Προς το περιεχόμενο

Έρχονται τηλεοπτικές σειρές Ms. Marvel, She-Hulk και Moon Knight στην υπηρεσία Disney+


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 47
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πανω κατω αυτο που λενε πολλα απο τα παιδια εδω μεσα ειναι οτι το timing με τις θυληκες υπερ-ηρωησες ειναι καπως. Γενικα εδω και μερικα χρονια που εχει ξεκινησει το ολο θεμα diversity κλπ. Δεν ειναι κατι κακο, ισα ισα. Κατα τα αλλα καλοδεχουμενο οτι και αν εχουν σκοπο να φτιαξουν, αρκει να ειναι καλο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6.99$ η συνδρομή 4k με 4 ταυτόχρονους χρήστες.... Μπαίνει πολύ δυνατα!!!

https://www.cnet.com/news/disney-plus-will-give-you-4-simultaneous-stream-4k-hdr-uhd-at-no-cost-weekly-episodes/#ftag=CAD590a51e

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, coffeex είπε

Ποιος άλλος έβλεπε Hulk στο RTL;;  😎

 

Ήμουν πιτσιρικάς τότε και έβλεπα τη σειρά (δεν θυμάμαι σε πιο κανάλι) φανατικά! Με τα παιδικά μάτια μου ο Φερίνιο ήταν τέλειος Hulk. Μεγαλώνοντας τη βλέπω λίγο διαφορετικά... 😛

 

Επεξ/σία από Undertaker25
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Undertaker25 είπε

Ήμουν πιτσιρικάς τότε και έβλεπα τη σειρά (δεν θυμάμαι σε πιο κανάλι) φανατικά! Με τα παιδικά τότε μάτια μου ο Φερίνιο είναι εκπληκτικός Hulk. Μεγαλώνοντας τη βλέπω πλέον διαφορετικά 😛

Σωστά, εμένα αυτό που μου άρεσε πάντα ήταν η "μεταμόρφωση" σε Hulk 😎

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, coffeex είπε

Σωστά, εμένα αυτό που μου άρεσε πάντα ήταν η "μεταμόρφωση" σε Hulk 😎

 

Εννοείται! Ήταν φοβερή η σκηνή που πρήζονταν οι μυείς και έσκιζαν τα ρούχα του, παρότι σήμερα φαίνεται αστεία.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, guzel είπε

6.99$ η συνδρομή 4k με 4 ταυτόχρονους χρήστες.... Μπαίνει πολύ δυνατα!!!

https://www.cnet.com/news/disney-plus-will-give-you-4-simultaneous-stream-4k-hdr-uhd-at-no-cost-weekly-episodes/#ftag=CAD590a51e

Τελεια. Δεν υπάρχει πιθανότητα να δώσω σεντ στη Ντίσνεϋ έτσι όπως έχει καταντήσει.

 

 

Σχετικα με το θέμα, She-Hulk κόμιξ δεν αγόραζα στα 90s σιγά μην δω και την σειρά. Useless χαρακτήρας χωρίς λόγο ύπαρξης, τίποτα πρότυπο από δυνάμεις και καθόλου attractive στο αντρικό κοινό, ίσως αρέσει σε λεσβίες εδώ που το σκέφτομαι, not that I care though.

Άπαtη θα πάει 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Οποιος λεει πως δεν προκειται για αρμεγμα ας αναρωτηθει το εξης , γιατι δεν βγηκαν πρωτα οι ταινιες shehulk η black widow η hawkeye κλπ ;

Καλως η κακος οταν καποιος σκεφτεται super hero comics δεν ερχοντε στο μυαλο η γυναικα Hulk η Supergirl η ο Hawkeye κλπ.Για το ευρυ κοινο ερχετε στο μυαλο οι πολυ basic ηρωες , superman , hulk , batman , spiderman κλπ

Εγω η καποιος αλλος μπορει να ξερουμε πως οντως υπαρχει στα κομιξ she Hulk αλλα σε καποιον που δεν εχει ασχοληθει τοσο μοιαζει δημιουργια του 2019 και το συνδεει αυτοματα με το political correction.

Δεν εχει σημασια λοιπον για το αν βαζουν γυναικα κλπ αλλα το οτι βγαζουν ταινιες πλεον με χαρακτηρες που δεν ηταν γνωστοι στο ΕΥΡΥ κοινο που δεν εχει ασχοληθει με τα συμπαντα.

Προσωπικα θα τις δω κατα πασα πιθανοτητα ολες.

Να πω και το παραπονο μου το οποιο ειναι καπως off topic.Δεν μπορουσε να κυκλοφορησει τωρα η ταινια Watchmen ? που εχουν παρει φορα οι ταινιες αυτες.Ειναι καπως ασχημο που αυτη η επικη τουλαχιστον για τα δικα μου γουστα ταινια δεν εβγαλε ουτε αυτα που ξοδεψε 😢 

ps Θα προτινουσα ταινιες απο σειρες.Δεν εχω δει αξιολογη σειρα με ηρωα.

Επεξ/σία από Chocobo
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά υπάρχει κανένας σούπερ ήρωας που στην μεταμόρφωση του να αλλάζει φύλο; Κάτι σαν σούπερ-τρανς-ηρωας.

Αν κατάλαβα καλά στο Disney+ το 80% του content θα είναι τύποι που σπάνε μπετά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
21 λεπτά πριν, mezzanine είπε

Παιδιά υπάρχει κανένας σούπερ ήρωας που στην μεταμόρφωση του να αλλάζει φύλο;

Technically yes 😀

I give you: Starhawk

853EE2BC-05DA-4D26-8A44-B5F5DA4CC83E.jpeg.e36f97941fc39ec1517f4d4b45bc629a.jpeg

C328B408-8DD8-4796-AD87-47D26571E4BB.jpeg.84b58b9b1405dd7fc84ac7c7671b3678.jpegBA98C5C6-BACF-440F-8BF1-8FEF677246DC.jpeg.4cd9bdde81b87ea085c17771bce3454b.jpeg

Επεξ/σία από TheGrisGrisMan
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...