Προς το περιεχόμενο

Redmi Note 7 4/64 - 174€ Public, Γερμανο & Κωτσοβoλο


Maktheo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, samsunglife είπε

γιατί μπορεί να το πήρε πάνω στον ενθουσιασμό του και μετά να το μετάνιωσε! Υπάρχει και αυτό το ενδεχόμενο... 

Μπορει να το επισυρεψει αφου ειναι σφραγισμενο και ν απαρει τα χρηματα του πισω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 213
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

23 λεπτά πριν, anonymoys1 είπε

Μπορει να το επισυρεψει αφου ειναι σφραγισμενο και ν απαρει τα χρηματα του πισω.

Ναι φίλε μου, αυτό είπε ότι θα έκανε αν δεν ήθελε κάποιος άλλος εδώ μέσα να επωφεληθεί της τιμής... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, samsunglife είπε

Ναι φίλε μου, αυτό είπε ότι θα έκανε αν δεν ήθελε κάποιος άλλος εδώ μέσα να επωφεληθεί της τιμής... 

Τελος παντων,ΕΓΩ ΠΑΝΤΑ,την στιγμη που θα μπορουσα να παρω τα χρηματα μου πισω δεν θα εμπαινα σε μια τετοια διαδικασια.

Μου ηρθε μαιλ απο πλαισιο στα 160 εαν προσεξα καλα το 4/64....

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, anonymoys1 είπε

Τελος παντων,ΕΓΩ ΠΑΝΤΑ,την στιγμη που θα μπορουσα να παρω τα χρηματα μου πισω δεν θα εμπαινα σε μια τετοια διαδικασια.

Μου ηρθε μαιλ απο πλαισιο στα 160 εαν προσεξα καλα το 4/64....

249 το βλεπω στο πλαισιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, anonymoys1 είπε

Τελος παντων,ΕΓΩ ΠΑΝΤΑ,την στιγμη που θα μπορουσα να παρω τα χρηματα μου πισω δεν θα εμπαινα σε μια τετοια διαδικασια.

Μου ηρθε μαιλ απο πλαισιο στα 160 εαν προσεξα καλα το 4/64....

Χωρίς ΦΠΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ρε παιδιά, τόσος ντόρος για το γιατί το πουλάω όσο το πήρα κι αμέσως; Δηλαδή το γεγονός ότι θέλεις να βοηθήσεις έναν άνθρωπο πλέον είναι κάτι αδιανόητο;

Το παρήγγειλα την Κυριακή βράδυ γιατί ήταν σε προσφορά και στο καπάκι βρήκα κάτι καλύτερο σε μτχ. Οπότε το άλλο προκειμένου να το επιστρέψω πίσω, λέω ας ρωτήσω κάναν άνθρωπο που μπορεί να μην πρόλαβε και που να το χρειάζεται. Που το παράξενο; χαχαχα

Επεξ/σία από rufous
  • Like 15
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, rufous είπε

Ρε παιδιά, τόσος ντόρος για το γιατί το πουλάω όσο το πήρα κι αμέσως; Δηλαδή το γεγονός ότι θέλεις να βοηθήσεις έναν άνθρωπο πλέον είναι κάτι αδιανόητο;

Το παρήγγειλα την Κυριακή βράδυ γιατί ήταν σε προσφορά και στο καπάκι βρήκα κάτι καλύτερο σε μτχ. Οπότε το άλλο προκειμένου να το επιστρέψω πίσω, λέω ας ρωτήσω κάναν άνθρωπο που μπορεί να μην πρόλαβε και που να το χρειάζεται. Που το παράξενο; χαχαχα

Δεν βλέπω κάτι το παράξενο στη στάση σου.

Πριν αρκετό καιρό έβγαλε ο Κώτσος ένα laptop σε προσφορά 350 ευρώ. Έψαχνα laptop για μια συνάδελφο και θεώρησα οτι ήταν ευκαιρία να το πάρω γι αυτήν, άμεσα πριν λήξει η προσφορά. Δεν το άνοιξα φυσικά και όταν της το είπα, μου άρχισε τα ναι-ίσως-δεν το ήθελα τόσο άμεσα και αλλά τέτοια. Εν τω μεταξύ η προσφορά ειχε λήξει. Το ανέφερα στο αντίστοιχο θέμα και βρέθηκαν τρεις- όχι ένας- να το θέλουν.  Το πήρε στην τιμή της προσφοράς φυσικά, ο πρώτος που το ζήτησε. 

