Προς το περιεχόμενο

Obi-Wan Kenobi [ Disney+ / TV series ]


7nisiotis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 629
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Βάζω quote από Reddit και θέλω κι εγώ να δω πόσο μέσα θα πέσει με ό,τι βλέπουμε τελευταία από Disney Star Wars. :P
 

Αναφορά σε κείμενο

Predictions: Obi-Wan wlll be portrayed as old and losing his skills and doubting himself.

Reva the SFB (Strong Female Badass) will fight Obi-Wan to a draw.

Grand Inquisitor/Darth Vader (The Patriarchy) will betray/declare expendable/piss off Reva SFB and she will start having "doubts"

Obi-Wan is about to be killed when Reva does a face-turn and saves him in Episode 6. She goes off to have "further adventures" and Obi-Wan goes back to Tatooine.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για όνομα του θεού άμα δεν θέλουν να τους φοράνε τα cool badass looking helmets τότε ας βρούνε άτομα με απειλητικά μούτρα. WTF is that?! Kylo μούφες ξανά?! Για Obi trailer δεν με έπεισε. Για Inquisitor trailer ίσως, άμα φορούσαν κράνη.

12 ώρες πριν, GhostRiderLSOV είπε

Reva the SFB (Strong Female Badass) will fight Obi-Wan to a draw.

  disney-hannah-montana.gif

 

Επεξ/σία από {TDi}Dj2k..infc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
14 λεπτά πριν, 7nisiotis είπε

image-min-1024x509.jpg

Όταν δεν έχεις ιδέες, add some Vader! :P
(ok, ξέραμε από καιρό ότι τον έχει μέσα και δεν ήταν έκπληξη να ακούσουμε την αναπνοή στο trailer, but still...)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
3 ώρες πριν, Πέτρος είπε

Εγώ γιατί είδα το Fallen Order και μάλιστα σκέτο, χωρίς Jedi στο teaser?

Fallen Order-ιάζει το teaser, ισχύει. Αλλά ο Grand Inquisitor φαίνεται...not good. (πώς ήταν στο Rebels και σύγκριση της μεταφοράς του είδους του (Pau'an), Revenge of the Sith του 2005 με σήμερα)

H Second Sister στο FO φαινόταν πιο απειλητική.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
41 λεπτά πριν, Glikos είπε

Όταν μπαίνει η μουσική εκεί κοντά  στα 30'' ανατριχίλα. Φαίνεται δυνατό, έχω μεγάλες προσδοκίες.

Στην μουσική μην μείνουμε μονο είναι το θέμα. Φαίνεται σαν ακόμα μια σειρά που oι χαρακτήρες που μας ενδιαφέρουν είναι κομπάρσοι. Wgaf για τους Inquisitors όταν έχεις Obi και Vader. Wtf?! Ναι πετα μερικούς για side content, με helmets όμως ffs.

Aμα ο λόγος που δεν φοράνε κράνη είναι γιατί ο Obi θα τους κόψει όλους ώστε να είναι πιο δραματική η σκηνή και όχι απλά γιατί έτσι θέλουμε να δείξουμε φλωρίκα μούτρα, θα σπαστώ.

Επεξ/σία από {TDi}Dj2k..infc
  • Like 2
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

Στην μουσική μην μείνουμε μονο είναι το θέμα. Φαίνεται σαν ακόμα μια σειρά που oι χαρακτήρες που μας ενδιαφέρουν είναι κομπάρσοι. Wgaf για τους Inquisitors όταν έχεις Obi και Vader. Wtf?! Ναι πετα μερικούς για side content, με helmets όμως ffs.

Aμα ο λόγος που δεν φοράνε κράνη είναι γιατί ο Obi θα τους κόψει όλους ώστε να είναι πιο δραματική η σκηνή και όχι απλά γιατί έτσι θέλουμε να δείξουμε φλωρίκα μούτρα, θα σπαστώ.

Θέλω να πιστεύω ότι θα είναι σε επίπεδο Mandalorian και θα έχει επιτυχία. Μακάρι να μείνουν στους βασικούς χαρακτήρες και όχι σε τριτοδεύτερους.

Και εννοείται να μην το κάνουν woke.

  • Like 3
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...