Προς το περιεχόμενο

BlitzWolf® BW-S6 QC3.0+2.4A 30W Dual USB Charger , @Banggood, 7.88€


Liquid

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 48
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, kazabubu7 είπε

Έχει απόθεμα και στην ευρωπαϊκή αποθήκη. Πολύ καλος φορτιστής. Λίγη προσοχή δεν περιέχει καλώδιο είναι μόνο ο φορτιστής 

Δυστυχώς όμως δεν ισχύει το κουπόνι έκπτωσης για αγορά από την Ευρωπαϊκή τους αποθήκη. 

Επεξ/σία από sts4x4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μοιάζει εξαιρετικό. Priority direct ή standard shipping είναι καλύτερο ? Επίσης, κανένα καλό καλωδιο microusb από το banggood για να έρθει μαζί ? Tης blitzwolf τα καλώδια έχουν πολύ μικρό φις και δεν κουμπώνουν καλά στο κινητό/τάμπλετ δυστυχώς, και επιπλεόν έχω αγοράσει 2 (καλωδια) και σταμάτησαν να λειτουργουν στους 12 μήνες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, sts4x4 είπε

Δυστυχώς όμως δεν ισχύει το κουπόνι έκπτωσης για αγορά από την Ευρωπαϊκή τους αποθήκη. 

Εμένα κανονικά το παίρνει και ατην ευρωπαϊκή . Κάντε μια δοκιμή παιδιά . Απλά χρεώνει 1 ευρώ για την PostNL. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εχω το ίδιο αλλά έχω πάρει και αυτόν https://www.banggood.com/Qualcomm-Certified-BlitzWolf-BW-S5-QC3_0-18W-USB-Charger-EU-Adapter-With-Power3S-Tech-p-1032822.html?rmmds=category&ID=224&cur_warehouse=CN

Πάνω απο 1,2-1,4Α δεν έχει πιάσει ποτέ. Δεν ξέρω πως μερικοί λέτε οτι πιάνει τα 2.0Α  Ακόμη και τα V είναι γύρω στα 5,2 - 5,5.

Εχω δοκιμάσει μια διάφορα καλώδια αλλά το ίδιο αποτέλεσμα παίρνω.

Οτι συσκευή και να βάλω τα Α εκεί γύρω είναι.

Ο φορτιστής της samsung o απλός (οχι ο fast charge) κάτω απο 2.0Α δεν πάει οτι και να βάλω να φορτίσει. Τα V γύρω στα 5,30V.

Το ίδιο ισχύει και για τον fast charge που έχω απο την samsung.

 

Επεξ/σία από pavloa
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, mcret είπε

Aυτός είναι, τουλάχιστον με το FCP της Huawei δοκιμασμένα

bg.JPG

Επειδή έχω και αυτόν του θέματος, δεν υποστηρίζει fast charge στο huawei media pad m5 που γράφω τώρα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 λεπτά πριν, papars είπε

Επειδή έχω και αυτόν του θέματος, δεν υποστηρίζει fast charge στο huawei media pad m5 που γράφω τώρα. 

Τον χρησιμοποιείς με stock καλώδιο; Σε P20 μου παίζει κανονικά αλλά όχι με όλα τα καλώδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, mcret είπε

Τον χρησιμοποιείς με stock καλώδιο; Σε P20 μου παίζει κανονικά αλλά όχι με όλα τα καλώδια.

Δοκίμασα με το δικό του το καλώδιο που φορτίζει με τον δικό του φορτιστή αλλά και με δεκάδες άλλα καλώδια που υπάρχουν εδώ γύρω - διαφόρων τύπων και μεγεθών.   Δεν παίζει.

Και όπως ανέφερα και παραπάνω το DASH της 1+ δεν είναι συμβατό επίσης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω αυτόν

https://m.banggood.com/Qualcomm-Certified-BlitzWolf-BW-S5-QC3_0-18W-USB-Charger-EU-Adapter-With-Power3S-Tech-p-1032822.html?rmmds=myorders

https://m.banggood.com/BlitzWolf-Ampcore-Turbo-TC10-3A-Durable-USB-Type-C-Charging-Data-Cable-p-1188424.html?rmmds=myorders

Μου φαίνεται φορτίζει πολύ γρήγορα.βραδακι θα τον μετρήσω με μετρητή να δω νούμερα και σας ενημερώνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
14 ώρες πριν, pavloa είπε

Εχω το ίδιο αλλά έχω πάρει και αυτόν https://www.banggood.com/Qualcomm-Certified-BlitzWolf-BW-S5-QC3_0-18W-USB-Charger-EU-Adapter-With-Power3S-Tech-p-1032822.html?rmmds=category&ID=224&cur_warehouse=CN

Πάνω απο 1,2-1,4Α δεν έχει πιάσει ποτέ. Δεν ξέρω πως μερικοί λέτε οτι πιάνει τα 2.0Α  Ακόμη και τα V είναι γύρω στα 5,2 - 5,5.

Εχω δοκιμάσει μια διάφορα καλώδια αλλά το ίδιο αποτέλεσμα παίρνω.

Οτι συσκευή και να βάλω τα Α εκεί γύρω είναι.

Ο φορτιστής της samsung o απλός (οχι ο fast charge) κάτω απο 2.0Α δεν πάει οτι και να βάλω να φορτίσει. Τα V γύρω στα 5,30V.

Το ίδιο ισχύει και για τον fast charge που έχω απο την samsung.

 

Στις 14/9/2019 στις 4:44 ΜΜ, GeorgeMan είπε

Κάνεις λάθος τον έχω από πέρσι πιάνει 2.4Α άνετα. Βασικά και 3Α δίνει (φόρτιση κινεζοtablet), δε νομίζω ότι έχει overload protection.

Φορτίζει και huawei fast charge.

Όπως βλεπεις δεν ειμαι ο μονος που το αναφέρει. Απο ότι φαινεται το quality control της ειναι για τα μπαζα και είναι ό,τι κάτσει στον καθένα. Σε εσένα και σε άλλους έκατσε καλός, σε εμάς όχι.

Επεξ/σία από runner69
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 minutes ago, runner69 said:

Όπως βλεπεις δεν ειμαι ο μονος που το αναφέρει. Απο ότι φαινεται το quality control της ειναι για τα μπαζα και ό,τι κάτσει στον καθένα. Σε εσένα και σε άλλους έκατσε καλός, σε εμάς όχι.

Εμένα δε φορτίζει το switch όμως (που χρειάζεται USB PD 12v ή 15v), αλλά φορτίζει μια χαρά το... laptop! (Στα 20v με PD).

Δεν καταλαβαίνω τι έχουν κάνει και γιατί το Nintendo δεν φορτίζει καν (έστω αργά)...

Φυσικά με το support τους δεν έβγαλα καμία άκρη, όπως ποτέ δεν έχω βγάλει άκρη με κινεζοsupport. Μόνο με τη φοβέρα του paypal σου δίνουν με το στανιό κάνα refund... Καλά για το support του ίδιου του banggood δεν θα μιλήσω καν. Μαύρο.

Επεξ/σία από GeorgeMan
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...