Προς το περιεχόμενο

PC Game Pass


chek2fire

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, Bladepoint είπε

θελω να αγορασω     Xbox Game Pass for PC   συνδρομη  για 12  μηνες  για το pc  απο  που μπορω να  αγορασω;

Από το site της Microsoft.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τίποτα ακόμα για την επιλογή φακέλου. Το έβγαλα, το ξανάβαλα, μου έστειλε και notification "welcome xbox insider" οπότε σίγουρα τα έχω κάνει όλα σωστά, αλλά επιλογή στο General στα Settings δεν έχει εμφανιστεί. Σε εσάς που εμφανίστηκε, είστε και Windows Insiders?

Επεξ/σία από p4n0s86
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, Bladepoint είπε

θελω να αγορασω     Xbox Game Pass for PC   συνδρομη  για 12  μηνες  για το pc  απο  που μπορω να  αγορασω;

Παίρνεις από κλειδάδικο Χbox Gold για όσους μήνες χρειάζεσαι. Υπάρχει σχετίκο νήμα με οδηγίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, Bladepoint είπε

θελω να αγορασω     Xbox Game Pass for PC   συνδρομη  για 12  μηνες  για το pc  απο  που μπορω να  αγορασω;

Διάβασε το αναλυτικό post εδώ:

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, p4n0s86 είπε

Τίποτα ακόμα για την επιλογή φακέλου. Το έβγαλα, το ξανάβαλα, μου έστειλε και notification "welcome xbox insider" οπότε σίγουρα τα έχω κάνει όλα σωστά, αλλά επιλογή στο General στα Settings δεν έχει εμφανιστεί. Σε εσάς που εμφανίστηκε, είστε και Windows Insiders?

ενημέρωσε αδερφέ, όταν βγει γιατί τότε θα αξίζει η αγορά + αν φτιάξουν τις άλλες εκ φύσεως μαμακιες της πλατφόρμας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, 7nisiotis είπε

ενημέρωσε αδερφέ, όταν βγει γιατί τότε θα αξίζει η αγορά + αν φτιάξουν τις άλλες εκ φύσεως μαμακιες της πλατφόρμας

Υποτίθεται το έχουν βάλει ήδη αν μπεις στο Xbox Insider, έτσι είπε ο φίλος @Material_Defender_1032 πιο πίσω. Απλά σε μένα δεν εμφανίζεται για κάποιο λόγο.

Επεξ/σία από p4n0s86
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, enable_your_mind είπε

Αυτο εδω δεν σας εμφανιζει ;

image.png.f8f44a894b5c348b72af9710272adfb1.png

image.png.6f06da13ee2a6a63b5a746100e9e6dbc.png

Το τελευταίο που φαίνεται "Use advanced installation and management features" έτσι ώστε να διαλέγεις και φάκελο, εκτός από δίσκο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, p4n0s86 είπε

Το τελευταίο που φαίνεται "Use advanced installation and management features" έτσι ώστε να διαλέγεις και φάκελο, εκτός από δίσκο.

Εχεις παει στο Microsoft Insider  να πατησεις αυτο ;

image.png.75cbf95e4c4ec5e4b3812d86591153bc.png

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, enable_your_mind είπε

Εχεις παει στο Microsoft Insider  να πατησεις αυτο ;

image.png.75cbf95e4c4ec5e4b3812d86591153bc.png

Όλα ok το βρήκα. Έπρεπε να πάω στα Previews και να κάνω Join και στο Windows Gaming.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενημερώνω ότι η αστειότητα με τους φακέλους που φτιάχνει στο root του δίσκου συνεχίζεται κανονικά. Δηλαδή ποιο το νόημα; Μας αφήνει να διαλέξουμε φάκελο και στο root σου πετάει 2-3 φακέλους συστήματος. Αφού μου έβγαλαν την πίστη για να αποκτήσω δικαιώματα, τουλάχιστον τους έκρυψα να μη τους βλέπω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, p4n0s86 είπε

Ενημερώνω ότι η αστειότητα με τους φακέλους που φτιάχνει στο root του δίσκου συνεχίζεται κανονικά. Δηλαδή ποιο το νόημα; Μας αφήνει να διαλέξουμε φάκελο και στο root σου πετάει 2-3 φακέλους συστήματος. Αφού μου έβγαλαν την πίστη για να αποκτήσω δικαιώματα, τουλάχιστον τους έκρυψα να μη τους βλέπω.

Οδηγίες για το πως τα κατάφερες ή κάποιο σχετικό σύνδεσμο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακόμα θυμάμαι που είχα κατεβάσει 100+GB το HALO ΜCC και έγινε corrupted ενώ υποτίθεται είχε κατέβει κανονικά, είχε περάσει και την ενημέρωση του με όλα να φαίνονται έτοιμα. PTSD 

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...