Προς το περιεχόμενο

eFootball Pro Evolution Soccer 2020 [PS4][Xbox One]


polakis21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

14 ώρες πριν, alexgr21 είπε

Εγινε η ενημερωση τα ροστερ ειναι σωστα.Για μαστερ λιγκ πας στις ρυθμισεις και πατας την ενημερωση,και ενημερωνονται και εκει.Για πειτε ρε παιδες καμια ομαδουλα για μαστερ λιγκ.3 σερι χρονιες με αγιαξ ξεκιναω αλλα απο τι ειδα το ολλανδικο ειναι πεσμενο.Δεν θα χει πολυ ανταγωνισμο.

Εγώ πήρα Ολυμπιακό και με έβαλα να παίξω στην Premier League .... Χαμούλης !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 95
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

10 ώρες πριν, Πανος999 είπε

Αν σου αρέσει να ξεκινας με μικρες σχετικά ομαδες τσέκαρε wolves, schalke, lille, roma, valencia.. Εγω καπου εκει θα παιξω!! 

Λεστερ σκεφτομαι.Η απο ιταλια σαμπτορια-τζενοα.Ξεκινησα ενα με την ελλας βερονα αλλα δεν μ αρεσε η ομαδα.Αλλα ψαχνω μια ομαδα η οποια να αποτελειται απο πιτσιρικια(πλην αγιαξ)Εχεις καμια προταση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, alexgr21 είπε

Λεστερ σκεφτομαι.Η απο ιταλια σαμπτορια-τζενοα.Ξεκινησα ενα με την ελλας βερονα αλλα δεν μ αρεσε η ομαδα.Αλλα ψαχνω μια ομαδα η οποια να αποτελειται απο πιτσιρικια(πλην αγιαξ)Εχεις καμια προταση?

Για δες Λειψία  κ Αταλαντα.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Πανος999 είπε

Για δες κ Αταλαντα.. 

Λειψία ? Εχεις βαλει bundesliga?Η αταλαντα εχει μεγαλους 25+ εγω θελω 18-19-20 αντε 21-22.Η λατσιο μεγαλη στην πλειοψηφια.Στην σαμπντορια ειδα ενα 22αρι 74 γκολκιπερ ενα ΑΜ 21 και ενα ΕΜ 21-22.Εχει 25-27+ που το καλο ειναι οτι μπορεις να τους πουλησει σχετικα ευκολα καθως ειναι καλοι η να τους ανταλαξεις.Θα δω τζενοα αν και με ψηνει η λεστερ ειναι η αληθεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θέλει κάποιος να παίξει μάστερ λίγκ με ελληνική ομάδα,μια ιδέα είναι ένας όμιλος με τις υπόλοιπες ευρωπαϊκές,περασμένες στο βελγικό πρωτάθλημα,κρατώντας από το βελγικό μόνο Anderlecht και Club brugge.Γινεται ένας όμιλος 16 ομάδες όπου παίζουν εντός εκτός έδρας και στο τέλος πλέι οφ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, alexgr21 είπε

Λειψία ? Εχεις βαλει bundesliga?Η αταλαντα εχει μεγαλους 25+ εγω θελω 18-19-20 αντε 21-22.Η λατσιο μεγαλη στην πλειοψηφια.Στην σαμπντορια ειδα ενα 22αρι 74 γκολκιπερ ενα ΑΜ 21 και ενα ΕΜ 21-22.Εχει 25-27+ που το καλο ειναι οτι μπορεις να τους πουλησει σχετικα ευκολα καθως ειναι καλοι η να τους ανταλαξεις.Θα δω τζενοα αν και με ψηνει η λεστερ ειναι η αληθεια.

Σημερα το βραδυ θα παιξω 1η φορα.. Α ναιιιι... Δν εχει καθολου bundesliga.. Ε θα βάλουμε το patch.. Θα ξεκινησω ένα πρόχειρο με MUFC κ μτ θα βρω κ εγω ένα με πιτσιρικια.. Αν κ θ αγορασω αλλους.. Έχω βρει μπολικα!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, Πανος999 είπε

Σημερα το βραδυ θα παιξω 1η φορα.. Α ναιιιι... Δν εχει καθολου bundesliga.. Ε θα βάλουμε το patch.. Θα ξεκινησω ένα πρόχειρο με MUFC κ μτ θα βρω κ εγω ένα με πιτσιρικια.. Αν κ θ αγορασω αλλους.. Έχω βρει μπολικα!! 

Εχω ξεκινησει με αντερλεχτ.Νταξει το χω στο κορυφαιος και αυτα που κανει η cpu δεν υπαρχουν.Κλειστες αμυνες δεν περναει κουνουπι,βαζουν κοντρες μπαινουν δυνατα σε 1v1 ασταα...Παικτες μονο εναν πηρα (diop στην μονακο παιζει 19 ΕΜ  75) οι υπολοιπη δεν δεχονται λογο ομαδας(σνοοομπ).Μου χει σπασει τα νευρα ειναι η αληθεια .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλο, χρυσο φετος αλλα ειναι τεραστιο(για εμενα) σφαλμα, bug, error οπως θελετε πειτε το να μπορεις να παρεις οποιον παικτη θες! Μιλαω για παικτες που είναι δανεικοι στην πραγματικοτητα.. Καποιες ρητρες κλπ δν θα επρεπε να αναιρούνται ετσι απλα.. Πχ ο ceballos είναι  δανεικος στν Αρσεναλ για 1 χρονο.. Τελος..Απο του χρονου μεταγραφη!Ερασιτεχνικό! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχοντας περάσει ένα patch ήδη, όταν με το καλό βγει της wehellas για το ελληνικό πρωτάθλημα, θα επηρεάσει το παλιό ή θα μπει προσθετικά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, Tripman_21 είπε

Ηθελα να ρωτησω αν το ps2020 ή το fifa 2020 θα κυκλοφορησουν για ps3?

Ευχαριστω.

Νομιζω πως ότι βγηκε βγηκε για ps3.. Δεν εχει αλλα! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 ώρες πριν, Nik01 είπε

Ξέρετε κάποιο πατς που να έχει και Bundesliga?

Στο pesuniverse το δίνουν, όπως και σε άλλα 2-3 γνωστά sites.

Πρέπει όμως να κάνεις μια μικρή διαδικασία, δεν το περνάς ακριβώς όπως τα άλλα που δίνει το μέχρι τώρα option file v1.

Αν δυσκολεύεσαι να βρεις αυτα που εγραψα μπορώ να σου στείλω ένα link πιο μετα σήμερα γιατί δεν τα έχω τώρα πρόχειρα, πάμε για δουλειά :P

 

Επεξ/σία από Alex21121988
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
2 ώρες πριν, Nik01 είπε

Έχει βγει στο store ps4 σε τιμή 40 ευρώ για την στάνταρ έκδοση.Η προσφορά ισχύει μέχρι 17 Οκτωβρίου.

Που ειναι η προσφορά? Σε σύγκριση με δισκάκι δν συμφερει.. Προσωπικα, αν δν εχει γερη έκπτωση σε ψηφιακο, δν κανω κινηση.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...