Προς το περιεχόμενο

[γυαλια ηλιου] Hawkers στα 19 ευρω κ δωρεαν αποστολη


buuren

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 175
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, lionheart75 είπε

Άλλαξαν την μέθοδο αποστολής τους στις απλές αποστολές. 

Δεν είμαστε χτεσινοί με τα hawkers και τα παραμάγαζά τους.

Το ότι εσένα δεν σε χαλάει δεν σημαίνει ότι δεν χαλάει τους υπόλοιπους.

Γιαυτό χαλάρωσε... ;) 

Σε χαλαει δεν σε χαλαει η αληθεια ειναι οτι επελεξες δωρεαν αποστολη οποτε δεν μπορεις να εχεις απαιτησεις σε ταχυτητα και tracking. Ετσι ειναι. Δικαιωμα του να στο στειλει και με γαιδουρι αφου δεν σου υποσχεθηκε κατι αλλο. Το τι εκανε αλλες φορες ειναι ασχετο. Απορω που σας φαινεται και περιεργο κατι τετοιο. Οι ανθρωποι απολυτως λογικα μαζεψαν πρωτα μισο κοντεινερ παραγγελιες και το εστειλαν απο Κινα στην Γερμανια. Απο εκει το μοιρασαν στο απλο ταχυδρομειο στον καθε ενα μας. Και εσυ το ιδιο θα εκανες στην θεση τους για τις δωρεαν παραγγελιες με εκπτωση 50%. 

Επεξ/σία από SeNNinhA
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, SeNNinhA είπε

Σε χαλαει δεν σε χαλαει η αληθεια ειναι οτι επελεξες δωρεαν αποστολη οποτε δεν μπορεις να εχεις απαιτησεις σε ταχυτητα και tracking. Ετσι ειναι. Δικαιωμα του να στο στειλει και με γαιδουρι αφου δεν σου υποσχεθηκε κατι αλλο. Το τι εκανε αλλες φορες ειναι ασχετο. Απορω που σας φαινεται και περιεργο κατι τετοιο. Οι ανθρωποι απολυτως λογικα μαζεψαν πρωτα μισο κοντεινερ παραγγελιες και το εστειλαν απο Κινα στην Γερμανια. Απο εκει το μοιρασαν στο απλο ταχυδρομειο στον καθε ενα μας. Και εσυ το ιδιο θα εκανες στην θεση τους για τις δωρεαν παραγγελιες με εκπτωση 50%.

Πρώτον εμένα δεν με πειράζει να αργήσουν αλλά να το ξέρω και να μην ψάχνω το πακέτο , δεύτερον σε κάποιους με την ίδια παραγγελία ήρθε μέσα σε 3 μέρες, αυτοί δωρεάν μεταφορικά δεν είχαν?...... και τρίτον για Κίνα που λέτε εμένα το τρακινκ για dhl μου ηρθε από ισπανική εταιρεία μεταφορών http://www.zeleris.com/. .....μην γράφετε σαν εκπρόσωποι εταιρειών , εκτός και αν είστε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έδωσα παραγγελία στις 16/8 και παρέλαβα σήμερα.Περίμενα να δω κάποια άλλη μεταφορική μιας και είμαι επαρχία αλλά ήρθαν με dhl ,όπως δηλαδή και παλαιότερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

@Votritis   σου χαριζουνε γαιδαρο και τον κοιτας στα δοντια φιλε.

3 ώρες πριν, Xacti είπε

Πως είστε σίγουροι ότι ούτε αυτά έρχονται από Κίνα? βγάζουν ένα π.χ Γερμανικό tracking number και μόλις φτάσουν τα γυαλιά Γερμανία το κολλάνε πάνω και συνεχίζει από κει κανονικά. Αν έχει tracking, αν δεν έχει και κάνει πάνω από 2 βδομάδες τότε μάλλον σίγουρα έρχονται από Κίνα.

Πολυ πιθανον,ειδικα αν σκεφτεις οτι για καμια βδομαδα δεν εμφανιζει καμια πληροφορια το tracking.

 

Επεξ/σία από talibanakos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Votritis είπε

δεύτερον σε κάποιους με την ίδια παραγγελία ήρθε μέσα σε 3 μέρες

μπορεί να υπήρχαν ήδη στις αποθήκες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

02/09/2019 09:00
In Transit
The shipment has arrived at the parcel center
Παραγγελια 16/08, ισως να ερθουν αυριο Καλαματα,αντε να ερθουν να τα δουμε!
Δεν εχω αγορασει ξανα Hawkers,εχω περιεργεια να δω την ποιοτητα τους.
Ελπιζω μονο να μου πηγαινουν!!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, lionheart75 είπε

Άλλαξαν την μέθοδο αποστολής τους στις απλές αποστολές. 

Δεν είμαστε χτεσινοί με τα hawkers και τα παραμάγαζά τους.

Το ότι εσένα δεν σε χαλάει δεν σημαίνει ότι δεν χαλάει τους υπόλοιπους.

