Προς το περιεχόμενο

Κουτι Υπολογιστη.....Χειροποιητο!


dalain

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όμορφο έγινε τελικά, δεν το περίμενα αρχικά με τους σωλήνες που είδα. Το κόκκινο με χαλάει λίγο εμένα. Πιστεύω ότι αν έμπαινε κάποιο άλλο χρώμα λίγο πιο σκούρο και όχι τόσο έντονο θα ήταν πιο ωραίο για τα δικά μου γούστα.

Ωραίος, αρκετά δημιουργικό.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 27/10/2019 στις 12:47 ΠΜ, antbyron είπε

Όμορφο έγινε τελικά, δεν το περίμενα αρχικά με τους σωλήνες που είδα. Το κόκκινο με χαλάει λίγο εμένα. Πιστεύω ότι αν έμπαινε κάποιο άλλο χρώμα λίγο πιο σκούρο και όχι τόσο έντονο θα ήταν πιο ωραίο για τα δικά μου γούστα.

Ωραίος, αρκετά δημιουργικό.

Ευχαριστώ !Δεν είναι. κοκκινο αλλα χαλκος....δεν φαίνεται σωστά το χρώμα στις φωτο...

spacer.png

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
3 λεπτά πριν, THD είπε

Καλησπέρα, το συνολικό κόστος των σωλήνων για τον σκελετό πόσο πήγε αν επιτρέπεις;

Καλησπερα!Οι σωληνες και τα εξαρτηματα κοστισαν περιπου 25-30 ευρω.Η λαμαρινα πισω 8 ευρω και το πλεξι 10....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, dalain είπε

Καλησπερα!Οι σωληνες και τα εξαρτηματα κοστισαν περιπου 25-30 ευρω.Η λαμαρινα πισω 8 ευρω και το πλεξι 10....

Οκ, ευχαριστώ. Πολύ όμορφο project, είναι σίγουρα μέσα στην λίστα με τα πιθανά μελλοντικά projects. Btw, από σκόνη πως πάει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, THD είπε

Οκ, ευχαριστώ. Πολύ όμορφο project, είναι σίγουρα μέσα στην λίστα με τα πιθανά μελλοντικά projects. Btw, από σκόνη πως πάει;

Ευχαριστω!Η αληθεια ειναι πως μαζευεται αρκετη σκονη και το καθαριζω συχνα.Το ηξερα βεβαια απο την αρχη οτι θα ειχα αυτο το προβλημα.Αλλα μπρος στα καλη τι ειναι ο πονος ,που λεει και ο λαος μας!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
Στις 15/12/2019 στις 12:35 ΠΜ, chrisgewrgi είπε

Πολυ ωραιο φιλε! Θα μαρεσε πολυ και με γυαλινους σωληνες με φωτισμο μεσα!και γυαλινη πλατη με rpg αντι για λαμαρινα😄χαχα φαντασια.

Για να γίνει ρουκέτα προφανώς 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
Στις 16/2/2020 στις 10:37 ΜΜ, dalain είπε

Καινούριο σχέδιο στα σκαριά...

IMG_20200215_143609_pwr033-01_copy_2842x2231.jpeg

Το καινούργιο mac pro θα κάνεις; Να το πατεντάρεις πριν κάνει κανένα κουλό η apple και δεις τίποτα παρόμοιο σε ένα δύο χρόνια!!! 😋 Χαρά στο κουράγιο σου και με υγεία να τελειώσεις και αυτό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...