Προς το περιεχόμενο

Redmi Note 7 4/64 - 174€ Public, Γερμανο & Κωτσοβoλο


Maktheo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

12 ώρες πριν, parlapipas25 είπε

Το note 8 pro με το Helio βαράει στο antutu 283.000 και το note 7 145.000

Και το δικό μου Lg G4 με τον κωλογερο SD 808, βαράει γύρω στις 60.000. Για βασική χρήση ακόμα κι αυτό στέκεται με μια αξιοπρέπεια 😝 Δεν νομίζω να αξίζει να αφήσεις το SD για χάρη των benchmarks.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 213
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Και εγώ τελικά δεν άντεξα από χθες που το είδα. Είπα να το κάνω δώρο στην γυναίκα προς αντικατάσταση του Redmi Note 5 4/64GB και εκμεταλλεύτηκα και το 10% επιστροφή go4more από τον Γερμανό.

Ευχαριστώ TS!!!

Υ.Γ. Βάλε και στην περιγραφή σου @Maktheoστο 1ο post και το link του Γερμανού.

Επεξ/σία από koooleeek
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, andreasece είπε

Και τι να το κάνεις αυτό, αν σταματήσει να παίρνει ενημερώσεις σε 6 μήνες;
Να το δείχνεις στους φίλους σου να βλέπετε ποιος την έχει μεγαλύτερη;

σε τεστ που έγιναν στο  note 8 pro  έχει θέματα θερμοκρασίας, δεν υπάρχει κανένας λόγος να πάει κάποιος σε ΜΤΚ επεξεργαστή, και βασικά με τόσα SD τηλέφωνα που υπάρχουν πρέπει να είσαι άρρωστος για να επιλέξεις ΜΤΚ.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, koooleeek είπε

Και εγώ τελικά δεν άντεξα από χθες που το είδα. Είπα να το κάνω δώρο στην γυναίκα προς αντικατάσταση του Redmi Note 5 4/64GB και εκμεταλλεύτηκα και το 10% επιστροφή go4more από τον Γερμανό.

Ευχαριστώ TS!!!

Υ.Γ. Βάλε και στην περιγραφή σου @Maktheoστο 1ο post και το link του Γερμανού.

Done

 

Επισης το 32αρι το εχει 229..Τι σκεφτονται αραγε οι επιστήμονες.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, koooleeek είπε

Και εγώ τελικά δεν άντεξα από χθες που το είδα. Είπα να το κάνω δώρο στην γυναίκα προς αντικατάσταση του Redmi Note 5 4/64GB και εκμεταλλεύτηκα και το 10% επιστροφή go4more από τον Γερμανό.

Ευχαριστώ TS!!!

Υ.Γ. Βάλε και στην περιγραφή σου @Maktheoστο 1ο post και το link του Γερμανού.

Εκτός από κάμερες και εμφάνιση να ξέρεις ότι σε τίποτα δεν είναι καλύτερο, και εγώ σε αυτήν την αλλαγή πήγα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγω το πηρα απο καταστημα Γερμανοs , το ειχε και σε μπλε χρωμα, το μονο κακο ειναι οτι το ηχειο στο τερμα ,παραμορφωνει αρκετα η ποιοτητα ηχου στο youtube....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, volleyball είπε

Αγόρασε κάποιος ηλεκτρονικά από τον Γερμανό ; και από εκεί ισχύει το 10% με κάρτες της εθνικής ή μόνο φυσικά καταστήματα ;

Αγόρασα ηλεκτρονικά. Ισχύει αρκεί να κάνεις online την χρέωση κάρτας και όχι στην παραλαβή από το κατάστημα. 

Ευχαριστώ πολύ @Maktheo. Είχα ξεμείνει με ένα Meizu m2 note (το οποίο αποδείχθηκε σκυλί τελικά, τα έβγαλε τα λεφτά του! )

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, parlapipas25 είπε

Το note 8 pro με το Helio βαράει στο antutu 283.000 και το note 7 145.000

Ο sd660 βγάζει 145000 στο antutu 7. Ο G90 283000 στο antutu 8. Κανονικά βγάζει 210000. Στo antutu 8 και ο 660 βγάζει πάνω από 200000.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, Silenzio είπε

μπορώ αφου το έχω παραγγείλει στα 174 ευρώ και πάω να παραλάβω να εξαργυρώσω τότε ή πρέπει πριν την παραγγελία ? γνωρίζει κανείς ?

καλησπερα

θα ηθελες να μου πουλήσεις τους 15.000 πόντους για 30 ευρώ? Τους χρειάζομαι για αεροπορικό εισιτήριο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

56 λεπτά πριν, zabonaki είπε

καλησπερα

θα ηθελες να μου πουλήσεις τους 15.000 πόντους για 30 ευρώ? Τους χρειάζομαι για αεροπορικό εισιτήριο 

φίλε μου 9000 πόντους είχα, πήρα μια έκπτωση 18 ευρώ. συγγνώμη αλλά το είδα το μήνυμά σου λίγο αργά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, liakjim είπε

Αγόρασα ηλεκτρονικά. Ισχύει αρκεί να κάνεις online την χρέωση κάρτας και όχι στην παραλαβή από το κατάστημα. 

Ευχαριστώ πολύ @Maktheo. Είχα ξεμείνει με ένα Meizu m2 note (το οποίο αποδείχθηκε σκυλί τελικά, τα έβγαλε τα λεφτά του! )

Στους πέρασε τους πόντους κατευθείαν ; Φαίνονται δηλαδή στην εφαρμογή του go4more ; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...