Προς το περιεχόμενο

BlitzWolf® BW-S6 QC3.0+2.4A 30W Dual USB Charger , @Banggood, 7.88€


Liquid

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 48
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έχετε υπόψη σας αυτά τα 2.4A των blitzwolf μόνο στα χαρτιά είναι.Έχω το αντίστοιχο 2πορτο των 24w που έχει και αυτό 2.4A και πάνω από 1.6-1.7A δεν έπιασε ποτέ.

Επεξ/σία από runner69
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, runner69 είπε

Έχετε υπόψη σας αυτά τα 2.4A των blitzwolf μόνο στα χαρτιά είναι.Έχω το αντίστοιχο 2πορτο των 24w που έχει και αυτό 2.4A και πάνω από 1.6A δεν έπιασε ποτέ.

Το κινητό το υποστηρίζει; Γενικά οι Blitzwolf θεωρούνται αξιόπιστοι. 

Επεξ/σία από dali13gr
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 λεπτά πριν, dali13gr είπε

Το κινητό το υποστηρίζει; 

Φυσικα, με αλλο φορτιστη και το ίδιο καλώδιο πιάνει 2Α. Γενικα καλος ειναι αλλα τα 2Α δεν τα πιάνει.

Επεξ/σία από runner69
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
35 λεπτά πριν, runner69 είπε

Έχετε υπόψη σας αυτά τα 2.4A των blitzwolf μόνο στα χαρτιά είναι.Έχω το αντίστοιχο 2πορτο των 24w που έχει και αυτό 2.4A και πάνω από 1.6-1.7A δεν έπιασε ποτέ.

https://www.google.gr/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://lygte-info.dk/review/USBpower%20BlitzWolf%2030W%20QC3.0%20Dual-Port%20USB%20Adapter%20BW-S6%20UK.html&ved=2ahUKEwjcz_CZ8s_kAhWCGewKHdgAAjsQFjAAegQIAhAB&usg=AOvVaw1iHfBQBAwuhvSr-Ft54dgA

Επεξ/σία από Liquid
  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, runner69 είπε

Έχετε υπόψη σας αυτά τα 2.4A των blitzwolf μόνο στα χαρτιά είναι.Έχω το αντίστοιχο 2πορτο των 24w που έχει και αυτό 2.4A και πάνω από 1.6-1.7A δεν έπιασε ποτέ.

Έχω αντίθετη άποψη με ένα 5-port φορτιστή της blitzwolf που το έχω περίπου 4 χρόνια ως κύριο φορτιστή.
Πιάνει για την πλάκα τα 2.4A και όταν φορτίζω παραπάνω συσκευές κρατάει σταθερά τα 2.1A σε τουλάχιστον 2 συσκευές.

Αν χρησιμοποιώ και τα 5 port με τα 40W που έχει πιάνει "φωτιά" αλλά πηγαίνει όπως πρέπει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω ακριβώς τον ίδιο φορτιστή και δουλεύει απροβλημάτιστα τα τελευταία 2,5 χρόνια

Δεν έχω μετρήσει ρεύματα, αλλά τη συσκευή μου που υποστηρίζει qc3.0 τη φορτίζει ταχύτατα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω πάρει αρκετά από τα προηγούμενα μοντέλα της BW (με QC2) και είμαι ευχαριστημένος από την ποιότητα.  Αυτό που βέβαια συμβαίνει είναι ότι δεν είναι συμβατά με άλλα standard φόρτισης.  Στη γρήγορη φόρτιση δεν κατάφερα ούτε huawei tablet ούτε 1+ να δουλέψω.  Μόνο το Xiaomi Mi Mix 2S, Mi A2 και ένα sony Z2 tablet παίζουν . (τα οποία βέβαια είναι qc).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
5 hours ago, runner69 said:

Έχετε υπόψη σας αυτά τα 2.4A των blitzwolf μόνο στα χαρτιά είναι.Έχω το αντίστοιχο 2πορτο των 24w που έχει και αυτό 2.4A και πάνω από 1.6-1.7A δεν έπιασε ποτέ.

Κάνεις λάθος τον έχω από πέρσι πιάνει 2.4Α άνετα. Βασικά και 3Α δίνει (φόρτιση κινεζοtablet), δε νομίζω ότι έχει overload protection.

Φορτίζει και huawei fast charge.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
39 λεπτά πριν, papars είπε

Έχω πάρει αρκετά από τα προηγούμενα μοντέλα της BW (με QC2) και είμαι ευχαριστημένος από την ποιότητα.  Αυτό που βέβαια συμβαίνει είναι ότι δεν είναι συμβατά με άλλα standard φόρτισης.  Στη γρήγορη φόρτιση δεν κατάφερα ούτε huawei tablet ούτε 1+ να δουλέψω.  Μόνο το Xiaomi Mi Mix 2S, Mi A2 και ένα sony Z2 tablet παίζουν . (τα οποία βέβαια είναι qc).

Aυτός είναι, τουλάχιστον με το FCP της Huawei δοκιμασμένα

bg.JPG

Επεξ/σία από mcret
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...