Προς το περιεχόμενο

xbox game pass ultimate 2 μήνες 2€


zaratustra

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Διορθώσετε με αν κάνω λάθος αλλά νομίζω ότι αν προσθέσετε έναν νέο λογαριασμό (με την 3μηνη) και του ορίσετε σαν κυρια κονσόλα την δικιά σας μετά θα συνεχίζεται να παίζετε τα παιχνίδια σας όπως πριν στους λογαριασμούς σας. Απλά τα νέα games w gold θα πρέπει να "αγοράζονται" από τον νέο λογαριασμό. Τα παιχνιδια game pass τα κατεβάζετε κ τα παίζετε κανονικά για 3 μήνες (κ βλέπουμε)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 53
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Όντως με καινούριο προφίλ παίρνεις την προσφορά αλλά όλα τα saves χάνονται λόγω νέου λογαριασμού. Δυστυχώς τα περισσότερα παιχνίδια σώζουν στο cloud της "mirooft" και δεν μεταφέρονται με τίποτα... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 hours ago, aoc4000 said:

Διορθώσετε με αν κάνω λάθος αλλά νομίζω ότι αν προσθέσετε έναν νέο λογαριασμό (με την 3μηνη) και του ορίσετε σαν κυρια κονσόλα την δικιά σας μετά θα συνεχίζεται να παίζετε τα παιχνίδια σας όπως πριν στους λογαριασμούς σας. Απλά τα νέα games w gold θα πρέπει να "αγοράζονται" από τον νέο λογαριασμό. Τα παιχνιδια game pass τα κατεβάζετε κ τα παίζετε κανονικά για 3 μήνες (κ βλέπουμε)...

Αυτό θα ήταν πολύ καλή περίπτωση... Αλλά αν δε μπορώ να τρέξω το horizon πχ που το έχω φτάσει μεγάλο επίπεδο.. Για New games είναι καλή φάση 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, zaratustra είπε

Σε συνέχεια των προηγούμενων.

ό,τι παιχνίδι ήταν εγκατεστημένο, παίζει κανονικά. Δεν χρειάζεται εκ νέου εγκατάσταση ή κάτι άλλο

Τώρα, ανά παιχνίδι υπάρχουν διαφοροποιήσεις. Στο tyranny για παράδειγμα και το vampyr βλέπω και τα saves μου κανονικά από τον προηγούμενο λογαριασμό. Στο gears 5, και φαντάζομαι σε όσα games είναι account bound, ξεκινάς με διαφορετικό λογαριασμό και δεν βλέπεις saves και progress του προηγούμενου.

Δεν έχω ψάξει αν μπορώ να μεταφέρω saves και προφιλ από φάκελο σε φάκελο

Οπότε κάνω αλλά λογαριασμό και περνώ τη προσφορά , αν είναι έτσι είναι πολύ κομπλέ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Στις 15/11/2019 στις 7:47 ΜΜ, zaratustra είπε

Έκανα στο xbox beta sign in με το νέο account

Για δωσε αν θες λιγες λεπτομερειες για το πως γινεται αυτο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, matrixxx είπε

Για δωσε αν θες λιγες λεπτομερειες για το πως γινεται αυτο.

Απλα sign out απο το account και sign in με το νεο account. Μιλαω παντα για Xbox beta σε PC. Για κονσολα δεν ξερω, δεν εχω καν. Το ιδιο μπορεις να κανεις και στο microsoft store σε PC.  Για δημιουργια account πηγαινεις στην σελιδα της Microsoft και σεταρεις ενα καινουριο account. 

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, 1988panos2171 είπε

Δεν ξέρω γιατί αλλά εμένα έχει μόνο το gold 1€ για ένα μήνα. Όχι ότι με χάλασε...

Το Ultimate μου το βγάζει 12.99€/μήνα.

Είχες βάλει προσφορά ultimate παλιότερα? Είναι μόνο για νέους χρήστες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...