Προς το περιεχόμενο

Apple Music


korresop2

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα. Για να κανω εγγραφη με το φοιτητικο προγραμμα στο apple music μου ζηταει πανεπηστιμιακο email. Πραγμα το οποιο δεν εχω. Ενω ειμαι στην σχολη μου κανονικα αλλα δεν εχω ειδικο εμαιλ. Εβαλα το ιδιο εμαιλ που εχω βαλει στην σχολη αλλα λεει μη εγκυρο. Ξερει κανεις τι παιζει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, korresop2 είπε

Καλησπερα. Για να κανω εγγραφη με το φοιτητικο προγραμμα στο apple music μου ζηταει πανεπηστιμιακο email. Πραγμα το οποιο δεν εχω. Ενω ειμαι στην σχολη μου κανονικα αλλα δεν εχω ειδικο εμαιλ. Εβαλα το ιδιο εμαιλ που εχω βαλει στην σχολη αλλα λεει μη εγκυρο. Ξερει κανεις τι παιζει;

Ναι ζήτησε στην σχολή σου να σου ανοίξουν ενα "ειδικό" email.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 hours ago, korresop2 said:

Καλησπερα. Για να κανω εγγραφη με το φοιτητικο προγραμμα στο apple music μου ζηταει πανεπηστιμιακο email. Πραγμα το οποιο δεν εχω. Ενω ειμαι στην σχολη μου κανονικα αλλα δεν εχω ειδικο εμαιλ. Εβαλα το ιδιο εμαιλ που εχω βαλει στην σχολη αλλα λεει μη εγκυρο. Ξερει κανεις τι παιζει;

Σε ποια σχολή είσαι και δεν έχεις πανεπιστημιακό email;

Αν είσαι σε δημόσιο πανεπιστήμιο συνήθως αυτό είναι της μορφής αριθμός_μητρωου@ονομα_σχολης.gr .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 hours ago, korresop2 said:

Καλησπερα. Για να κανω εγγραφη με το φοιτητικο προγραμμα στο apple music μου ζηταει πανεπηστιμιακο email. Πραγμα το οποιο δεν εχω. Ενω ειμαι στην σχολη μου κανονικα αλλα δεν εχω ειδικο εμαιλ. Εβαλα το ιδιο εμαιλ που εχω βαλει στην σχολη αλλα λεει μη εγκυρο. Ξερει κανεις τι παιζει;

έχω ακριβώς το ίδιο θέμα....θεωρητικά μας είπαν πως έχουμε ακαδημαικό mail, αλλά όσες φορές προσπάθησα να κάνω log in έβγαζε error. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, giorgos4ever είπε

Το e-class θέλει παιδιά 😉

το username του eclass δεν είναι email και to email που δινουμε στο eclass δεν είναι κατ'ανάγκη πανεπιστημιακό.

για το εκπα απο εδω φτιαχνεις email http://www.noc.uoa.gr/to-kleidi.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
14 ώρες πριν, lactate είπε

το username του eclass δεν είναι email και to email που δινουμε στο eclass δεν είναι κατ'ανάγκη πανεπιστημιακό.

για το εκπα απο εδω φτιαχνεις email http://www.noc.uoa.gr/to-kleidi.html

Συμπληρώνεις την σχολή σου στην σχετική φόρμα και σε πετάει να κάνεις login με το ακαδημαϊκό σου mail. Εαν δεν έχεις (τα περισσότερα ΤΕΙ αν δεν κάνω λάθος δεν δίνουν), κάνεις log in με τα στοιχεία του e-class και δουλεύει κανονικά.

Επεξ/σία από giorgos4ever
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

54 λεπτά πριν, giorgos4ever είπε

Συμπληρώνεις την σχολή σου στην σχετική φόρμα και σε πετάει να κάνεις login με το πανεπιστημιακό σου mail. Εαν δεν έχεις (τα περισσότερα ΤΕΙ αν δεν κάνω λάθος δεν έχουν), κάνεις log in με τα στοιχεία του e-class και δουλεύει κανονικά.

το spotify παντως δεν μου το κανε ετσι (το οποιο ακουγεται πολυ βολικο ομως)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, lactate είπε

το spotify παντως δεν μου το κανε ετσι (το οποιο ακουγεται πολυ βολικο ομως)

Δεν γνωρίζω για spotify. Apple music πάντως δουλεύει.

Επεξ/σία από giorgos4ever
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, giorgos4ever είπε

Δεν γνωρίζω για spotify. Apple music πάντως δουλεύει.

Μόλις το δοκίομασα και το ακύρωσα. Βλακεία μου φάνηκε. Προτιμώ το spotify και ίσως να ναι καλό και αυτο του youtube

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...
Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...