Άλλο αυτό και άλλο να το δεις σε κάποια αγγελία του στα 200ευρώ π.χ.

Επεξ/σία από Green Dragon
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Είχα κάνει κρατηση για εναν φιλο - εννοείται στην τιμή της προσφοράς - αλλά τελικά δεν θα το πάρει. 

Η κρατηση ειναι για το κατάστημα του Κωτσοβολου στην Πατησίων, μαυρο χρωμα και ισχύει μέχρι σήμερα το βράδυ. 

Αν θελει κάποιος τον κωδικο της παραγγελίας, ευχαρίστως να του τον δωσω. 

EDIT: ΔΟΘΗΚΕ Ο ΚΩΔΙΚΟΣ

Επεξ/σία από yiannis72
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πάντως τις τελευταίες μέρες παρατηρώ οτι το κινητό δεν ρολαρει καλά τρώει τα κολλήματα του δεν ξέρω αν σας το κάνει και σας αυτό!

Επίσης ζεστενετε κιόλας λιγο παραπάνω απο πριν! 

 

Επεξ/σία από manthos_27
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 9/9/2019 στις 1:10 ΠΜ, kaktos77 είπε

Πάντως εγώ αναβάθμισα σε 10.3.10.0 προχθές. Δεν έχω κολλήματα κλπ. Απλώς δεν διορθώθηκε το bug που υπήρχε με την απενεργοποιηση της σίγασης, που δεν κάνει ακόμα ήχο μερικές φορές. Αλλά αυτό είναι σε αρκετά xiaomi και όχι μόνο στο note 7.

Screenshot_2019-09-09-01-08-40-015_com.android.updater.png

Πως κατάφερες και έβαλες την 10.3.10.0? Εδώ δείχνει την 6 . 

 

Παρέλαβα σήμερα. 

Γρήγορο. 

Κατά τα άλλα μου λείπουν κάποια πράγματα που είχα στο meizu όπως live ταχύτητα download, δυνατότητα ενεργειών πχ με διπλό άγγιγμα στην οθόνη μου ξεκλείδωνε ενώ τώρα πρέπει να το σηκώσω για να βάλω αποτύπωμα από πίσω. 

Επίσης ακόμα να φανούν οι go4more πόντοι με αγορά το Σάββατο. Βέβαια σήμερα είδα στο ebanking ότι φάνηκε οι συναλλαγή, οπότε μάλλον είναι θέμα χρόνου.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, liakjim είπε

Πως κατάφερες και έβαλες την 10.3.10.0? Εδώ δείχνει την 6 . 

Παρέλαβα σήμερα. 

Γρήγορο. 

Κατά τα άλλα μου λείπουν κάποια πράγματα που είχα στο meizu όπως live ταχύτητα download, δυνατότητα ενεργειών πχ με διπλό άγγιγμα στην οθόνη μου ξεκλείδωνε ενώ τώρα πρέπει να το σηκώσω για να βάλω αποτύπωμα από πίσω. 

Επίσης ακόμα να φανούν οι go4more πόντοι με αγορά το Σάββατο. Βέβαια σήμερα είδα στο ebanking ότι φάνηκε οι συναλλαγή, οπότε μάλλον είναι θέμα χρόνου.  

Έχει κανονικά double tap to wake

IMG_20190910_205029.jpg

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Sorry για το offtopic αλλά:

5 ώρες πριν, Green Dragon είπε

Πριν αρκετό καιρό έβγαλε ο Κώτσος ένα laptop σε προσφορά 350 ευρώ. Έψαχνα laptop για μια συνάδελφο και θεώρησα οτι ήταν ευκαιρία να το πάρω γι αυτήν, άμεσα πριν λήξει η προσφορά. Δεν το άνοιξα φυσικά και όταν της το είπα, μου άρχισε τα ναι-ίσως-δεν το ήθελα τόσο άμεσα και αλλά τέτοια.

Το αγόρασες χωρίς να την ρωτήσεις;

τι ειπες όταν την είδες;

"καλημέρα, σου αγόρασα ένα laptop;"

Επεξ/σία από panoskir
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...