Προς το περιεχόμενο

Κατασκευαστής θηκών επιβεβαιώνει τις ονομασίες iPhone 11, iPhone 11 Pro και iPhone 11 Pro Max


polemikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ο κατασκευαστής θηκών για smartphones με την ονομασία ESR δημοσίευσε τη λίστα με τις θήκες που θα κυκλοφορήσει για τα επερχόμενα μοντέλα iPhone της Apple.

Σύμφωνα με την εταιρεία ESR, την θέση του iPhone XR θα πάρει το iPhone 11, το οποίο κατά πάσα πιθανότητα θα διαθέτει οθόνη τεχνολογίας LCD IPS και θα έχει μία κάμερα λιγότερη στο πίσω μέρος σε σχέση με τα άλλα δύο μοντέλα. Η εταιρεία επίσης θα παρουσιάσει το iPhone Pro (ενδεχομένως το «Pro» να σημαίνει «συμβατότητα με το Apple Pencil») που θα έχει ελαφρώς μικρότερης διαγωνίου οθόνη σε σχέση με το «iPhone 11», και πιο συγκεκριμένα θα έχει οθόνη 5,8 ιντσών αντί 6,1 ιντσών του «απλού» μοντέλου. To iPhone Pro αντικαθιστά το iPhone XS.

1.jpg.74a31cf969b6a7d424db9d8217154ded.jpg

Η συσκευή της Apple με την μεγαλύτερη οθόνη των 6,5 ιντσών θα ονομάζεται iPhone 11 Pro Max και θα αντικαταστήσει το iPhone XS Max. Δείτε «dummies» τον νέων συσκευών της Apple στο παρακάτω βίντεο.

GSMArena


Διαβάστε ολόκληρο το άρθρο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 115
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σαν το Iphone 8 ειναι απλα πολυ πιο άσχημο. Τι  IPS οθονη εν ετι 2019. Η apple πολύ πιθανό να την δίνη και ξεχωριστά την IPS οθόνη η οποια θα μπορεί να κάνει κάπου στα 500 euro. Σε λίγο θα βάλει και κουμπιά και 120hz οθόνη.

Επεξ/σία από asdfaster
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, Psycho_Warhead είπε

Το premium product κοστίζει, μπορείς κάλλιστα να βολευτείς με Κινεζιά αν δεν τα 'χεις ;)

Κράτησα (προς το παρόν) το νεφρό μου και βολεύτηκα με το iPhone 7 Plus. iPhoneανάκιας είμαι, απλά σατύρισα  & αυτοσαρκάστικα με την όλη κατάσταση, αμέσως σαν ύαινα να επιτεθείς .....

Επεξ/σία από dogkon
  • Like 5
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, dogkon είπε

Κράτησα (προς το παρόν) το νεφρό μου και βολεύτηκα με το iPhone 7 Plus. iPhoneανάκιας είμαι, απλά σατύρισα  & αυτοσαρκάστικα με την όλη κατάσταση, αμέσως σαν ύαινα να επιτεθείς .....

Εγώ το δικό μου το έδωσα πέρυσι για το Xs max και το xr για την γυναίκα.

Σε 3 χρόνια θα δώσω το νεφρό της γυναίκας μου για εκείνη την γενιά 😂🤣😂🤣

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Talepwros είπε

Θα χωρεσει καθολου μπαταρια εκει μεσα;;
 

Και θα θες και πολύ μπαταρία γιατί με ips οθόνη δεν θα βγάζει ούτε από το πρωί ως το πρωί 🤣🤣

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πρόβλημα για εμένα είναι, πως δίνει κάποιος τώρα 1100 ευρώ για την περυσινή συσκευή xs max την στιγμή που μόλις κυκλοφόρησε στα ίδια χρήματα το καινούργιο note. Χωρις να θέλω να ξεκινήσω πόλεμο, απλά μου φαίνεται πολύ δύσκολο! Το pro max θα έχει πρ τη τιμή γύρω στα 1600 λογικά ε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε όσους δεν αρέσει η διάταξη των καμερών, αν είχε διάταξη που θα τους άρεσε θα το αγόραζαν; 

Συνεχίστε τώρα την πρέφα... συγγνώμη τον σχολιασμό εννοούσα. 

  • Like 7
  • Thanks 3
  • Confused 2
  • Sad 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, asdfaster είπε

Και θα θες και πολύ μπαταρία γιατί με ips οθόνη δεν θα βγάζει ούτε από το πρωί ως το πρωί 🤣🤣

Βαστα, και το κινητο μου ips εχει και μια χαρα αυτονομια εχει και τα εχω και ολα ανοιχτοχρωμα οπως μου αρεσουν.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ειλικρινά δεν βρίσκω λόγο να αντικαταστήσω το 8 plus. Εχει καταντήσει αστεία η Apple. Αν με πιάσει καταναλωτική μανία και θελήσω να ξοδέψω λεφτά  θα είναι μόνο για το note 10. Καμία άλλη αγορά δεν αξίζει σήμερα 

Επεξ/σία από fragma
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελπιζω να μην ισχυουν οι ονομασιες γιατι ειναι απλα τραγικες.

Δεν εχω θεμα προσωπικα με την διαταξη των καμερων αν ειναι ετσι,αλλα οι ονομασιες ειναι κυριολεκτικα οτι να ναι.

27 λεπτά πριν, asdfaster είπε

Σαν το Iphone 8 ειναι απλα πολυ πιο άσχημο. Τι  IPS οθονη εν ετι 2019. Η apple πολύ πιθανό να την δίνη και ξεχωριστά την IPS οθόνη η οποια θα μπορεί να κάνει κάπου στα 500 euro. Σε λίγο θα βάλει και κουμπιά και 120hz οθόνη.

Ας ειναι 1080p η οθονη του φθηνοτερου Iphone και ας ειναι Ips. Ειδικα αν μπει και καμια μπαταρια μεγαλυτερη απο το Iphone xr,θα κανει παρτυ η συσκευη και αν εχει και τον ultrawide φακο.

Η οθονη του iphone xr δεν χαντακωθηκε επειδη ειναι ips,αλλα για την χαμηλη αναλυση της.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...