουν τα μηχανηματα για ανακυλωση ή για Parts και μετα πουλανε τις αδειες.Ειχα αγορασει και παλαιοτερα απο ebay αδεια για office 2016 και δουλευε κανονικα μεχρι που εκανα ενα φορματ και εχασα τον κωδικο ,γι αυτο πηρα για office 2019.

Τωρα για 1.78ε  απο κατι ψιλα που ειχα στο paypal δεν με νοιαζει και παρα παλυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, mikegad είπε

τελικά αποφάσισε, είναι η δεν είναι παράνομο

Επίσης αν έχεις κάποιο τιμολόγιο που να αναφέρει καθαρά το προιόν αγοράς "π.χ. Office 2019 professional plus" ,το κλειδί του, αριθμό vat και τα λοιπά στοιχεία της επιχείρησης με κόστος 1 ευρώ θα ήθελα πολύ να το δω.

Στείλε μου και link να αγοράσω άμεσα....και δεν κάνω πλάκα

Ξέρω ακριβώς τι έγραψα.

Άλλο προϊόν παρανομίας κι άλλο παράνομο.

Αν πάω και κλέψω ένα πεπόνι και μετά στο πουλήσω στο μανάβικό μου, με αποδείξεις κλπ εσύ δεν έχεις κάτι παράνομο. Χοντρά χοντρά, αυτό γίνεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ωραία εγώ που το θέλω λοιπόν για pc επιχείρησης μου λες πως δεν θα είμαι παράνομος σε πιθανό έλεγχο;

Αυτές τις αποδείξεις-τιμολόγια που κόβουν δεν τις έχω δει ακόμα.

Αν θες στείλε μου το Link από που αγόρασες και σου έκοψαν νόμιμο παραστατικό

 

 

Επεξ/σία από mikegad
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Salvation81 είπε

4 Σελιδες θεμα και απο αυτες μετα βιας η 1 εχει να κανει με το Office, nice.....

βασικά τα περισσότερα έχουν άμεση σχέση

αν ο πωλητής πουλάει νόμιμη άδεια που θα κατοχυρωθεί στο όνομα σου είναι προσφορά. Και πολύ καλή μάλιστα 

αν είναι από τα γνωστά κλειδιά, πάρε από το ebay με 1-2 ευρώ. Το ίδιο πράγμα είναι σε πολύ καλύτερη τιμή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαντάζομαι ξέρετε ότι, τουλάχιστον σε επαγγελματικό και εκπαιδευτικό περιβάλλον, αν σκάσει έλεγχος και δεν βρουν τιμολόγιο για Windows και Office μετά πέφτει κλάμα...

Σε πολύ γνωστό πανεπιστήμιο του εξωτερικού, για να συνδεθούμε στο δίκτυο του, υπογράφουμε δήλωση ότι το λογισμικό έχει αποκτηθεί νόμιμα και δεν έχει τροποποιηθεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
26 λεπτά πριν, BritGreek είπε

Φαντάζομαι ξέρετε ότι, τουλάχιστον σε επαγγελματικό και εκπαιδευτικό περιβάλλον, αν σκάσει έλεγχος και δεν βρουν τιμολόγιο για Windows και Office μετά πέφτει κλάμα...

Σε πολύ γνωστό πανεπιστήμιο του εξωτερικού, για να συνδεθούμε στο δίκτυο του, υπογράφουμε δήλωση ότι το λογισμικό έχει αποκτηθεί νόμιμα και δεν έχει τροποποιηθεί.

Τι ξέρεις εσύ... Εδώ ακούσαμε ότι φοιτητές, καθηγητές, διδακτορικοί τσιμπάνε ένα office από ebay και καθάρισαν... Γι'αυτό εντώ Ελλάντα και δεν μας αξίζει κάτι καλύτερο... Μιλάμε τα πανεπιστήμια στα εργαστήρια που έχουν ανοιχτά για φοιτητές δεν έχουν μέσα αυθεντικά office αλλά η λύση είναι οι κωδικοί από αμφιβόλου νομιμότητας μαγαζιά... Έλα που τα ξέρεις όλα εσύ! 😉

Επεξ/σία από dimoskoutr
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 12/8/2019 στις 1:10 ΜΜ, ilias78 είπε

Το συγκεκριμένο office της προσφοράς, είναι νόμιμο για επιχείρηση? 

Φυσικά, όπως κάθε έκδοση του Office. Μπορείς να ρωτήσεις την ίδια την Microsoft, όπως έκανα εγώ, αλλά και να διαβάσεις την άδεια χρήσης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το συγκεκριμένο είναι Home and student. Δεν νομίζω πως είναι για επιχείρηση.

"Τo Microsoft Office Home and Student 2016 είναι κατάλληλο για οικιακούς χρήστες σε έναν υπολογιστή στο σπίτι."

Χρόνια πολλά σε όλους.

Επεξ/σία από melaslog
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://www.hrkgame.com/en/games/product/microsoft-office-2019-home-and-student

Στις 12/8/2019 στις 11:10 ΜΜ, ilias78 είπε

Το συγκεκριμένο office της προσφοράς, είναι νόμιμο για επιχείρηση? 

https://www.hrkgame.com/en/games/product/microsoft-office-2019-professional-plus, νομιμότατο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...