Γιαυτό χαλάρωσε... ;) 

Κάποτε με DHL μου ήρθαν σε 3 μέρες, τωρα πάλι με DHL μου ηρθαν σε 15 μέρες. Από τη στιγμή που ΔΕΝ ΔΕΣΜΕΥΟΝΤΑΙ για το χρόνο παράδοσης με ποιο δικαίωμα ζητάς τα ρέστα??? Είμαστε αστείοι εμείς οι" Έλληνες"... μέχρι να αρχίσουμε να ψηφίζουμε, εκεί τελειώνει και το χιούμορ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, beamex είπε

Κάποτε με DHL μου ήρθαν σε 3 μέρες, τωρα πάλι με DHL μου ηρθαν σε 15 μέρες. Από τη στιγμή που ΔΕΝ ΔΕΣΜΕΥΟΝΤΑΙ για το χρόνο παράδοσης με ποιο δικαίωμα ζητάς τα ρέστα??? Είμαστε αστείοι εμείς οι" Έλληνες"... μέχρι να αρχίσουμε να ψηφίζουμε, εκεί τελειώνει και το χιούμορ...

Όταν κάποιοι με την ίδια προσφορά παρέλαβαν σε 3 ημέρες, είναι αστεία η συζήτηση. 

Εξάλλου έχουν υπερβεί το όριο των 9 εργάσιμων, που δίνουν στο site. Μιλάμε για αποστολή απο Ευρώπη και όχι από Κινα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδια.κ εγω εχω παραγγείλει αρκετες φο´ρες κ κανένα παράπονο....απλα αρχες αυγούστου εκανα τη τελευταια παραγγελια με τα 1 συν 1.πηραμε 4 γυαλια,ηρθαν Αθήνα σε 3 ημέρες αλλά μου ήρθε ενα ζευγάρι γυαλιά λιγότερο!!!¨Εχω στείλει απο τότε 3 μειλ μέσω του αυτοματοποιημένου του μηχανισμού κ δεν έχω πάρει απαντηση....Εννοείται έχω δει κστα ανεπιθύμητα....Καλησπέρα παιδια.κ εγω εχω παραγγείλει αρκετες φο´ρες κ κανένα παράπονο....απλα αρχες αυγούστου εκανα τη τελευταια παραγγελια με τα 1 συν 1.πηραμε 4 γυαλια,ηρθαν Αθήνα σε 3 ημέρες αλλά μου ήρθε ενα ζευγάρι γυαλιά λιγότερο!!!¨Εχω στείλει απο τότε 3 μειλ μέσω του αυτοματοποιημένου του μηχανισμού κ δεν έχω πάρει απαντηση....Εννοείται έχω δει κστα ανεπιθύμητα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, christakos07 είπε

Όταν κάποιοι με την ίδια προσφορά παρέλαβαν σε 3 ημέρες, είναι αστεία η συζήτηση. 

Εξάλλου έχουν υπερβεί το όριο των 9 εργάσιμων, που δίνουν στο site. Μιλάμε για αποστολή απο Ευρώπη και όχι από Κινα.

λογικο ειναι.....αν εχουν στοκ σε ευρωπαικη αποθηκη θα ερθει γρηγοροτερα αν δεν εχουν και περιμενουν να τους τα στειλουν θα ερθουν αργοτερα.....και γω εχω παραλαβει σε 5 αλλα και 20 μερες....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, thomasko7 είπε

Καλησπέρα παιδια.κ εγω εχω παραγγείλει αρκετες φο´ρες κ κανένα παράπονο....απλα αρχες αυγούστου εκανα τη τελευταια παραγγελια με τα 1 συν 1.πηραμε 4 γυαλια,ηρθαν Αθήνα σε 3 ημέρες αλλά μου ήρθε ενα ζευγάρι γυαλιά λιγότερο!!!¨Εχω στείλει απο τότε 3 μειλ μέσω του αυτοματοποιημένου του μηχανισμού κ δεν έχω πάρει απαντηση....Εννοείται έχω δει κστα ανεπιθύμητα....Καλησπέρα παιδια.κ εγω εχω παραγγείλει αρκετες φο´ρες κ κανένα παράπονο....απλα αρχες αυγούστου εκανα τη τελευταια παραγγελια με τα 1 συν 1.πηραμε 4 γυαλια,ηρθαν Αθήνα σε 3 ημέρες αλλά μου ήρθε ενα ζευγάρι γυαλιά λιγότερο!!!¨Εχω στείλει απο τότε 3 μειλ μέσω του αυτοματοποιημένου του μηχανισμού κ δεν έχω πάρει απαντηση....Εννοείται έχω δει κστα ανεπιθύμητα....

Facebook, twitter και γενικά σε κάποιο δημόσιο μέσο. Θα αναγκαστούν να σου απαντήσουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To έγραψα και παραπάνω δεν είναι το θέμα αν έρθει σε 5 η σε 15 μέρες αλλά να το ξέρουμε η να έχουμε μια ενημέρωση από το τρακινκ ,εγώ που είμαι Κρητη αν δεν έρθει το δέμα τις μέρες που το περιμένω μπορεί να έχει θέμα , τις προάλλες περίμενα δέμα και μετά από μερικές μέρες ανακάλυψα ότι είχε ξεχαστεί σε γειτονική πόλη και αν δεν το έψαχνα εγώ ακόμα θα περίμενα , δεν είναι όλη η Ελλάδα , Αθήνα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

!

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Να φάω κι άλλη αναστολή λογαριασμού;Χαζός είμαι;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...