Προς το περιεχόμενο

[γυαλια ηλιου] Hawkers στα 19 ευρω κ δωρεαν αποστολη


buuren

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ετσι για το καλό, μπας και ηρεμήσετε λίγο, σήμερα ήρθαν τα δικά μου με DHL με παραγγελία 14/8. Ούτε καν ασχολήθηκα με το tracking number, δεν έχω χάσει ποτέ κάτι από Hawkers και ήμουν σίγουρος ότι δεν θα έχανα ούτε τώρα. Η υπομονή είναι αρετή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 175
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Να ευχαριστήσω κι εγώ τον ts και να ενημερώσω ότι και τα δικά μου (2 ζευγάρια) είχαν έρθει από Παρασκευή αλλά τα παρέλαβα σήμερα από speedex, περιοχή Θεσσαλονίκη. Παραγγελία 16/08.

Σε προηγούμενες παραγγελίες όντως ήταν ταχύτατοι ενώ τώρα άργησαν αρκετά (μάλλον εξαιτίας της αλλαγής στον τρόπο αποστολής - πρώτα μέσω Γερμανίας).. πάντως πάντα ερχονται, οπότε λίγο υπομονή, λογικά μέσα στη βδομάδα θα παραλάβετε ολοι

Επεξ/σία από swtos_chem
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και από μένα ισχύει το ίδιο ήρθαν Παρασκευή αλλά παρέλαβα χθες! 

Απλα εξαιρετικά.. 

Ζητω συγνώμη στην Persol που προσωπικά δεν θα ξανά κανω κατάθεση για τα προϊόντα της... 😂😂😂😂

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, aleks123 είπε

ισχύει ακόμα η προσφορά?

η συγκεκριμένη όχι, τώρα τρέχει μια άλλη 1+ 1 σε συγκεκριμένα μοντέλα χωρίς δωρεάν μεταφορικά.

Γενικά παίζουν συνέχεια προσφορές και αν κάποιος θέλει και έχει το νου του θα τα πάρει τόσο φτηνά σύντομα πάλι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, ekkli είπε

η συγκεκριμένη όχι, τώρα τρέχει μια άλλη 1+ 1 σε συγκεκριμένα μοντέλα χωρίς δωρεάν μεταφορικά.

Γενικά παίζουν συνέχεια προσφορές και αν κάποιος θέλει και έχει το νου του θα τα πάρει τόσο φτηνά σύντομα πάλι.

και τωρα δωρεαν μεταφορικά πρεπει να εχει και ισχύει  και ο κωδικός  HB2019 νομίζω - 10% 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρέλαβα και εγω σημερα,  review ......  EMERALD ONE https://www.hawkersco.com/products/gafas-de-sol-carbon-black-emerald-one φαινεται το πλαστικό που εχουν θα σπάσει σύντομα  τα πλάσαρα στον αδερφό 

τα DARK LACMA https://www.hawkersco.com/products/gafas-de-sol-black-silver-dark-lacma σίγουρα καλύτερη κατασκευή φαίνονται παρομοια τα  DARK LAX  https://www.hawkersco.com/products/gafas-de-sol-black-dark-lax που εχει τωρα σε προσφορά αν κάποιος ενδιαφέρεται 

 εχει και καποια POLARIZED  45Ε με δωρεάν μεταφορικά  γενικα αξίζουν  σε αυτη την τιμη ?

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, Votritis είπε

και τωρα δωρεαν μεταφορικά πρεπει να εχει και ισχύει  και ο κωδικός  HB2019 νομίζω - 10% 

Παιδια μολις το τσεκαρα ισχυει ο κωδικος κ τα δωρεαν μεταφορικα στα 1+1 δωρο.

Καλη φαση και παλι φαινεται.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά υπάρχει κανένας μόνο απο Αθήνα που να ενδιαφέρεται να παρουμε μαζί ωστε να πληρώσουμε μισά μισα και να μας βγει ετσι το γυαλί στα 15€.

Αν ναι ας στειλει PM.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δωρεαν μεταφορικα. με 27 ευρώ παιρνεις 2 ζευγαρια. νομιζω αξιζει. 

 

 

Shopping cart
Product image Description Quantity Price
Gafas de sol negras con montura acabado brillante
1
*Additional discounts and promotions are not applicable to this product.Diamond Black · Dark One
  •  PROMO_DISCOUNT (-29.99)
1 29.99
Free
Gafas de sol verdes
1
*Additional discounts and promotions are not applicable to this product.Carbon Black · Emerald One 1 29.99
Scroll for more items 
Cost summary
Description Price
Total

27.00

Subtotal 29.99
Discount  HBNL7NT9 - 2.992.99 off total order price
Shipping Free
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...